Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 34.224.102.60 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Adoptuje Chica :)
Autor Wiadomość
Wysłany: Pon 14 Maj, 2012 13:02  Adoptuje Chica :)

Witam jestem młodym mieszkańcem śląska mieszkam z rodzicami miałem nie dawno suczke mix Amstaffa niestety piesek był ze mną 6 lat i musiałem ją uspać z powodów chorobowych.Pracuje ale niestety brakuje mi zajęcia myśle że Chico byłby zadowolony z miejsca pobytu jak i z czasu ktorym bym go darzył jedzienia nie brakło by mu napewno jak i wizyt weterynaryjnych :) ) wokół mnie jest dużo terenu do zabawy z psem jak i długich spacerów po lesie i okolicach zamieszkujących przezemnie pozdrawiam serdecznie

[ Dodano: Pon 14 Maj, 2012 14:04 ]
w razie potrzeby zostawiam swój numer kontaktowy 506097964 pracuje dwu zmianowo na rano i południe jestem w stanie dać byt temu psu jak i go wychować na porzadnego

1. Czy mieszkacie Państwo w domu czy w mieszkaniu?
Mieszkanie

2. Czy obecnie w Państwa domu mieszkają jakieś zwierzęta i jakie?

nie ma żadnych zwierząt

3. Czy w Państwa rodzinie były wcześniej zwierzęta i jakie były ich losy?
Miałem suczke Mix Amstaffa od 2005r do stycznia 2012r suczke wziąłem od poprzedniego właściciela ponieważ nie miał na nią czasu niestety kilka dni później zachorowała na tzw Parwowiroze udało się ją uratować dzięki pomocy weterynaryjnej pies szczęśliwy pełen energi radosny i nie groźny dla otoczenia niestety znów choroba dała swoje znaki i tym razem nie udało się wygrać suczke musiałem uspać :( :( byłem do niej bardzo przywiązany
4. Czy w Panstwa domu był kiedyś bulterier? Czy ktoś z rodziny/znajomych posiada/posiadał bulteriera? Jak wyglądał Państwa dotychczasowy kontakt z tą rasą?
Nie miałem nigdy okazji mieć Bulteriera ale znajoma ma psa tej rasy który bardzo chętnie ganiał z moją suczką tylko wtedy miałem jakikolwiek kontakt z tą rasą

5. Dlaczego chcą Państwo adoptować bulteriera? Jaką wiedzę posiadają Państwo na temat rasy?
Chciałbym adoptować bulteriera bo tak jak i ja są one towarzyskie i trzeba poświęcić im wiele czasu którego mi nie brakuje zawsze uwielbiałem spacerować z Psiakiem:)) Na temat tej rasy wiem że są one bardzo bystre jak i uparte często dopadają ich zapalenia skóry czy utrata słuchu

6. Czy mają Państwo dzieci (jeśli tak to w jakim wieku)?
Nie posiadam Dziecka ale w mojej rodzinie jest Braciszek który ma niespełna 4 lata
7. Czy wszyscy członkowie rodziny akceptują fakt adopcji psa i godzą się na nowego domownika?
Tak rozmawiałem na ten temat z rodzicami nie mają nic przeciwko
8. Co się będzie działo z psem w czasie Państwa wyjazdów, wakacji itp.?
wyjeżdzam bardzo rzadko mieszkam z rodzicami więc nie widzę problemu by pies został pod opieką moich rodziców a jeśli chodzi o wakacje to nigdzie bez psa się nie ruszam
9. Pies może żyć kilkanaście lat. Czy przewidziane jest miejsce dla psa w życiu Państwa rodziny na tak długo?
Pies to nie zabawka tylko zwierze dlatego adoptując czworonoga trzeba liczyć się z tym że nie jest on na chwile czy dwie.jest przewidziane miejsce w moim życiu jak i mojej rodziny na długi okres
10. Psy porzucone są często po przejściach, mogą odczuwać lęk, w nowym miejscu być zestresowane nawet przez dłuższy czas, mogą nie wiedzieć, że załatwia się na dworze, posiusiać się nie tam, gdzie trzeba, może coś zniszczyć itd. Czy jesteście Państwo gotowi to znieść?
Jak najbardziej jestem na to gotowy przygarnąłem psa po przejściach nie denerwowalo mnie to ze pies narobił w domu czy cos zniszczył cieszyło mnie to że mogłem dać suczce Szczeście Miłość dach nad głową jak i byt to jest w tym wszystkim najlepsze

11. Czy liczą sie Państwo z koniecznością uczestniczenia psa w szkoleniu? Czy kiedykolwiek uczestniczyli Państwo w szkoleniu ze swoim poprzednim zwierzęciem?
Jeżeli będzie to konieczne to jak najbardziej oddam psa na szkolenie.Nigdy nie uczestniczyłem w szkoleniach dla psów

12. Czy w domu Państwa są osoby z alergią na sierść lub ślinę psa?
Ja nie jestem Alergikiem ani nikt z osób zamieszkujących dom

13. Psy chorują - tak jak ludzie - i leczenie czasem jest kosztowne. Czy jesteście Państwo na to przygotowani? Posiadanie psa wiąże się także zawsze z koniecznością szczepień, odrobaczeń, profilaktyki przeciw kleszczowej itp. Czy jesteście Państwo gotowi ponosić te wydatki?
Tak jak najbardziej jestem na to przygotowany jak i na wizyty kontrolne u weterynarza o psią higiene tez trzeba dbać
14. Czy planują Państwo wydatki związane z zakupem akcesoriów dla psa? Proszę wziąć również pod uwagę większe wydatki jak np klatka (ok 250-300zł)
Oczywiście Kojec, Obroża lub szelki, smycz ,kaganiec,szczotka do sierści jak i specjalne płyny do pielęgnacji sierści, miska na jedzenie miska na wode

15. Jaki jest Państwa stosunek do kastracji/sterylizacji zwierząt?
osobiście nie poddałem poprzedniej suczki do sterylizacji ale kolega to zrobił i suka zaczęła być jakby agresywniejsza i wrogo nastawiana do nie których ludzi
16. Czy jesteście Państwo gotowi podpisać umowę adopcyjną, w której ważnym punktem będzie deklaracja, że pies NIGDY nie trafi na ulicę albo do schroniska – a w razie, gdybyście Państwo jednak nie mogli go zatrzymać, niezwłocznie powiadomicie Fundację?
Tak jak najbardziej jestem gotowy na podpisanie umowy adopcyjnej gdzie wyraże deklaracje że nie wyrzuce psa na ulica jak i go nie sprzedam (powinni za to karać,to tak jak z ludźmi) a w razie jakichkolwiek problemów poinformuje Fundacje

17. Czym zamierzacie Państwo żywić psa?
jak mi wiadomo Bullteriery cierpią czesto na alergie pokarmowe wtedy trzeba bedzie siegnać po karme weterynaryjna a tak to myśle że najlepiej sucha Karma dobrej firmy :)
18. Czy pies będzie miał możliwość wychodzenia na zewnątrz bez opieki?
Nie pies nie będzie miał takiej możliwości tylko i wyłacznie pod moja lub rodziców opieką pies mógłby opuszczać mieszkanie.
19. Czy zgodzą się Państwo na wizytę przedstawiciela wolontariatu w Państwa domu po adopcji (to także punkt umowy adopcyjnej) ?
Tak jak najbardziej zapraszam na oględziny sprawdzenie miejsca wkońcu to od was zależy czy pies trafi pod moją opiekę :)
Ostatnio zmieniony przez Damian9121 Pon 14 Maj, 2012 23:28, w całości zmieniany 1 raz  

sirGrzesio
Poczatkujący

Piwa: 17/14
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 14 Maj, 2012 19:33  

zapraszam do wypełnienia ankiety adopcyjnej. bez tego nie ruszysz się z miejsca. a i kontakt z fundacją...

[/url]

#PsiStyl
Bardzo Uzależniony
Franz Maurer -Franio

Pomogła: 2 razy
Piwa: 152/457

Wysłany: Wto 15 Maj, 2012 08:15  

sirGrzesio napisał/a:
zapraszam do wypełnienia ankiety adopcyjnej. bez tego nie ruszysz się z miejsca. a i kontakt z fundacją...

właśnie ja wypełnił ;-) pozostaje tylko telefon i oczekiwanie .

*Ivona
Uzależniony

Pomogła: 3 razy
Piwa: 136/139

Wysłany: Wto 15 Maj, 2012 10:42  

Cziken niestety nie nadaje się do małych dzieci a z tego co wyczytałam w domu jest cztero latek :-(
Ale nic nie stoi na przeszkodzie abyś się ze mną skontaktował może uda sie dobrać innego bula lub amstaffka.
609-757-920 Iwona

Wysłany: Wto 15 Maj, 2012 11:58  

Szkoda że Chico ma takie nastawienie wobec dzieci :( pani Iwono chętnie zaadoptuje młodego Bullka w typie czika :) zostawie swoj numer kontaktowy gdyby jakis mlody był w potrzebie prosze dzwonic 506097964 jestem chętny na adopcje od zaraz

*Ivona
Uzależniony

Pomogła: 3 razy
Piwa: 136/139

Wysłany: Wto 15 Maj, 2012 12:06  

Ok. zapisuję ;-)

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje