Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 54.226.175.101 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

4-letni bullterrier - Gliwice
Autor Wiadomość
^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 31 Gru, 2013 00:28  4-letni bullterrier - Gliwice

Cytat:
LOKO to prawie 4 letnie Bulterier pilnie szuka DT/DS najlepiej bez małych dzieci
Loco był od szczeniaka wychowywany w jednej rodzinie , chował się z jamnikiem dlatego nie ma problemów z dogadywaniem sie z innymi psami, stosunek do kotów jest mi nie znany.
Zostaje sam w domu do 8 godzin, nie niszczy przedmiotów w tym czasie i nie śpiewa
Zachowuje czystość w domu i zna podstawowe komendy, jest towarzyski.
Do tej pory spał zawsze na swoim posłaniu, ma wszystkie szczepienia i odrobaczenia wykonywane na bieżąco.
Jest pełnym radości i energii bullikiem
Niestety zalecam dom bez małych dzieci gdyż niedawno w jego domu doszło do incydentu gdzie "zachaczył" zębem 11 miesięczne dziecko, które sie przy nim wychowywało , wcześniej nie przejawiał żadnej agresji, efektem incydentu były 2 szwy u dziecka i decyzja o zmianie domu dla psa

Kontakt w sprawie adopcji do mnie Patrycja 510-381-803 patrycja2510@op.pl

Pies będzie zaopatrzony w umowę adopcyjną z obowiązkiem sterylizacji , wizyta przed i po adopcyjna .

Bardzo prosze o pomoc w szukaniu mu domu

https://www.facebook.com/...87590525&type=1

[ Dodano: Wto 31 Gru, 2013 02:48 ]
DO DOMU BEZ DZIECI!!!! stosunek do kotów nieznany

"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

*kabal
Stały Bywalec

Piwa: 419/156

Wysłany: Pon 06 Sty, 2014 20:06  

Rozmawiałem z właścicielem.
Dziecko zostało dziabnięte w ucho, pies od początku miał problem z dzieckiem, nie wykazywał wcześniej agresji, ale był niespokojny w jego obecności.
Obecnie pies jest izolowany i szukają mu domu.
Do dorosłych pies jest w porządku.

*Czarna_
Bulomaniak

Pomogła: 4 razy
Piwa: 352/389

Wysłany: Wto 07 Sty, 2014 08:36  

Podobno ma być pa w Warszawie dla niego.

Dika39
Nowicjusz

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 12:33  

Tak, piesek ma iść do nas. W piątek mamy umówioną rozmowę przedadopcyjną. Liczymy na jak najszybsze zabranie psiaka do nas :)

#agatimaciek
Stały Bywalec
agati&maciek

Piwa: 71/90

Wysłany: Sro 08 Sty, 2014 14:36  

Dika a tak z ciekawości - jak kontakty z obecnymi wlaścicielami? Poinformowali, ze pies ma problem z dziećmi? Bo To "zahaczył" w ogłoszeniu to brzmi jakby w ferworze zabawy krzywdę zrobił. Sorki za czepialstwo ale strasznie mnie mierzi jak właściciele ukrywają pewne kłopoty...

Dika39
Nowicjusz

Wysłany: Czw 09 Sty, 2014 09:35  

z tego co opowiadała mi Pani, która się adopcją psa aktualnie zajmuje, dzieciak po raz pierwszy stanął na nogach a pies w tym momencie to zauważył i podbiegł do dziecka jakby skacząc na niego( pewnie z otwarta paszczą, jak to psy i gdzieś tam podgryzł, zahaczył itp). Możliwe, że po prostu nie wiedział co się stało, w końcu to pierwszy raz, kiedy dziecko zmieniło pozycję. Po wszystkim podobno zdał sobie sprawę z tego co zrobił i sam się ukarał leżąc w kojcu. Nie wiem ile w tym prawdy, ale wydaje mi się, że to nie wina psa, raczej zmiany otoczenia. Ta Pani mówiła jeszcze, że dzieciak próbował nawet podjadać kości psa i że leżał razem z nim w kojcu, więc jakoś strasznie źle nie było. Zobaczymy ile w tym prawdy, raczej mordercą pies nie jest :)

*kabal
Stały Bywalec

Piwa: 419/156

Wysłany: Czw 09 Sty, 2014 10:58  

Ja usłyszałem nieco inną wersję całego zdarzenia i doradzam ostrożność, ale oczywiście życzę jak najlepiej.

#JonSnow
Zaangażowany

Piwa: 89/29

Wysłany: Czw 09 Sty, 2014 11:10  

'Zahaczenie' zębem kończące się 2 szwami, to nie 'zahaczenie'. Z drugiej strony właściciele wielokrotnie nie potrafią rozpoznać oznak stresu u swojego psa, spowodowanych obecnością tak małego dziecka czy bardziej subtelnych sygnałów ostrzegawczych, nic z tym nie robią, aż przychodzi ten jeden raz.

#agatimaciek
Stały Bywalec
agati&maciek

Piwa: 71/90

Wysłany: Czw 09 Sty, 2014 11:42  

Zalecam ostrożność i stale obserwowanie psa i wlascicieli. Niesty trzeba czytac miedzy wierszami i miec za uszami, ze pies nie powinien miec kontaktow z dziecmi nigdy. To oznacza tez brak odwiedzin znajomych czy rodziny z dziecmi. mojej kolezanki golden strzelil dziecko w twarz zebami i dziewczynka do konca zycia bedzie nosila blizny na twarzy, tyle ze oni nie ukrywali tego i nazwali po imieniu- pies agresywny do dzieci. Fundacja znalazla dom u starszego małżeństwa gdzie dobrze funkcjonuje.

Dika39
Nowicjusz

Wysłany: Czw 09 Sty, 2014 13:49  

Ja tam jestem dobrej myśli i uważam że pies agresywny nie jest. Przekonam sie dokladnie jak go w koncu odwiedze i wtedy zobacze jak sprawa wyglada. Tak duzy pies moze nawet lekko drasnac i bedzie rana jak po wybuchu, zwlaszcza u 11miesiecznego dziecka. pozyjemy zobaczymy :)
10 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje