Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 54.226.36.60 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Pon 07 Gru, 2009 11:51
Bull (no prawie bull) dziadek z Palucha
Autor Wiadomość
Demonique
[Usunięty]

Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 20 Wrz, 2009 18:47  Bull (no prawie bull) dziadek do wziecia...

Trafil na Paluch w sylwestra 2008 roku. Ma 11 lat. Nie udalo mi sie wyciagnac wiecej info o nim. Na bank potrzebuje leczenia oczu ale poza tym nie stwierdzilam nic powazniejszego (tylko ze ja sie nie znam:P). Chudy nie jest ale boja sie go tam na Paluchu wiec cale dnie przesypia sam. Na poczatku bnyl scepotyczy ale potem lazil juz ochoczo. Nie ciagnie. Nie raguje na inne psy (mijalismy inne biedy na spacerze), nie wykazywal leku. Na piszczalke nie reagowal, malo tego, mam wrazenie ze nie doslyszy...
Nie mas typowej bulowej glowy tylko ewidentnego "stopa" za oczami no ale coz...
Pies idealny na emeryckie spacery, zeby mogl dotrwac spokojnej starosci...

minibullterrier
Nowicjusz
bullomaniak

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009 06:37  

Jest to mega przykre, że pies w tym wieku musi siedzieć w schronisku :-( Tym bardziej, że to już dziadzio i nie wiadomo ile mu zostało z tego psiego życia. Bywacie tam co jakiś czas???
Sympatycznie mu z mordki patrzy.

ucho1984
Nowicjusz

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009 06:45  

Świetny psiaczek ciekawy jestem dlaczego go spotkał taki los na stare lata

Demonique
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009 08:36  

Minibullterrier - staram sie byc regularnie w schornie ale to tez ciezki temat. dyrektorka tegoz miejsca nie lubi, wrecz nie wydaje psow na DT czy jakimkolwiek stowarzyszeniom, wiec musze sie niezle nagimnastykowac zeby mi psa wydali na spacer. Poprzednia suke wzielam na siebie wiec tym bardziej musze byc ostrozna zeby sobie tam drogi nie spalic.
Teraz jak sie uda bede w weekend i znowu do dziadzia i w sumie do calej biednej reszty.
Boje sie ze on tam umrze bo nikt sie nim nie interesuje i nikt nie pyta o niego ;[

Moniq
Poczatkujący

Pomogła: 5 razy
Piwa: 2/5

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2009 13:04  

Kasiu jest mi bardzo szkoda dziadzi . Jak wstawiłaś jego zdjęcia, to pomyślałam o moim sierotce , o tym jak będzie już stary i jakim by to było nieszczęściem gdyby trafił do schroniska :(
Prawodpodobnie gdybym nie miała już swojego psiura to bym się zainteresowała przygarnięciem dziadziunia.

Bule z Buzy
Nowicjusz

Wysłany: Sob 26 Wrz, 2009 12:46  

Kasiu ja wierze że uda się . Ja dziękuje za znalezienie domku dla Bazylka . Jest szczęśliwy i nowi właściciele też . :lol: :lol: :lol:

minibullterrier
Nowicjusz
bullomaniak

Wysłany: Nie 27 Wrz, 2009 07:37  

Z domem to może być ciężko, ale może choć coś dobrego do zjedzenia można mu wysłać?jakieś smakołyki?jakieś leki do oczu? Jak to nie kłopot to wyślij mi swój adres na priv, a ja postaram sie coś dla niego wysłać.

^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238

Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 14:50  

czy sa jakieś nowe wieści?

edit://
Demonique napisał/a:
Trafil na Paluch w sylwestra 2008 roku.

ale oddał go właściciel, czy został znaleziony? bo moze on komuś po prostu uciekł, niektóre psy dostają paniki w sylwestra, bo boja się wystrzałów itp.
moze on naprawde komuś uciekł, a właściciel jest tak nieporadny, ze nie wie gdzie szukac?

"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

Demonique
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Paź, 2009 15:25  

Dziadek zostal podrzucony na Paluch w sylwestra. Nikt go nie szukal, nikt o niego nie pytal...I nikt go nie odwiedza ;[ Jade do dziadzia w te niedziele, porobie fotki :)

Demonique
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Paź, 2009 21:08  

Dobra, wyciagamy dziadka...bedzie przebywal tydzien w lecznicy gdzie zostanie przebadany wzdluz i wszerz. Z suski poprzedniej mam 300 zl, worek karmy i witaminy ale kasy jest malo ;[ Pomocy :{
10 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje