Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 54.226.175.101 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Pon 20 Wrz, 2010 23:56
Diego - wspaniały pies (w typie amstaffa) - Zielona Góra
Autor Wiadomość
Hekate
Nowicjusz

Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 01 Lis, 2009 17:57  Diego - wspaniały pies (w typie amstaffa) - Zielona Góra

Diego – wspaniały pies (w typie amstaffa) - Zielona Góra

Jestem wolontariuszką w Zielonogórskim Schronisku dla Zwierząt i od kilku tygodni zajmuję się wyprowadzaniem, głaskaniem i przypominaniem komend temu uroczemu jegomościowi na zdjęciach poniżej, który ma na imię Diego. :-D
Jak w tytule Diego jest wspaniałym psem o wspaniałym charakterze.
Przyszłemu właścicielowi(właścicielom) odwdzięczy się ogromną miłością i wiernością.
Założyłam mu wątek, ponieważ zależy mi by Diega adoptował dobry człowiek zakochany w amstaffach, chodź Diego nie jest stuprocentowym amstaffem, to jednak jego charakter naprawdę odzwierciedla tą rasę. 8-)
Jest to niezwykle radosny pies i gdy komuś zaufa, odda mu serce całkowicie. Potrafi docenić każdą minutę spędzoną z człowiekiem.
Mój podopieczny jest psem silnym i energicznym, dlatego przyszły właściciel powinien lubić spędzać czas na ruchowych zabawach z psem :bubblegum:
Oprócz tego cechuje go ogromna radość na widok człowieka, zwłaszcza, jeśli już go trochę zna (wiem coś o tym, bo jak tylko Diego mnie zobaczy piszczy, szczeka i skacze z radości). Kolejnym jego atutem jest fakt, iż jest sprytny i inteligentny, szybko się uczy (od razu skapował, że szelest woreczka = smakołyk) umie trzy komendy: „siad”, „leżeć” i „daj głos”, ale nowy właściciel mógłby go nauczyć o wiele więcej, bo jest psem chętnym do współpracy.
Jeśli chodzi o relacje z innymi psami, nie wykazywał agresji na widok innych psów, aczkolwiek to zależy, jakiego psa spotkał. Zdarzyło się, że jak pies na niego naszczekał to zrobił „zdziwioną minę” i stanął za mną, albo sprowokowany odszczekiwał. Nigdy nie warczał z agresją na innego psa, ani nie zaczepiał kolegów z kojców obok.
Diego trafił do schroniska 10 lipca 2009 roku, a jego numer to 4952.

Strona Zielonogórskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt:
http://www.schronisko.zgora.pl/index.htm

Diego tęskni za człowiekiem...

Uwagi obslugi forum:
dragonh3art

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje