Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 54.234.227.202 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Pon 03 Mar, 2014 21:44
Amstaff z wypalonym okiem....
Autor Wiadomość
^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 25 Lut, 2014 21:44  Amstaff z wypalonym okiem....

Znalazłam to na FB

Cytat:
Hmmmmm... zastanówmy się dlaczego pomagam zwierzętom?????
Bo właśnie przed chwilą znalazłyśmy AST/TTB, którego jakiś sk***iel/skurwielka przywiązała do ogrodzenia i pozostawiła na pastwę losu. Nie to jednak jest najgorsze... Jeśli przyjrzycie się, zobaczycie że pies ma WYPALONE OCZY, NIE WIEM JESZCZE CZY TO KWAS, PAPIEROSY, CZY SĄ WYDŁUBANE. Nie wiem co będzie, próbujemy go ratować?! Pytania?????? ku*** mać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zakrwawiony, skatowany, bity, ma pełno obrażeń i nie widzi.

link: https://www.facebook.com/...08010163&type=1

brak słów qrwa :cry:

[ Dodano: Wto 25 Lut, 2014 21:48 ]
Cytat:
Wieści odnośnie psa. Nadal jest agresywny (pewnie z bólu), jednak udało nam się wyjąć go z kontenera i przemyć oczy. Jednak drugie nie jest w takim tragicznym stanie, ale coś na nim jest. Dostał leki, antybiotyk, przeciwbólowe i jedzonko. Mamy nadzieję, że niebawem zaśnie i odpocznie. Na pewno był psem domowym, ładnie chodzi na smyczy, załatwia potrzeby na podwórku. Ktoś ewidentnie się go pozbył. Znaleziony w miejscowości JASIENICA WOJ. MAZOWIECKIE. Może ktoś z Was kojarzy???? Udostępniajcie, złapmy razem tego sk***iela.

Nr do mnie 796-182-963.

Szukam temu psu tymczasu/ domu stałego (na terenie całej Polski) DOŚWIADCZONEGO! Koniecznie ze znajomością rasy i środkami finansowymi. Pies przeżyje, ale wymaga leczenia, opieki, miłości i cierpliwości.

zdjęcia i więcej (FB): https://www.facebook.com/...717487348285797

[ Dodano: Sro 26 Lut, 2014 00:40 ]
Odnalazła się włascicielka, okazało się, ze pies To Kliper!!!! Pies który zaginął na początku lutego. Nie wiadomo co się z nim stało? Nie wiadomo dalej, kto go tak skrzywdził, SZUKAMY BYDLAKA!!! Najważniejsze jednak, że wróci do swojego domu

Cytat:
Kochani po całym dniu dzwonienia, pisania, apelowania, załatwiania weterynarza itd, po całym dniu płaczu, zastanawiania się co zrobić z psem? Pisania do znajomych fundacji, schronisk itp. Nagle tuż przed północą, na skraju wyczerpania psychicznego i totalnego zmęczenia... odzywa się do mnie Katarzyna Kordowska z Fundacji Ast i podsyła mi link do ogłoszenia. Dzwonię pod nr z ogłoszenia, odbiera Pani mówię jej, że mam jej psa, opisuję dzisiejszą sytuację- ona w szoku. Wysyłam zdjęcia, my biegniemy do psa wołamy go "imieniem" z ogłoszenia Kliper... pies reaguje, Pani potwierdza. To Kliper!!!! Pies który zaginął na początku lutego. Nie wiadomo co się z nim stało? Najważniejsze jednak, że ma dom! Jak ja się cieszę, to niesamowite, po całym dniu straszliwych emocji zarówno dla psa jak i dla nas. Jest światło w tunelu! Jutro właścicielka ma po niego przyjechać, będę dawać znać. Co za historia, ucieszę się w pełni jak pies znajdzie się już w domu Trzymajcie kciuki. Raz jeszcze dziękuję za pomoc! Przede wszystkim Fundacji Ast! Jak również każdemu z Was. Zapraszam na mój fp. Mam pod opieką 35 psiaków, które także szukają domów. Między innymi niewidomego Asta i Czarnego TTB którego pogryzł Owczarek Niemiecki. Teraz już chyba zasłużyłam na sen!!! Ale się cieszę!!!!!! DZIĘKUJĘ WAM!

Poniżej Kliper z obydwoma oczętami

https://www.facebook.com/...717605874940611

"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238

Wysłany: Pon 03 Mar, 2014 21:44  

Cytat:
Dary dla zwierzaków
Szanowni Państwo. Cichutko, nikomu nie przeszkadzając Kliper odszedł dzisiejszej nocy za TM. Właśnie dostałyśmy wiadomość, że ze względu na bardzo ciężkie obrażenia Kliper nie przeżył. Mimo podjętego leczenia i umówionej operacji oka, nie udało się. Może gdyby ktoś zwrócił na niego uwagę, być może udałoby się go uratować??? Stereotyp Amstffa wziął górę, na drugi raz kiedy zobaczycie takiego psa, pomożecie mu. Albo zadzwońcie po pomoc!!! Właścicielka prosi, aby dać jej czas, prosi o zrozumienie. Przeżywa swoją wielką tragedię, uszanujmy jej decyzję. Pisząc ten tekst płyną nam łzy, mamy nadzieję, że ta tragedia da ludziom do myślenia i kolejne psie życie zostanie uratowane!!!

https://www.facebook.com/...4659848/?type=1

[ Dodano: Pon 03 Mar, 2014 21:45 ]
['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] ['] [']

"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

$KamiS
$Bully Rescue

Piwa: 183/69

Wysłany: Pon 03 Mar, 2014 22:08  

[*] Przykre to tylko nie daje mi spokoju jedna rzecz którą stawiam nade wszystko, kto temu psu wyrządził taką krzywdę w miesiąc czasu skoro biedny zaginął miesiąc temu ?? ?? ?? ??

*Bull Ania
Bulomaniak

Pomogła: 3 razy
Piwa: 399/1218

Wysłany: Wto 04 Mar, 2014 18:24  

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
(*) (*)(*)(*)

#Anita
Bardzo Uzależniony

Pomogła: 5 razy
Piwa: 183/160

Wysłany: Sro 05 Mar, 2014 13:21  

Jeśli pies nie miał innych obrażeń, to może był to wypadek lub ktoś bronił siebie lub swojego zwierzaka i dźgnął.
Najlepiej jednak psa pilnować, bo to on musiał się nacierpieć,a człowiek był za niego odpowiedzialny i nie popisał się.
[*]

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje