Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 54.226.41.91 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: KamiS
Nie 01 Cze, 2014 21:52
Amstafka Mila i jej pięcioro dzieci
Autor Wiadomość
$Żmija
$Bully Rescue

Pomogła: 1 raz
Piwa: 535/313
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 06:14  Amstafka Mila i jej pięcioro dzieci

Jak w temacie.Do adopcji wspaniała astka Mila i jej 5 sześciotygodniowych dzieci. Poszukujemy tymczasów i domów stałych dla maluchów,choć jeszcze przynajmniej dwa tygodnie muszę zostać z mamą. Rodzinka żyla sobie dziko i przyjechała do mnie awaryjnie. Suka ma charakter bajkowy, łagodna nisko reaktywna i dokonale wychowuje maluchy, które też rokują bardzo, bardzo dobrze. Jeden z najfajniejszych psychicznie miotów jakie widziałam. Pomóżcie maluchom i ich super mamie :) Więcej na FB:
https://www.facebook.com/...n_mall_activity

*Czarna_
Bulomaniak

Pomogła: 4 razy
Piwa: 352/389

Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 07:13  

Może spróbować ogłosić cały miot i wybrać przyszłych właścicieli dla maluszków, mamę ogłosić osobno?

$Żmija
$Bully Rescue

Wysłany: Pon 05 Sie, 2013 07:31  

Na razie jeszcze nie ogłaszamy, w tej chwili chodzi o pytanie po znajomych, czy by chcieli szczeniaki potymczasować:) Gdzieś za dwa tygodnie, bo na razie ani mama ich nie opuszcza na krok ani one mamy. No i są jeszcze mlekopijcami są nie zamierza ich odstawić jeszcze. O charakterach też mam na razie wstępne obserwacje, cokolwiek miarodajnego o każdym będę mogła powiedzieć gdzie za tydzień. Poza tym, że czadowe są :)

$Żmija
$Bully Rescue

Wysłany: Czw 24 Paź, 2013 07:15  

Dzieci w zasadzie się porozchodziły, ale ich mama Mila ( dla nas Milenka) czeka na dom. Sunia jest idealna. Kochana, czysta, karna, cicha. Przyjazna dla dzieci i dla innych psów. Jeszcze fajniejsza od Chałwy :) o ile to w ogóle możliwe. Piękne zdjęcia kabala z zabaw z Hienką i Bercikiem :)

Uploaded with ImageShack.us

$Żmija
$Bully Rescue

Wysłany: Nie 01 Cze, 2014 09:30  

Milenko, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:)

Autor postu otrzymał 1 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
*kabal
#Basta
Stały Bywalec

Pomogła: 3 razy
Piwa: 134/52

Wysłany: Nie 01 Cze, 2014 10:26  

Znalazła domek?

klara_veritas
Poczatkujący

Otrzymał 21 piw(a)

Wysłany: Nie 01 Cze, 2014 19:16  

Witam, potwierdzam, znalazła nowy domek :) troche niesmiala, troche wystraszona. Zwiedzanie okolic niskopodłogowo z ogonem podwiniętym pod tyłek:

Na szczęście Milka jest wielką łąkomczuchą więc w myśl przysłowia "przed żołądek do serca", udało mi się ją przekonać do zwiedzania okolic samokołykami (bananki suszone i daktyle wsysa jak odkurzacz:) )
Poniżej wcinamy wlasnie suszonego banana :)

Po około 2 godzinnym zwiedzaniu okolicy zabrałam ją na działkę do rodziców gdzie po paru chwilach się wyluzowała, i juz zaczęła się wygłupiac

i radośnie tarzać w trawie :)

Ogólnie mała szybko się adoptuje. Niestety jest okropnym straszkiem, przeraza ją klatka schodowa oraz winda, widelec ktory upadł małemu przy posiłku na podłogę. Kazdy glosniejszy dzwiek podobnie. Ale za to pieknie chodzi na smyczy, reaguje na wołanie, jest kontaktowa i szuka tego kontaktu. Dzis na spacerze ciągle tylko patrzyła na mnie. Raz sie nawet poknęła bo nie patrzyla pod nogi tylko na mnie ;) Ladnie spi w swojej klatce, posłanka nie rozkopuje, tuli się do swojego pluszowego węża którego dał jej Adas. Probuje kraść młodemu zabawki, ale myslę ze glosny placz młodego szybko nauczy ją odróżniać jej zabawki od Adaskowych. W stosunku do mojego synka to probuje zaczepiac go do zabawy, jednak musi znalesc na niego inny sposob niz szczypanie i lizanie po twarzy, bo te metody nie działają na niego ;) Dzis Milenka miała okazję poznać suczkę moich rodziców - 10 letnia bullterrierkę miniaturkę Lili. Milka cała się zjeżyła i wzięła się za... gwałcenie... co nie do konca odpowiadało Lili. Ale po ok 2 godzinach ich zabawy były juz mniej dominacyjne i juz na koniec bawiły się prawie normalnie. Dodam tylko że Milka pięknie biega za piłką i od razu ją oddaje :)
Teraz psina spi panięta na swoim posłanku, po dniu pełnym spacerów i wrażen.
Kolejne relacje za jakiś czas :)

Autor postu otrzymał 4 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
*kabal, sarcia_sarcia, *Czarna_, *Bull Ania
#Basta
Stały Bywalec

Pomogła: 3 razy
Piwa: 134/52

Wysłany: Nie 01 Cze, 2014 20:14  

Super że ma DS.
Co do strachu to u nas było to samo. Każdy głośniejszy i nieznany dźwięk powodował podkulenie ogona i natychmiastową ucieczkę. Po 4 latach jest dużo lepiej. W końcu dotarło do tej krzywej głowy, że nie wszystkiego trzeba się bać. Mam nadzieję, że u was też będzie poprawa. Powodzenia :-D

$Żmija
$Bully Rescue

Wysłany: Nie 01 Cze, 2014 21:49  

U Mili to podejrzewam, że będzie kqestia kilku dni ;) musi poznać, które bodźce w nowym środowisku sąiistotne a które nie. :) bo to inteligentna i otwarta dziewczynka. Klara- wielkie dzięki :) gębą nie przestaje mi się uśmiechać. :)

$KamiS
$Bully Rescue

Piwa: 183/69

Wysłany: Nie 01 Cze, 2014 21:52  

To Szczęścia życzę i przenoszę do happy'endów.

10 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje