Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 34.236.190.216 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

4-letni bullterrier - Gliwice
Autor Wiadomość
#JonSnow
Zaangażowany

Piwa: 89/29
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 09 Sty, 2014 14:29  

Warto zwrócić uwagę, że agresja do dzieci 0-3 lata, to nie to samo, co agresja do starszych dzieci czy nastolatków. Poza tym większość problemów można przepracować, o ile ktoś chętny się nad tym pochyli i znajdzie osobę kompetentną do pomocy (o to niestety nie tak łatwo)

Autor postu otrzymał 1 piw(a)
11 

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
*kabal
Izolda
Poczatkujący

Piwa: 50/48

Wysłany: Pią 10 Sty, 2014 16:14  

Nasz Leoś trzasnął w policzek naszego syna, wówczas 7 letniego, Leon miał wtedy ok. 4-5miesięcy. Nie było to draśnięcie w zabawie. Wątek jest chyba na dawnym pomarańczu. Szwów nie było, bo to był szczeniak jeszcze. Szkoliliśmy się potem u Żmii i Leonek wciąż jest z nami ale nie radziłabym lekceważenia takiej sytuacji. Tym bardziej, że pies jest dorosły.
12 

Dika39
Nowicjusz

Wysłany: Wto 14 Sty, 2014 11:31  

Pies jest niepewny i przejawia agresje. Okazalo sie, ze nasze 300 km w jedna strone zaowocowalo niczym.Wszystko skonczylo sie samotna podroza, bo pies dziwnie reagowal na ludzi, nie patrzyl w oczy a jesli juz, konczylo sie warczeniem i szczekaniem. Sama wlascicielka byla zaskoczona, ze pies tak reaguje. Nie polecam tego psa, chyba ze po wielu godzinach spedzonych na pracy z nim. Jedna z osob powiedziala, ze nie chcialaby oddac go nawet doswiadczonym osobom, z powodu powaznych problemow.
13 

*kabal
Stały Bywalec

Piwa: 419/156

Wysłany: Wto 14 Sty, 2014 13:15  

Hola, hola... :)

Tak, bylem wczoraj z potencjalnymi zainteresowanymi u Loco i wizyta nie wypadła najlepiej.
Psiak jest typem histeryka podszytego tchórzem, który mając oparcie w swojej właścicielce, w sytuacji domniemanego zagrożenia - potrafi być agresywny. Pies bardzo wycofany w kontakcie z nowymi ludźmi, bojaźliwy.
Mnie psiak próbował przestraszyć, bo zbyt szybko wstałem z podłogi.
Możliwe problemy z obroną miejsca, właścicielki, reakcją na nowości.
Wiele więcej po 2h spotkaniu z psem nie jestem w stanie powiedzieć.
Dodam tylko, że ugryzienie dziecka, jak sygnalizowałem wcześniej nie było przypadkowe.

W psa należałoby włożyć sporo pracy pod okiem dobrego specjalisty.

Dika39 - przejechaliście 300km i uniknęliście wpadki, także nie ma czego żałować, pamiętajcie co Wam mówiłem - nie zniechęcać się, są inne bezdomniaki!

14 

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
$Żmija
*Czarna_
Bulomaniak

Pomogła: 4 razy
Piwa: 352/389

Wysłany: Wto 14 Sty, 2014 14:44  

Czyli wyszło, że te całe info na początku to o kant d..y rozbić bo właściciele nie powiedzieli do końca co i jak z psem.

15 

*kabal
Stały Bywalec

Piwa: 419/156

Wysłany: Wto 14 Sty, 2014 16:18  

Właściciele nie wiedzieli, nie byli świadomi, nie potrafili obiektywnie ocenić...? Nie wiem, nie mnie to oceniać.
Ceni się, że nie chcą oddać psa byle gdzie, byle jak i że nie wywieźli go do lasu.
Po wczorajszym spotkaniu mam nadzieję, iż podejmą kroki mogące zwiększyć szanse Loco na adopcję.

16 

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
*Bull Ania
Dika39
Nowicjusz

Wysłany: Wto 14 Sty, 2014 16:49  

Kabal wyszlo jak wyszlo, troche sie zniechecilam, ale ciesze sie, ze poddales psa ocenie. zaluje tylko kilometrow bo jechalismy 3,5 h zeby pobyc z psem 30 minut i wracac drugie tyle a wyszla klapa.
Zobaczymy co z tymi dwoma w Radomiu, ale z tego co czytałam Muchomorek ma spore problemy i trzeba bardzo jego energie tlumic - my czesto jezdzimy na turnieje, gdzie rzuca sie frisbee, jest masa ludzi, latajace dyski itd wiec raczej u nas nie ma szans :(
Zobaczymy co i jak w wolnym czasie :)
17 

*Bull Ania
Bulomaniak

Pomogła: 3 razy
Piwa: 399/1218

Wysłany: Wto 14 Sty, 2014 20:12  

Muchomorka to już praktycznie nie ma ;-) więc go nie bierzcie pod uwagę ,a myślę że mała też wam się nie spodoba ,nie wita się wylewnie z obcymi .Choć jest na nią sposób :evil:
18 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje