Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 52.87.176.39 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

co to ma byc !!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
#Anita
Bardzo Uzależniony

Pomogła: 5 razy
Piwa: 183/160
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 17 Sty, 2016 23:32  

Uważam, że to troll, a temat do usunięcia, bo jeszcze ktoś uwierzy, że tu się jakieś wałki kręci. Przecież, jeśli kiedykolwiek tu pojawiło się takie ogłoszenie, to w celu ostrzeżenia, a nie zachęty. Nie mamy też wpływu na to, że jakiś oszust powołał się na to forum.

11 

^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238

Wysłany: Pon 18 Sty, 2016 19:15  

no również nie rozumiem, zwiazku polskiego forum dyskusyjnego poświęconego tematyce adopcji bezdomnych psów z opisywaną sprawą :shock:

autorka tematu zostaje zbanowana na forum

co ciekawe IP osoby która załozyła temat i sypała w nas oskarżeniami pochodzą z USA, uwazam, że były celowe logowania na proksy (proksy - ukrycie własnego prawdziwego IP), tylko ze nawet na proksy nie jest sie do końca anonimowym i odpowiednie służby są w stanie ustalić

w polskim prawie istnieje również artykuł 212KK i mam nadzieję, ze osoba, która założyła ten temat ma tego świadomość
Kod:
Art. 212. Zniesławienie
Dz.U.1997.88.553 - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności,
podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

12 

#Anita
Bardzo Uzależniony

Pomogła: 5 razy
Piwa: 183/160

Wysłany: Pon 18 Sty, 2016 20:48  

Może to ktoś z dawnych, zbanowanych forumowiczów tak brzydko z nami pogrywa?

13 

$KamiS
$Bully Rescue

Piwa: 183/69

Wysłany: Pon 18 Sty, 2016 22:07  

Nie dokońca bym się nastawiał na jakiś trolling, tylko faktyczny bulwers po utopieniu kasy, a to dlatego że u nas się od dawna nic kompletnie nie dzieje, ani tu ani na fb, więc w czym zaszkodzić by to miało ? prawda jest taka że forum umarło śmiercią naturalną i gdyby nie stałe chęci Gosi, już forum przestało by istnieć, a pomysłów na reanimację brak. Ktoś utopił hajs i przyszedł się wypłakać ot cała zagwostka według mojej skromnej osoby.

14 

^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238

Wysłany: Pon 18 Sty, 2016 22:13  

no ale jakim prawem oskarza nas? co my wspólnego mieć mamy z jakimis ogłoszeniami łamaną polszczyzną na serwisie "wirtualna polska"? tu nie ma zadnej agencji, ani ogłoszen psów do adopcji spoza granic Polski !!!! a tym bardziej jakiejkolwiek sprzedazy itp ani uzytkowników zagranicznych tez na forum nie ma, wszystkie ogłoszenia jakie tu były linkowane i zamieszczane na forum czy fanpage na FB, to z polskich fundacji i stowarzyszen (legalnie działających i zarejestrowanych), schronisk dla bezdomnych zwierząt, czy nawet prywatne ale to zawsze były i są psy z Polski i za darmo :!:

kabal napisał/a:
(...)
http://ogloszenia.wp.pl/P...a,48959471.html
Tu jest ogłoszenie z którego Pani Ania "kupiła" szczeniaka... poprawna polszczyzna z google translatora, aż powala :lol:
(...)

tego ogłoszenia z którego owa pani kupiła psy to tez nigdy tu nie było na forum zamieszczanego przez nas, ani temu ogłoszeniu podobnych, jak juz wczesniej pisałam

pani Anna sama 14 stycznia wkleiła do niego link na shutboksie, ale zostało to usunietę, bo wklejanie ogłoszen z pseudohodowli na tym forum łamie regulamin - http://www.bull-bazarek.e....php?mode=terms

dlaczego więc owa pani przyszła teraz z pretensjami i oskarżeniami właśnie tu i wyzywać nas? przeciez to nic innego jak bezczelne zniesławienie z artykułu 212KK dokładnie :!: :!:

"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

15 

$KamiS
$Bully Rescue

Piwa: 183/69

Wysłany: Wto 19 Sty, 2016 11:46  

pojebawszy się jej adresy najwidoczniej :mrgreen:

16 

klara_veritas
Poczatkujący

Otrzymał 21 piw(a)

Wysłany: Czw 04 Lut, 2016 17:01  

Cała sytuacja bardzo mnie rozbawiła - miałam przyjemność z takimi typami piszącymi łamaną polszczyzną gdy szukałam samochodu niecałe 2 lata temu.
Napisałam więc do "hodowcy". Koniecznie chciał wysłać psa za 450zł. Gdy sie upierałam że będę w Londynie i sama psa odbiorę kontakt się urwał. Pniżej cała korespondencja. Pmijając jakim językiem jest napisane ogłoszenie, czy naprawdę ludziom nie zaświeca się czerwona żaróweczka gdy ktos do nich pisze z translatora i oferuje cos za darmo tylko zapłać za przesylkę. Do tego tacy kochający hodowcy chca się pozbyć szczeniąt nawet nie sprawdzając komu je oddają ? i to za granicę ? nie mogą ich wyadoptować w Anglii sprawdzając przyszłych właścicieli psa ? Przeciez to juz w ogłoszeniu śmierdzi a co dopiero w kolejnych mailach. To wszystko szyte grubymi nićmi a ludzie wciąż dają się nabrać!

Ku przestrodze:
"Gmail Barbara Bobowicz <bbobowicz@gmail.com>
AMERICAN PITBULL DLA CIEBIE
12 messages
negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com> Mon, Feb 1, 2016 at 10:22 PM
To: bobowmysz@poczta.onet.pl
Dziękujemy za kontakt szczeniąt dać do adopcji.
Jesteśmy rolnicy i mamy wiele odmian ras przeciwko dając bezpłatne przyjęcie.
Wszystkie są zarejestrowane w rejestracji zwierząt tj Klub AKC,
są sprawdzane przez naszego lekarza weterynarii, zaszczepione, mają wszystkie rekordy zdrowia się
Data tym, dokumenty mieszkaniowe. Mamy szczenięta z 11 do 17 tygodni dostępne dać.
dajemy te szczeniaki, ponieważ zdecydowaliśmy się zakończyć szczenięta hodowlane z przyczyn zawodowych, a do tego nie mamy już wystarczająco dużo czasu, aby się nimi zająć.
Więc szukamy kochających domów dla zwierząt w całej Europie do przyjęcia i dbać o naszych szczeniąt.
Znajdujemy się w Wielkiej Brytanii, a może wysyłać szczenięta do wyboru w każdym miejscu w Europie.
Ale przed zatwierdzeniem domu dla naszych szczeniąt, będziemy was pytać
kilka pytań.

(1) Gdzie dokładnie się znajdujesz?
(2) Jesteś hodowcą?
(3) Czy masz dzieci?
(4) Daj nam opis swojego życia?
(5) Czy czasami odbywają zwierząt Dess lub jest to Twoja
Pierwsze doświadczenia?

Niestety dla wielu pytań, ale po prostu chcesz mieć pewność, że nasze szczenięta przywróci do dobrych domów. Przydzielony do tej wiadomości e-mail są zdjęcia niektórych parmie kilku szczeniąt.

Możesz odwiedzić nasz blog : http://brandes-pets-shop4u.centerblog.net/
serdecznie

63K
Basia <bobowmysz@poczta.onet.pl> Tue, Feb 2, 2016 at 7:40 AM
To: negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com>
W Polsce
(2) Jesteś hodowcą?
Nie
(3) Czy masz dzieci?
Nie
Pracuje ale mam duzo wolnego czasu
Pierwsze doświadczenia?
Mialam już psy tej rasy

Pozdrawiam

2016-02-01 22:22 GMT+01:00 negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com>:

Dziękujemy za kontakt szczeniąt dać do adopcji.
Jesteśmy rolnicy i mamy wiele odmian ras przeciwko dając bezpłatne przyjęcie.
Wszystkie są zarejestrowane w rejestracji zwierząt tj Klub AKC,
są sprawdzane przez naszego lekarza weterynarii, zaszczepione, mają wszystkie rekordy zdrowia się
Data tym, dokumenty mieszkaniowe. Mamy szczenięta z 11 do 17 tygodni dostępne dać.
dajemy te szczeniaki, ponieważ zdecydowaliśmy się zakończyć szczenięta hodowlane z przyczyn zawodowych, a do tego nie mamy już wystarczająco dużo czasu, aby się nimi zająć.
Więc szukamy kochających domów dla zwierząt w całej Europie do przyjęcia i dbać o naszych szczeniąt.
Znajdujemy się w Wielkiej Brytanii, a może wysyłać szczenięta do wyboru w każdym miejscu w Europie.
Ale przed zatwierdzeniem domu dla naszych szczeniąt, będziemy was pytać
kilka pytań.

(2) Jesteś hodowcą?
(3) Czy masz dzieci?
Pierwsze doświadczenia?

Niestety dla wielu pytań, ale po prostu chcesz mieć pewność, że nasze szczenięta przywróci do dobrych domów. Przydzielony do tej wiadomości e-mail są zdjęcia niektórych parmie kilku szczeniąt.

Możesz odwiedzić nasz blog : http://brandes-pets-shop4u.centerblog.net/
serdecznie

negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com> Tue, Feb 2, 2016 at 10:33 AM
To: Basia <bobowmysz@poczta.onet.pl>
witam miło czytać od Ciebie
jak i ci, co znajduje się w Wielkiej Brytanii Londynie i tam będziemy wysyłać Ci szczeniaka. wszyscy szukamy są dla domów, które będą miały bardzo dobrą opiekę szczeniąt. dlatego dajemy szczenięta za darmo przyjęcia jest, ponieważ, ze względu na profesjonalny powodu zdecydowaliśmy się położyć kres w hodowli.
wszystko trzeba będzie płacić będą za opłatą transportu szczeniaka. koszt to 450 zł dla każdego szczeniaka z całego potrzebnego obiektu i kilka zalet, a to wszystko trzeba będzie zapłacić. Pamiętaj, że możesz mieć szczeniaka dostarczone do Ciebie, jeśli chcesz, ponieważ czas trwania lotu to tylko 3 godziny czasu.
czy to jest w porządku przez Ciebie daj mi znać, że mogę dać ci kroków do naśladowania dla szczeniaka być dostarczane bezpośrednio na adres domowy
dzięki i czekam, aby przeczytać od Ciebie
Barbara Bobowicz <bbobowicz@gmail.com> Tue, Feb 2, 2016 at 12:09 PM
To dobrze sie sklada że pies jest w Londynie - jade tam w najbliszym czasie do mojego narzeczonego i sama odbiore psa. Bedzie mial wygodnie jadac ze mna w samochodzie do Polski. Prosze podac adres i termin odbioru psa a stawie sie osobiscie. To naprawde wielkie szczescie że akurat Londyn i akurat miałam tam jechac.
Pozdrawiam :)

2016-02-02 10:33 GMT+01:00 negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com>:

jak i ci, co znajduje się w Wielkiej Brytanii Londynie i tam będziemy wysyłać Ci szczeniaka. wszyscy szukamy są dla domów, które będą miały bardzo dobrą opiekę szczeniąt. dlatego dajemy szczenięta za darmo przyjęcia jest, ponieważ, ze względu na profesjonalny powodu zdecydowaliśmy się położyć kres w hodowli.
wszystko trzeba będzie płacić będą za opłatą transportu szczeniaka. koszt to 450 zł dla każdego szczeniaka z całego potrzebnego obiektu i kilka zalet, a to wszystko trzeba będzie zapłacić. Pamiętaj, że możesz mieć szczeniaka dostarczone do Ciebie, jeśli chcesz, ponieważ czas trwania lotu to tylko 3 godziny czasu.
czy to jest w porządku przez Ciebie daj mi znać, że mogę dać ci kroków do naśladowania dla szczeniaka być dostarczane bezpośrednio na adres domowy

negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com> Tue, Feb 2, 2016 at 2:17 PM
To: Barbara Bobowicz <bbobowicz@gmail.com>
Halo
Jestem tak szczęśliwy i chcę podziękować za zainteresowanie, jakie okazaliście
do moich szczeniąt. Mam nadzieję, że mój szczeniak będzie się do wielkiego domu, bo moim głównym priorytetem jest, aby uzyskać najlepsze miejsce, gdzie
znajdzie pokoju, miłości i uwagi. Jestem gotowy, aby wysłać piesek
do ciebie, jak ci mówiłem, wszystko co będzie trzeba zapłacić będzie dla
Opłata za transport szczeniaka. koszt to 450 zł ze wszystkim potrzebne
urządzenia i będziesz płacić bezpośrednio do firmy transportowej. w celu pomyślnego dostarczenia do Klienta, będzie i jak można wrócić do mnie z następujących informacji, które będą potrzebne do dokonania rezerwacji lotu oraz dostawa do domu, kiedy Twój szczeniak przybywa, bo szczeniak zostanie dostarczona bezpośrednio do adres domowy.

Wasze imiona i nazwiska
adres domowy
Państwo / Miasto
Pocztowy / kod pocztowy
Numery kontaktowe
Nazwa lotniska najbliżej Ciebie

Zacznę niezbędnych uzgodnień i dostać wszystko razem
w tym zabawek szczeniak, skrzyni i innych akcesoriów. a ty
zostanie powiadomiony o sposobie płatności przez transport zwierząt
Agencja, która zadba o dostarczenie szczeniaka do domu
adres, będziesz miał cały harmonogram stanu Dostarczanie raz
i zarejestruj szczeniaka na lotnisku.

i będzie się doczekać aby przeczytać od Ciebie, aby wiedzieć, następnym krokiem do podjęcia.
Pozdrawiam
Barbara Bobowicz <bbobowicz@gmail.com> Tue, Feb 2, 2016 at 2:26 PM
W poprzednim mailu napisałam ze odbiorę psa osobiscie gdyz bede w Londynie i proszę o adres i ustalenie daty.
Bede leciała z lotniska w Krakowie daty jeszcze nie mam ustalonej
moj nr kontaktowy w razie pytan to +48 562 349 610
Pozdrawiam

2016-02-02 14:17 GMT+01:00 negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com>:

Halo
Jestem tak szczęśliwy i chcę podziękować za zainteresowanie, jakie okazaliście
do moich szczeniąt. Mam nadzieję, że mój szczeniak będzie się do wielkiego domu, bo moim głównym priorytetem jest, aby uzyskać najlepsze miejsce, gdzie
znajdzie pokoju, miłości i uwagi. Jestem gotowy, aby wysłać piesek
do ciebie, jak ci mówiłem, wszystko co będzie trzeba zapłacić będzie dla
Opłata za transport szczeniaka. koszt to 450 zł ze wszystkim potrzebne
urządzenia i będziesz płacić bezpośrednio do firmy transportowej. w celu pomyślnego dostarczenia do Klienta, będzie i jak można wrócić do mnie z następujących informacji, które będą potrzebne do dokonania rezerwacji lotu oraz dostawa do domu, kiedy Twój szczeniak przybywa, bo szczeniak zostanie dostarczona bezpośrednio do adres domowy.

Wasze imiona i nazwiska
adres domowy
Państwo / Miasto
Pocztowy / kod pocztowy
Numery kontaktowe
Nazwa lotniska najbliżej Ciebie

Zacznę niezbędnych uzgodnień i dostać wszystko razem
w tym zabawek szczeniak, skrzyni i innych akcesoriów. a ty
zostanie powiadomiony o sposobie płatności przez transport zwierząt
Agencja, która zadba o dostarczenie szczeniaka do domu
adres, będziesz miał cały harmonogram stanu Dostarczanie raz
i zarejestruj szczeniaka na lotnisku.

i będzie się doczekać aby przeczytać od Ciebie, aby wiedzieć, następnym krokiem do podjęcia.
Pozdrawiam

negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com> Tue, Feb 2, 2016 at 2:35 PM
Barbara Bobowicz <bbobowicz@gmail.com> Tue, Feb 2, 2016 at 5:39 PM
Chcę odebrac psa osobiście w Londynie gdyż tam niebawem jadę. Gdzie i kiedy mozemy sie spotkac ?

2016-02-02 14:35 GMT+01:00 negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com>:

negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com> Tue, Feb 2, 2016 at 11:34 PM
Czy mówisz po angielsku ?
Barbara Bobowicz <bbobowicz@gmail.com> Wed, Feb 3, 2016 at 9:12 AM
Yes I speak english and I was saying all the time that I will be in London (I'm visiting my boyfriend) this month so I can take the dog directly in London. Sending the dog will not be necessary. We can limit the stress of sending the dog in the cage. He will travel with me in the car sitting next to me on his blanket. So please tell me when and where I can take the dog in London ?
I do not have the ticket to London booked yet so I can come to London even tomorrow.
Regards :)

2016-02-02 23:34 GMT+01:00 negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com>:

Czy mówisz po angielsku ?

negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com> Wed, Feb 3, 2016 at 12:15 PM
My problem is that i do not want the puppy to travel in the car because of the distance and the puppies are still little , note that in the plane it is faster , and the puppy will not stress because , they are transported by professionals
Barbara Bobowicz <bbobowicz@gmail.com> Wed, Feb 3, 2016 at 1:02 PM
ok OK can take him in plane. First i wanted do go to london by plane and go back in my boyfriends car, but if safety of the puppies is important to you i can book 2 way ticket, and for the puppy of course coming back to my country. If the puppy is small (less then 15kg) he can travel with me sitting on my knees in the plane. I have already checked in my airlines.

On Wed, Feb 3, 2016 at 12:15 PM, negozio di animali pets shop <brandes-pets-shop@qualityservice.com> wrote:

My problem is that i do not want the puppy to travel in the car because of the distance and the puppies are still little , note that in the plane it is faster , and the puppy will not stress because , they are transported by professionals

"
17 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje