Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 3.215.177.171 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Biała 6 miesięczna Bulterierka z Allegro, Gliwice
Autor Wiadomość
^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 14 Lut, 2012 03:01  Biała 6 miesięczna Bulterierka z Allegro, Gliwice

treść aukcji:

Cytat:
Biała 6 miesięczna Bulterierka szuka domu z ogrodem i opiekunem, który miał już do czynienia z tego typu rasą bądź podobną.

Potrafię prosić o siku, bawię się z innymi pieskami, uwielbiam dzieci i nie grymaszę przy jedzeniu.

Chcę mieć kogoś kto będzie moim przewodnikiem przez życie i opiekunem na co dzień, kogoś kto będzie wobec mnie zdecydowany i stanowczy. Musisz mieć poczucie humoru i przejawiać wobec mnie wiele cierpliwości. Im więcej będziesz mieć dla mnie czasu tym większą miłością się odwzajemnię.

Pamiętaj, że nie jestem zabawką ani rzeczą w związku z tym nie jestem też na sprzedaż!

Zastrzegam sobie wybór mojego nowego domu.

Ze względu na brak możliwości wystawienia akucji KUP TERAZ za 0,00 złotych, aukcje wystawiono za 1,00 złotych z zastrzeżeniem, że sunia nie jest na sprzedaż!

link: http://allegro.pl/sunia-b...2116618966.html

Wysłany: Wto 14 Lut, 2012 19:18  

Witam! Niedawno umarl moj pies Fafik zyl ponad 8 lat z moja rodzina, wszyscy plakali kiedy umieral, chetnie przyjme suczke lub samca szczeniaka mam dom ogrod warunki dla psa idealne pozatym kocham zwierzeta i spacery z psem , polecam sie pozdrawiam

Rafal-663053663

[ Dodano: Wto 14 Lut, 2012 19:22 ]
SP Faik

HinaOne
Nowicjusz

Wysłany: Wto 14 Lut, 2012 20:29  

i jak tam mała sunia? znalazła domek?

^dragonh3art
Administrator

Wysłany: Nie 19 Lut, 2012 20:24  

Cytat:
Witam zanim odpowiesz dokładnie przeczytaj

Bulinka Luna miewa zmienne nastroje i najchętniej cały czas by wisiała na nodze. Na pewno wymaga dużej uwagi ze strony odpowiedzialnej osoby. Jest do ułożenia ale jak jej się coś nie potoba to straszy ząbkami. Do innych psów jest przyjacielska, wręcz uległa.

Jej nowy właściciel od początku musi jej wyznaczyć miejsce w stadzie ponieważ z moich obserwacji jest to typ ALFA, który chce nad wszystkim panować. Powoli udaje mi się ją zdominować gdyż przepuszcza mnie już do drzwi jak przychodzą goście:) Reaguje na komendę siad i powoli zaczyna dawać łapkę. Prosi jak chce wyjść na dwór i bardzo wymaga dużo ruchu. Uwielbia grać w piłkę, zawszę się przy tym nieźle uśmieję.

Przerabiam z nią teraz naukę chodzenia przy nodze. Ćwiczymy w mieszkaniu, na dworze zbyt wiele rzeczy ją rozprasza.

Piesek jest do ułożenia i trzeba z nią dużo popracować ale odwzajemnia się oddaniem. Nie lubi pijanych mężczyzn i jak ją ktoś ignoruje. Szczeka wtedy bo chce zwrócić na siebie uwagę "patrz jaka jestem piękna, pogłaszcz mnie" ;)

Nie można jej pokazać ze się jej boi bo to wykorzystuje. Nie siada na tapczanie i na łóżko w mojej obecności - wie że jej nie wolno.

Nigdy nie została uderzona. Trenuje z nią pozytywną tresurę, tzn. nagradzam za każdą pozytywną zrobioną przez nią rzecz ziarenkiem karmy (jest na suchej karmie Bosch). Inteligentna się wycwaniła i jak widzi że wkładam reke do kieszeni to od razu siada, ale wtedy tylko ją głaszczę.

Lubi listwy przypodłogowe w mieszkaniu, przypuszczam że ukryły się w nich kłaczki kota, który kiedyś mieszkał w moim lokalu.

Bulinka jest jeszcze młoda i dużo z nią trzeba jeszcze popracować. Nie jest to pies który będzie ładnie reagować na każdą naszą komendę. Jak ją coś wkurza np. wycieranie łąpek po przyjściu ze spaceru to potrafi warknąć dlatego nie jest to pies dla tchórzliwej osoby !!!!!!!!!!!

Bulinka do domu bez MAŁYCH DZIECI , należy pamietać ze to TYP ALFA chce dominowac ,bulinka przebywa w DT w Krakowie warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej gdzie nowy właściciel zobowiąże się do ( sterylizacja) i wizyt po adopcyjnych

http://krakow.gumtree.pl/...QAdIdZ356228133

#xena
Bardzo Uzależniony
Xena & Mafi Team

Piwa: 267/258

Wysłany: Nie 19 Lut, 2012 22:01  

czyli maleństwo zmieniło właściciela??

^dragonh3art
Administrator

Wysłany: Nie 19 Lut, 2012 22:08  

xena, z treści ogłoszenia, to mi się wydaje ze poszła do domu tymczasowego gdzieś w Krakowie sunia, bo na bank jest to ta sama suczka co z linkami, zdjęciami i treścia z Allegro pierwszy post jest wstawiony

Marco
Nowicjusz

Otrzymał 3 piw(a)

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012 20:03  

Witam miałem kontakt z właścicielem bulki i chce mi ją dać do adopcji ale powiem z ręką na sercu z miłą chęcią wezmę Lunę do siebie ale nie miałem jeszcze bulla i boję się że mogę nie dać sobie z nią rady. Proszę o radę... bo mieszkamy z żoną w Myślenicach to jest niecałe 40 km od Krakowa ja pracuje od rana do 18 a żona od 14-18 i nie wiem co moglibyśmy zastać w domu po powrocie z pracy. Pomóżcie bo nie wiemy co robić!!!

*Bull Ania
Bulomaniak

Pomogła: 3 razy
Piwa: 399/1218

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012 20:12  

Myślę że problem z tego co zastaniesz w domu to mały problem bo możesz ją zostawiać w klatce ,ale jej charakter potrzebuje doświadczonego przewodnika i na pewno szkolenia z dobrym specjalistą znającym rasę .jej atutem jest to że to szczenię .Pozdrawiam

Marco
Nowicjusz

Otrzymał 3 piw(a)

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012 20:49  

czy możemy liczyć w razie adopcji na pomoc ?

Wysłany: Pon 20 Lut, 2012 23:31  

Witam sledze to forum już od jakiegoś czasu ale zalogowałem się dopiero dzisiaj , zastanawiam sie od jakiegoś czasu nad kupnem bullteriera wcześniej posiadałem psa rasy Pitbull rednose , i dziś wpadłem na to ogłoszenie , chciałbym nawiązać kontakt z obecnym właścicielem psa bo zamiast kupna psa mógłbym przygarnąć tego .Czekam na jakas odpowiedz od autora postu .Pozdrawiam
10 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje