Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 34.224.102.60 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Wto 28 Wrz, 2010 20:02
7 letni amstaff Tygrys z rodowodem
Autor Wiadomość
#agata_k
Bardzo Uzależniony
Lovelas Casanova vel. Kazimierz Wielki

Pomogła: 2 razy
Piwa: 112/361
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 14:56  7 letni amstaff Tygrys z rodowodem

szukam pomocy i tutaj ...

Sąsiedzi pilnie chca oddać 7 letniego rodowodowego ASTa. Kobieta jest w 4 m-cu ciazy i nie moze zatrzymac psa z powodu jego zazdrosci o nia, poza tym wybudowali sie i pies juz zdazyl polowe chaty zdemolowac, teraz mieszka sam w ich wczesniejszym mieszkaniu a oni tylko przyjezdzaja zeby z nim wyjsc i dac jesc :( Tygrys straaasznie nie cierpi obcych zwierzat (choc z moim Kazkiem sie bawi jako z jedynym psem na osiedlu), za obcymi tez nie przepada, choc moze dlatego ze czuje ze sie go boja, bo ja od poczatku sie go nie balam i teraz Tygrys jak mnie widzi to wskakuje na mnie i daje rozkoszne buziaki :) generalnie jest z niego mega urwis wiec najfajniejszy byl by domek gdzie ktos w nim ciagle bedzie, chyba ze ktokolowiek umial by go do klatki przyzwyczaic bo takiego wynalazku to on na oczy nie widzial. prosze pomozcie znalesc dom dla Tygryska, bo jesli sie nie uda, to w piątek ma umowiona wizyte u weta i odejdzie za TM ... ja go nie moge do siebie przygarnac bo nie mam na to warunkow ani doświadczenia ...
Pies z rodowodem urodzony 20.09.2003 posiadajacy tatuaż. Rodzice :ojciec CH.PL ,, GOLD BONZO Kuba rozpruwacz” , matka CH. INT.CH ,, VENUS ANGEL HEART varius Canis’

Autor: Gaby Sojda

^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238

Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 15:00  

agata_k, załóz koniecznie temat na forum amstaff-pitbull:
http://amstaff-pitbull.eu/index.php

"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

#agata_k
Bardzo Uzależniony

Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 15:03  

juz zalozylam... dziewczyny tam maja ograniczone mozliwosci... same maja mase psow na glowie i nie bardzo jest osoba ktora mogla by na dt go wziasc bo Tygrys nie moze byc z innymi zwierzetami... :(

generalnie jestem zdolowana ta sprawa, bo strasznie lubie Tygrysa... nigdy nawet na mnie nie warknal... on straaasznie szuka kontaktu z czlowiekiem, widac ze jest samotny i nikt mu kompletnie zadnego czasu nie poswieca... nie chce zeby Tygrys zostal uspiony, ale juz nie wiem gdzie szukac pomocy... :cry:

^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238

Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 15:12  

agata_k napisał/a:
generalnie jestem zdolowana ta sprawa, bo strasznie lubie Tygrysa... nigdy nawet na mnie nie warknal... on straaasznie szuka kontaktu z czlowiekiem, widac ze jest samotny i nikt mu kompletnie zadnego czasu nie poswieca... nie chce zeby Tygrys zostal uspiony, ale juz nie wiem gdzie szukac pomocy... :cry:

spróbuj jeszcze bezpośredniego kontaktu telefonicznego:
http://sos-amstaff.pl/contact.aspx
http://www.fundacja-ast.p..._id,2/Itemid,3/

[ Dodano: Sro 15 Wrz, 2010 16:17 ]
agata_k napisał/a:
juz zalozylam...

a no widze teraz właśnie
http://www.amstaff-pitbul...php?f=69&t=4944

"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

#CAIRA
Uzależniony
CAIRA & CHICO

Piwa: 212/480

Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 15:18  

Kolejna straszna historia.Jak można w ten sposób potraktować żywe stworzenie.Jak zbędny mebel,który jak się znudzi,to na śmietnik można wyrzucić.To co kupując psa nie wiedziała,że kiedyś będzie dzieci mieć?Normalnie szlag człowieka może trafić.Przepraszam Agatka,ale mam dziś ciężki dzień.Nie powinnam się dzisiaj logować.

#agata_k
Bardzo Uzależniony

Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 15:26  

niestety, dzwonilam...

[ Dodano: Sro 15 Wrz, 2010 16:34 ]
CAIRA napisał/a:
Przepraszam Agatka,ale mam dziś ciężki dzień.Nie powinnam się dzisiaj logować.

ja nawet jak nie mam ciezkiego dnia to tak reaguje za kazdym razem jak sobie o tym przypomne, czyli czesto bo mysl o Tygrysie spedza mi sen z powiek... podalam dzis wlascicielce nr do JS i poprosilam zeby sprobowala sie umowic, popracowac z psem, ale cos czuje ze bedzie to bezowocne, bo powiedziala mi ze pracuje do pozna a po pracy jej sie nie chce z psem cwiczyc... jestem załamana i bezradna. wsciekla jestem na weta ktory sie zgodzil na uspienie... :zly:

#CAIRA
Uzależniony
CAIRA & CHICO

Piwa: 212/480

Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 15:40  

Mogłaś ją zapytać,czy jak się dziecko urodzi to też się będzie pracą przysłaniać i podrzucać dziecko dziadkom,bo nie będzie miała czasu na opiekę.Nie no szkoda słów.Wystarczy trochę dobrej woli i wszystko da się zorganizować.Ona po prostu ma tego psa gdzieś.

#agata_k
Bardzo Uzależniony

Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 15:45  

tez mi szkoda dzieciaka w przyszlosci... ma psa gdzies bo dlugi czas pies mieszkal na balkonie (nawet w ostatnia straszna zime :shock: ) bo brudzil i niszczyl ...

#JonSnow
Zaangażowany

Piwa: 89/29

Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 16:19  

Pies ma wyraźnie kilka problemów behawioralnych, ale to nie znaczy że należy go usypiać.
Proponuję skontaktować się z hodowca, hodowla Gold Bonzo kiedyś była znana, dopóki właścicielka nie zmarła (aktywnie działała w szczecińskim ZK). W każdym razie do hodowcy (jej męża) można spróbować zadzwonić. Mój sąsiad ma asta też z hodowli GB.

#agata_k
Bardzo Uzależniony

Wysłany: Sro 15 Wrz, 2010 16:36  

JonSnow napisał/a:
Proponuję skontaktować się z hodowca

kontaktowałam się, ale niestety hodowca mi odpowiedzial, ze ma w domu kilka psów "ktore by go zabiły jako obcego" ... troche to dla mnie odpowiedz dziwna jak na doswiadczonego, swiadomego hodowce... :/

10 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje