Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 3.215.177.171 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Regulamin
Witamy na BULL-BAZARKU
Administracja i założenia Serwisu BULL-BAZAREK
Regulamin Forum
Regulamin Aukcji Charytatywnych na BULL-BAZARKU

Rejestracja i Użytkownicy
Zarejestrować na BULL-BAZARKU może się każdy
Polityka prywatności
Polityka plików cookies

 

Witamy na BULL-BAZARKU
Administracja i założenia Serwisu BULL-BAZAREK
 • Oświadczamy, iż Administracja i Moderatorzy Serwisu nie ponoszą żadnych korzyści finansowych, z tytułu wystawianych przez Użytkowników aukcji charytatywnych. BULL-BAZAREK powstał aby pomagać bulterierom w potrzebie (psy szukające nowych domów, zaginione i znalezione, adopcje psów).

 • Wystawianie aukcji na BULL-BAZARKU jest całkowicie darmowe, a aukcje mają charakter jedynie charytatywny.

 • Wszystkie przedmioty na naszych aukcjach podarowane zostały na pomoc psom przez Darczyńców, na rzecz pomocy bulterierom w potrzebie. Ty też możesz pomóc.

 • Takie BAZARKI to wielka nadzieja dla tych psów na lepsze i godne życie. Każda złotówka jest w tym przypadku bardzo ważna. Jednocześnie mamy szansę za niewielkie kwoty, zakupić ciekawe i niejednokrotnie unikalne przedmioty. Bardzo zapraszamy do czynnego udziału jako sprzedających i kupujących. Życzymy miłej zabawy!
  21 listopad 2009
  kopiowanie fragmentów treści, bądź całości zabronione

Powrót do góry
Regulamin Forum
 1. Postanowienia ogólne
  a) nie spamować,
  b) nie obrażać innych Użytkowników,
  c) pisać w odpowiednich, przystosowanych do tego działach,
  d) czerwony kolor czcionki zarezerwowany jest dla Adminów i Moderatorów,
  e) bannerki w podpisach (sygnaturach) Użytkowników są dozwolone, prosimy jednak aby nie były szersze niż 468px a ich odnośniki nie prowadziły do stron naruszających regulamin i wizerunek serwisu.

 2. Pisanie postów i nowych tematów
  a) PISZEMY NA TEMAT, prywatne sprawy rozwiązujemy poprzez prywatne wiadomości,
  b) posty pisane przez jednego Użytkownika, jeden pod drugim, będą łączone automatycznie,
  c) pisz dokładnie - tak, aby każdy zrozumiał treść jaką chcesz przekazać,
  d) posty piszemy czytelnym językiem polskim, przestrzegając zasad ortografii.
  e) jeśli chcesz przedstawić opinię na temat kogoś/czegoś, niech będzie to opinia, poparta dowodami, a także podpisana, bo każda inna jest niewiarygodna, dlatego zastanów się zanim zaczniesz kogoś krytykować w sposób jednoznacznie identyfikujący,
  f) pisząc wiadomość na forum wyrażasz zgodę na jej publikację na łamach serwisu BULL-BAZAREK i jednocześnie deklarujesz, że masz świadomość, że wysłana wiadomość staje się częścią serwisu i jej usunięcie w przyszłości może być niemożliwe,

 3. Na Forum zabrania się
  a) obrażania innych uczestników, używając epitetów i słów powszechnie uznanych za obraźliwe,
  b) celowego i złośliwego prowokowania sytuacji konfliktowych burzących przyjazną atmosferę na forum (trolling),
  c) zbędnych komentarzy prowadzących w kierunku personalnych wycieczek,
  d) pisania dużymi literami (to oznacza krzyk),
  e) powielania jednego i tego samego tematu na kilku działach tematycznych równocześnie,
  f) posiadania przez jednego Użytkownika więcej niż jednego konta (multikonto),
  g) użyczania swojego konta (loginu i hasła) innym osobom,
  h) tworzenia kont o nazwie 'strona.domena',
  i) wysyłania za posrednictwem forum obraźliwych i natarczywych wiadomości do prywatnych skrzynek innych Użytkowników oraz wysyłania wiadomości reklamowych do prywatnych skrzynek innych Użytkowników i kont e-mail (spam). Użytkownicy nękani niechcianą korespondecją tego typu proszeni są o niezwłoczne zgłoszenie tego faktu obsłudze forum,
  j) publikowania danych osobowych i teleadresowych innych osób bez ich zgody,
  k) namawiania innych Użytkowników do rozmnażania zwierząt nierodowodowych i takich, które nie posiadają uprawnień hodowlanych,
  l) namawiania innych Użytkowników do zakupu zwierząt nierodowodowych (propagowanie pseudohodowli),
  m) zamieszczania w serwisie ogłoszeń dotyczących psów na sprzedaż,
  n) zamieszczania w podpisach Użytkowników odnośników, oraz bannerów prowadzących do stron komercyjnych, takich jak np. sklepy internetowe, oraz inne zarobkowe portale przynoszace ich właścicielom zyski np. usługi, posrednictwo, sprzedaż, programy partnerskie itp. (za wyjątkiem odnosników do stron lekarzy weterynarii i szkoleniowców, którzy nieodpłatnie pomagają bezdomnym i adopcyjnym psom),
  o) zakładania odrebnych tematów w celach reklamowo-promocyjnych i reklamowania w nich usług, oraz internetowych stron komercyjnych i zarobkowych portali przynoszacych właścicielom zyski np. sklepy, posrednictwo, sprzedaż, programy partnerskie itp. (za wyjątkiem odnosników do stron lekarzy weterynarii i szkoleniowców, którzy nieodpłatnie pomagają bezdomnym i adopcyjnym psom) takie działania są traktowane jako spam i skutkują natychmiastowym usunięciem tematu, jak i również ostrzezeniami, wszystkie osoby, które chca się reklamowac na tym forum zapraszamy do wykupienia płatnych reklam,
  p) usuwania treści własnych postów w temacie, gdy są na nie odpowiedzi.

 4. Postanowienia końcowe
  • Administratorzy i Moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie Administratorów czy Moderatorów i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
   Na forum jest możliwość zgłaszania postów do Administratora i Moderatorów. Jeśli uważasz że, jakiś post jest niezgodny z regulaminem Forum, bądź jest spamem możesz to nam zgłosić. Zgłaszanie postów polega na kliknięciu w wykrzyknik umieszczony w górnym rogu każdego postu. Na załączonym obrazku jest on zaznaczony czerwonym kółkiem.  • Posiadanie więcej niż jednego konta będzie karane blokowaniem konta, w skrajnych przypadkach usunięciem konta użytkownika i zbanowaniem jego IP, a osoby notorycznie piszące nie na temat, tworzące podwójne tożsamości, udostępniające swoje konto osobom trzecim, oraz celowo wprowadzające niemiłą atmosferę będą banowane. Gdy zachodzi podejrzenie, że konta zostały założone po to, aby łamać regulamin lub wprowadzać zamieszanie będą usuwane bez ostrzeżenia.

  • Nie usuwamy kont, tematów ani postów na żądanie Uzytkownika.

  11 wrzesień 2010
  kopiowanie fragmentów treści, bądź całości zabronione

Powrót do góry
Regulamin Aukcji Charytatywnych na BULL-BAZARKU
 1. Postanowienia ogólne
  a) bazarek jest miejscem gdzie zbierane są fundusze na bezdomne zwierzęta (za zwierze bezdomne uznaje się zwierze, które jest do adopcji i szuka domu docelowego),
  b) zakazana jest sprzedaż na prywatne cele,
  c) cała kwota ze sprzedaży przedmiotu idzie na pomoc bulterierom.
  d) odpowiedzialność za przebieg i finalizację aukcji ponoszą wyłącznie Sprzedający i Kupujący.

  • Sprzedający
   Jest to Użytkownik, który wystawia na Bazarku przedmiot i go posiada. Obowiązkiem Sprzedającego jest dokładne i zgodne z prawdą opisanie przedmiotu, wskazanie celu, rozliczenie się z uzyskanych pieniędzy od Kupujących. Sprzedający musi odpowiedzieć na pytania, rozwiać ewentualne wątpliwości Kupującego.

   Sprzedający umieszcza nazwę przedmiotu i cel aukcji, oraz dokładny opis przedmiotu, zdjęcie (w miarę możliwości), cenę wywoławczą, czas trwania aukcji, informację o dostawie, cel, na jaki dochód zostanie przeznaczony. Sprzedający może wybrać okreslonego psa, któremu chce pomóc, musi to zaznaczyc w opsie aukcji, oraz podać link do strony z potrzebującym pomocy psem (jeżeli link taki jest). Pieniądze za aukcje bez określonego celu przeznaczenia zasilą konto Fundacji S.O.S. Bullterrier.

   Sprzedający może pozostawić wybór przeznaczenia pieniążków na konkretnego psa kupującemu, ale musi to zaznaczyć w opisie aukcji. Wpływy z aukcji bez określonego celu traktowane sa jako przeznaczone na zasilenie konta Fundacji S.O.S. Bullterrier.

   Sprzedający powinien wysłać wylicytowany towar w przeciągu 7 dni od zaksięgowania gotówki na koncie. W przypadku problemów uniemozliwiajacych dotrzymanie tego terminu, niezwłocznie poinformować o tym Kupującego.

  • Kupujący
   Osoba kupująca na bazarku musi sama ocenić czy wszystkie szczegóły aukcji jej odpowiadają. Zanim weźmiesz udział w bazarku sprawdź czy koszty wysyłki Ci odpowiadają, później Twoje ewentualne roszczenia nie będą brane pod uwagę. Po wygraniu licytacji, gdy zlecisz wpłatę za przedmiot poinformuj o tym Sprzedającego, będzie wiedział że przesyłkę należy przygotować do wysłania gdy pieniążki zostaną zaksięgowane na wskazanym koncie. Po otrzymaniu przesyłki poinformuj o tym w wątku rozliczeń bazarkowych.

   Należy pamiętać, że przedmioty widoczne na zdjęciach mogą różnić się nieco kolorem od przedmiotu w rzeczywistości. Jest to zależne od jakości aparatu, oświetlenia w czasie robienia zdjęć, ustawień osobistych monitora jak i rodzaju monitora. Jeśli więc zależy Ci na dokładnym określeniu koloru, bądź jego odcieniu, dopytaj o to Sprzedającego. Unikniesz w ten sposób rozczarowania.

   Kupujący powinien przelać wylicytowaną kwotę najpóźniej w przeciągu 7 dni od zakończenia aukcji. W przypadku problemów uniemozliwiajacych dotrzymanie tego terminu, niezwłocznie poinformować o tym Sprzedającego.

  • Aukcje na BULL-BAZARKU i równoczesnie na innych serwisach
   W związku, iż niektóre wystawiane aukcje na BULL-BAZARKU, są wystawione również na innych serwisach, to osoba wystawiająca taką aukcję (Sprzedający), moze we własnej aukcji sama licytować. Jeśli na innym serwisie ktoś zalicytuje, to Sprzedający, który wystawił aukcje na BULL-BAZARKU jest zobowiązany sam zalicytować w tej aukcji kwotę jaka padła na innym serwisie. Bardzo prosimy o pilnowanie tego, w przypadku tak wystawionych aukcji. Osoby, które beda chciały wykorzystac możliwość licytacji we własnych aukcjach tylko w celu pobicia sobie ceny, bedą karane a takie aukcje bezwzględnie usuwane.

   W przypadku wystawienia takiej 'równoczesnej' aukcji, prosimy o dopisanie w treści aukcji, ze aukcja jest równoczesnie wystawiona w innych miejscach i jakich (mozna również podać linki do aukcji równoczesnych w treści oferty).

  • Finalizacja transakcji
   Po zakończeniu aukcji z ofertami kupna, zarówno Kupujący jak i Sprzedajacy zostaną powiadomieni na PW i maila o tym fakcie przez system i poproszeni o kontakt ze soba, jeśli sprzedający w opsie aukcji nie podał numeru konta, to poda go na PW a Kupujący jemu adres do wysyłki.

  • Wysyłka
   Koszty przesyłki zawsze podane są na konkretnym bazarku, bądż można zapytać o nie sprzedającego. Jednak pamiętajmy że w sytuacji kiedy kupujemy u jednej osoby kilka przedmiotów na kilku aukcjach - warto omówić koszty przesyłki ze sprzedającym. Wtedy koszt przesyłki w jednej paczce może ulec zmianie ze względu na wagę. Kosztami przesyłki można się podzielić, może je pokryć kupujący lub sprzedający - jest to kwestia umowna pomiędzy Sprzedającym a Kupującym.

   Przesyłkę zabezpieczyć należy odpowiednia kopertą, folią bąbelkową.

  • Edycja własnych aukcji i zakończone aukcje bez ofert kupna
   Dopóki nie ma ofert Kupujących, Sprzedający może własną aukcję edytować.

   Gdy aukcja zakończy się bez ofert kupna, Sprzedający nie musi jej wystawiać ponownie, może ją edytować, zmieniając czas zakończenia aukcji (czyli przedłużajac ją). Aukcja wtedy stanie się spowrotem aktywna. Gdy Sprzedający nie chce ponownie aktywować takiej aukcji, to zobowiązany jest ją usunąć.

  • Usuwanie własnych aukcji
   Dopóki nie ma ofert Kupujących, Sprzedający może własną aukcję usuwać. Usuwanie aukcji, w których są oferty kupujących jest zablokowane.

   Gdy pomimo to, Sprzedający żąda usuniecia aukcji, w których są oferty Kupujących, Administracja może spełnić taką prośbę, lecz w wyniku takich działań Użytkownik musi się liczyć z ostrzeżeniem punktowym w profil.

  • Komentarze i reputacja
   Po zakończeniu transakcji Kupujący może wystawic Sprzedającemu komentarz (i wzajemnie). Możesz ocenić transakcje, np.:

   *  zgodność przedmiotu z opisem
   *  kontakt ze Sprzedającym/Kupującym
   *  czas realizacji transkacji itp.

 2. Zabrania się
  a) wystawiać aukcji naruszających regulamin forum,
  b) zmieniać reguł w czasie trwania licytacji (gdy są oferty kupujących), oraz po sprzedaży przedmiotu,
  c) sprzedaży przedmiotów i artykułów, niezgodnych z Polskim Prawem.

 3. Postanowienia końcowe
  • Za licytowanie w aukcjach 'dla żartu', oraz za próby oszustwa innych Użytkowników Serwisu jest bezdyskusyjny i pernamentny ban, a dodatkowo na prośbę pokrzywdzonego Użytkownika, bądź Policji ekipa zarządzająca Serwisem (Administrator, Moderatorzy) jest zobowiązana do udostępnienia danych oszusta jakie są zawarte w bazie danych tego Serwisu.

   Jeśli czujesz się oszukany, bądź poszkodowany przez innego Użytkownika tego serwisu, niezwłocznie zgłoś ten fakt do obsługi forum (Administrator, Moderatorzy), opisując sytuację.

 4. Jak licytować i wystawiać własne aukcje

  11 wrzesień 2010
  kopiowanie fragmentów treści, bądź całości zabronione

Powrót do góry

Rejestracja i Użytkownicy
Zarejestrować na BULL-BAZARKU może się każdy
 • Rejestracja jest dostępna dla każdego, bez żadnych restrykcji i kazdy moze tutaj przyjsc aby pomagac psom. BULL-BAZAREK jest miejscem neutralnym, dlatego prosimy aby na Bazarkowym forum nie poruszć zadnych innych tematów oprócz adopcji i aukcji, oraz ich rozliczen i innych działań ukierunkowanych na pomoc psom itp. Chodzi nam o to, aby wreszcie było wszystko w jednym miejscu co adopcji bulterierów się tyczy, neutralnie i ponad podziałami, dla wszystkich Użytkowników róznych bulowych for dyskusyjnych, hodowców, oraz sympatyków bulterierów i wszystkich innych osób, którym dobro rasy i los porzuconych bulterierów nie są obojętne. Zapraszamy na to forum wszystkich, którzy chcą pomagać psom!

 • Użytkownik moze się na BULL-BAZARKU zarejetrować i sam aktywować swoje konto poprzez e-mail (aktywacji konta dokonuje się poprzez kliknięcie linku przysłanego w wiadomości e-mail po rejestracji) a już jako zarejestrowany i zalogowany Użytkownik, może wystawiac tutaj aukcje charytatywne oraz licytowac i brać udział w forum dyskusyjnym.

 • Portal aukcyjny jest zintegrowany z bazarkowym forum i jest to jedna całość - wiec mając konto automatycznie mozecie wystawiac aukcje i brac udzial w aukcjach innych użytkowników BULL-BAZARKU.
  11 wrzesień 2010
  kopiowanie fragmentów treści, bądź całości zabronione

Powrót do góry
Polityka prywatności
 • Informacje o Tobie są zbierane na dwa sposoby. Po pierwsze, przeglądanie forum powoduje, że oprogamowanie phpBB tworzy kilka ciasteczek (małych plików tekstowych ściągniętych do katalogu plików tymczasowych na Twoim komputerze). Pierwsze dwa ciasteczka zawierają identyfikator użytkownika (zwany dalej 'user-id') i anonimowy identyfikator sesji (zwany dalej 'session-id'), automatycznie przyznane Ci przez oprogramowanie phpBB. Trzecie ciasteczko zostanie utworzone, gdy przejrzysz chociaż jeden wątek na forum i jest używane żeby zapisywać, które wątki zostały przeczytane, ułatwiając Ci w ten sposób nawigację po forum.

 • Twoje konto będzie zawierać unikalną identyfikacyjną nazwę (zwaną dalej 'Twoją nazwą użytkownika'), osobiste hasło używane do logowania na Twoje konto i osobisty prawidłowy adres e-mail (zwany dalej 'Twoim adresem e-mail'). Informacje podane dla Twojego konta na 'Bulterier - Forum o rasie' są chronione przez prawa dotyczące ochrony danych osobowych.

 • Twoje hasło zostanie zaszyfrowane jednostronnym szyfrem ('algorytm MD5'), więc będzie bezpieczne. Mimo to, nie powinieneś używać tego samego hasła na różnych stronach WWW. Twoje hasło umożliwia dostęp do Twojego konta na tym forum, więc pilnuj go i nie podawaj nikomu. Jeśli je zapomnisz, nie pisz o przypomnienie go do obsługi forum (Aministrator i Moderatorzy), ponieważ nie mamy możliwości podglądu Twojego hasła, bo nawet z poziomu bazy forum widać je w postaci zaszyfrowanej (jedynie Administrator może ustawić zupełnie nowe hasło dla Twojego konta). Dlatego, gdy zapomnisz swojego hasła, to najlepiej w takim przypadku użyj funkcji 'Zapomniałem hasła', która zapyta Cię o Twój login i adres e-mail, a potem prześle link aktywacyjny i nowe automatycznie wygenerowane przez skrypt forum ('phpBB') hasło bezpośrednio na Twój adres e-mail.

 • Wszystkie informacje, które wpiszesz w danych swojego profilu będą przechowywane w bazie danych tego forum, jak i również treści napisanych przez Ciebie postów i wiadomości prywatnych ('PW') wysłanych i otrzymanych za posrednictwem tego forum do(od) innych Użytkowników. Informacje te nie będą w żaden sposób wykorzystywane ani podawane bez Twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim (z wyłączeniem Prokuratury lub Policji jeśli takie instytucje prowadzą postępowanie karne przeciw Użytkownikowi i wyraźnie żądają udostepnienia tych konkretnych informacji), jednakże Administrator i Moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za ewentualne włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych w taki sposób.

 • Na forum jesteś tak anonimowy(a) jak tego chcesz. Masz możliwość wybrania, które informacje o Twoim koncie są wyświetlane publicznie. Twój adres e-mail, oraz adres IP dostępny jest tylko dla Administratora i Moderatorów. Od innych Użytkowników możesz otrzymywać prywatne wiadomości ('PW') oraz wiadomości e-mail tylko za pośrednictwem forum. Jeżeli za pośrednictwem forum 'BULL-BAZAREK' otrzymasz e-mail, badź PW, które Twoim zdaniem naruszają zasady, lub w inny sposób naruszają twoje poczucie bezpieczeństwa powiadom o tym niezwłocznie Administratora lub Moderatorów.

  11 wrzesień 2010
  kopiowanie fragmentów treści, bądź całości zabronione

Powrót do góry
Polityka plików cookies
  Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

  Czym są pliki cookies

  Ciasteczka (ang. cookies) to niewielkie pliki, zapisywane i przechowywane na twoim komputerze, tablecie lub smartphonie podczas gdy odwiedzasz różne strony w internecie. Ciasteczko zazwyczaj zawiera nazwę strony internetowej, z której pochodzi, 'długość życia' ciasteczka (to znaczy czas jego istnienia), oraz przypadkowo wygenerowany unikalny numer służący do identyfikacji przeglądarki, z jakiej następuje połączenie ze stroną internetową.

  Polityka plików cookies

  1. W związku z udostępnianiem zawartości serwisu internetowego stosuje się tzw. cookies, tj. informacje zapisywane przez serwery na urządzeniu końcowym użytkownika, które serwery mogą odczytać przy każdorazowym połączeniu się z tego urządzenia końcowego, może także używać innych technologii o funkcjach podobnych lub tożsamych z cookies. W niniejszym dokumencie, informacje dotyczące cookies mają zastosowanie również do innych podobnych technologii stosowanych w ramach naszych serwisów internetowych. Pliki cookies (tzw. 'ciasteczka') stanowią dane informatyczne, w szczególności pliki tekstowe, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego. cookies zazwyczaj zawierają nazwę domeny serwisu internetowego, z którego pochodzą, czas przechowywania ich na urządzeniu końcowym oraz unikalny numer.

  2. Pliki cookies wykorzystywane są w celu:
  1. dostosowania zawartości stron serwisu internetowego do preferencji użytkownika oraz optymalizacji korzystania ze stron internetowych; w szczególności pliki te pozwalają rozpoznać urządzenie użytkownika serwisu internetowego i odpowiednio wyświetlić stronę internetową, dostosowaną do jego indywidualnych potrzeb,
  2. tworzenia statystyk, które pomagają zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy serwisu korzystają ze stron internetowych, co umożliwia ulepszanie ich struktury i zawartości,
  3. utrzymania sesji użytkownika serwisu internetowego (po zalogowaniu), dzięki której użytkownik nie musi na każdej podstronie serwisu ponownie wpisywać loginu i hasła,
  4. dostarczania użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.
  3. W ramach serwisu internetowego możemy stosować następujące rodzaje plików cookies:
  1. 'niezbędne' pliki cookies, umożliwiające korzystanie z usług dostępnych w ramach serwisu internetowego, np. uwierzytelniające pliki cookies wykorzystywane do usług wymagających uwierzytelniania w ramach serwisu,
  2. pliki cookies służące do zapewnienia bezpieczeństwa, np. wykorzystywane do wykrywania nadużyć w zakresie uwierzytelniania w ramach serwisu,
  3. pliki cookies, umożliwiające zbieranie informacji o sposobie korzystania ze stron internetowych serwisu,
  4. 'funkcjonalne' pliki cookies, umożliwiające 'zapamiętanie' wybranych przez użytkownika ustawień i personalizację interfejsu użytkownika, np. w zakresie wybranego języka lub regionu, z którego pochodzi użytkownik, rozmiaru czcionki, wyglądu strony internetowej itp.,
  5. 'reklamowe' pliki cookies, umożliwiające dostarczanie użytkownikom treści reklamowych bardziej dostosowanych do ich zainteresowań.

  4. W wielu przypadkach oprogramowanie służące do przeglądania stron internetowych (przeglądarka internetowa) domyślnie dopuszcza przechowywanie plików cookies w urządzeniu końcowym użytkownika. Użytkownicy serwisu mogą dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących plików cookies. Ustawienia te mogą zostać zmienione w szczególności w taki sposób, aby blokować automatyczną obsługę plików cookies w ustawieniach przeglądarki internetowej bądź informować o ich każdorazowym zamieszczeniu w urządzeniu użytkownika serwisu internetowego. Szczegółowe informacje o możliwości i sposobach obsługi plików cookies dostępne są w ustawieniach oprogramowania (przeglądarki internetowej). Niedokonanie zmiany ustawień w zakresie cookies oznacza, że będą one zamieszczone w urządzeniu końcowym użytkownika, a tym samym będziemy przechowywać informacje w urządzeniu końcowym użytkownika i uzyskiwać dostęp do tych informacji.

  5. Wyłączenie stosowania cookies może spowodować utrudnienia korzystanie z niektórych usług w ramach naszych serwisów internetowych, w szczególności wymagających logowania. Wyłączenie opcji przyjmowania cookies nie powoduje natomiast braku możliwości czytania lub oglądania treści zamieszczanych w serwisie internetowym z zastrzeżeniem tych, do których dostęp wymaga logowania.

  6. Pliki cookies mogą być zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu internetowego, a następnie wykorzystywane przez współpracujących z serwisem reklamodawców, firmy badawcze oraz dostawców aplikacji multimedialnych.

  Jak wyłączyć pliki cookie w przeglądarce ?

  22 marzec 2013
  kopiowanie fragmentów treści, bądź całości zabronione

Powrót do góry

 W skrócie  
Losowo wybrane tematy poruszane na forum  
 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 7
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności