Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 52.87.176.39 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Pią 11 Cze, 2010 11:08
Do oddania 14 mies bulek z szarego forum
Autor Wiadomość
adrianbig
Poczatkujący

Otrzymał 3 piw(a)
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 10 Cze, 2010 22:51  

Wizyta super. Bardzo miły człowiek nas przyjął. Okazało się że Riko nie jest lękliwy tylko swoim zachowaniem wymusza nasze posunięcia np pujście tam gdzie on chce (np piszczenie podkulony ogon i td żeby go żałowac). Traktujemy Rika bardziej stanowczo i musze powiedziećże widzę postępy, nie od wizyty tylko od pewnej wspólnej mobilizacji. Byłem na spotkaniu z innym bulkiem i muszę powiedzieć że byłem dumny z zachowania Rika-jednak czegoś go nauczyliśmy. Z jedzeniem przeszliśmy na barf i teraz Riko wpieprza żołądki az miło. Teraz widzę co w jego zachowaniu jest typowe dla tej rasy a co trzeba leczyć. Kupiliśmy kantarek i super chodzi przy nodze potem zdejmuję i on tego do końca nie wie i dalej przy nodze idzie - taki mały sposób. Musimy jeszcze potrenowac przywołanie oraz coś zrobić z jego szczekaniem. Tak nie mam mu nic do zażucenia bo ten problem z wyjściami maleje z czasem. Jesli chodzi o mnie to staram się jak mogę spędzać z nim czas i co jakiś czas zabrać na wycieczkę na łąkę ip. Codziennie lata innym pieskiem. Ostatnio szliśmy chyba z 5 km i cały czas pięknie przy nodze. Inne psy na niego szczekją a ja mówie riko chodz i on olewka na psa i idzie(chyba ze jakiś mu sie spodoba). Riko to dobr pies i z nikim się nim nie podzielę. Powiem Wam że jak bardzo aktywnie spędzamy czas przez 30 min to mam wrażenie ze jedzyk do ziemi się przyklei. Tak wiec bieganie przy rowerze musimy przełożyć. Będziemy robić remont w styczniu i napewno rika weźmiemy pod uwagę czyli panele i wersalka z materiału nie łapiącego sierści. Powiem Wam że riko mnie kiedyś wkurzał swoim zachowaniem a teraz to mnie bardziej ludzie wkurzają podejściem do tej rasy. Riko biegnie żeby powąchać a oni "ała" "uciekaj" albo stoja jak wmurowani- mimo że ja wczesniej uprzedzam ze on "tylko tak wygląda" i jest niegroźny. Powiem nawet że nieraz dziewczyna jest o rika zazdrosna, bo niesety ale ona raczej nie zakceptuje togo jej ślinienia czy tez jak on to lubi obijania sie o nogi i jego natręctwa. Jest dobrze. Dziękuję Wam za wszystkie wypowiedzi. jak bede miał jakiś problem lub spostrzeżenia to zaraz piszę. Aha a to że riko jest sam w domu 8 godz to już trudno, niejeden pies tak ma ale zato jak mam wolne to zawsze poswiecam mu więcej czasu.

Autor postu otrzymał 2 piw(a)
61 

Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
#PsiStyl, #CAIRA
#KIKIMORA
Bardzo Uzależniony

Pomogła: 6 razy
Piwa: 265/214

Wysłany: Czw 10 Cze, 2010 23:06  

Super wieści :mrgreen: Zuch jesteś :-P Dużo radości życzę Wam obu chłopaki :mrgreen:

62 

#agata_k
Bardzo Uzależniony
Lovelas Casanova vel. Kazimierz Wielki

Pomogła: 2 razy
Piwa: 112/361

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010 08:15  

wiedziałam ze sie Wam uda! nigdy sie nie poddawaj... :) trzymam za Was kciuki i dawaj znac co jakis czas co tam slychac u Was :)

Autor: Gaby Sojda

63 

#PsiStyl
Bardzo Uzależniony
Franz Maurer -Franio

Pomogła: 2 razy
Piwa: 152/457

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010 09:09  

Bardzo miło się czyta takie wiadomości :super:
64 

^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010 11:16  

adrianbig napisał/a:
Wizyta super. Bardzo miły człowiek nas przyjął. Okazało się że Riko nie jest lękliwy tylko swoim zachowaniem wymusza nasze posunięcia np pujście tam gdzie on chce (np piszczenie podkulony ogon i td żeby go żałowac). Traktujemy Rika bardziej stanowczo i musze powiedziećże widzę postępy, nie od wizyty tylko od pewnej wspólnej mobilizacji. Byłem na spotkaniu z innym bulkiem i muszę powiedzieć że byłem dumny z zachowania Rika-jednak czegoś go nauczyliśmy. Z jedzeniem przeszliśmy na barf i teraz Riko wpieprza żołądki az miło. Teraz widzę co w jego zachowaniu jest typowe dla tej rasy a co trzeba leczyć. Kupiliśmy kantarek i super chodzi przy nodze potem zdejmuję i on tego do końca nie wie i dalej przy nodze idzie - taki mały sposób. Musimy jeszcze potrenowac przywołanie oraz coś zrobić z jego szczekaniem. Tak nie mam mu nic do zażucenia bo ten problem z wyjściami maleje z czasem. Jesli chodzi o mnie to staram się jak mogę spędzać z nim czas i co jakiś czas zabrać na wycieczkę na łąkę ip. Codziennie lata innym pieskiem. Ostatnio szliśmy chyba z 5 km i cały czas pięknie przy nodze. Inne psy na niego szczekją a ja mówie riko chodz i on olewka na psa i idzie(chyba ze jakiś mu sie spodoba). Riko to dobr pies i z nikim się nim nie podzielę. Powiem Wam że jak bardzo aktywnie spędzamy czas przez 30 min to mam wrażenie ze jedzyk do ziemi się przyklei. Tak wiec bieganie przy rowerze musimy przełożyć. Będziemy robić remont w styczniu i napewno rika weźmiemy pod uwagę czyli panele i wersalka z materiału nie łapiącego sierści. Powiem Wam że riko mnie kiedyś wkurzał swoim zachowaniem a teraz to mnie bardziej ludzie wkurzają podejściem do tej rasy. Riko biegnie żeby powąchać a oni "ała" "uciekaj" albo stoja jak wmurowani- mimo że ja wczesniej uprzedzam ze on "tylko tak wygląda" i jest niegroźny. Powiem nawet że nieraz dziewczyna jest o rika zazdrosna, bo niesety ale ona raczej nie zakceptuje togo jej ślinienia czy tez jak on to lubi obijania sie o nogi i jego natręctwa. Jest dobrze. Dziękuję Wam za wszystkie wypowiedzi. jak bede miał jakiś problem lub spostrzeżenia to zaraz piszę. Aha a to że riko jest sam w domu 8 godz to już trudno, niejeden pies tak ma ale zato jak mam wolne to zawsze poswiecam mu więcej czasu.

w związku z takim obrotem sprawy przenoszę do Happy Endów... i mam nadzieje, ze tak juz zostanie :)
powodzenia

"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

65 

*Aga31
Zaangażowany

Pomogła: 1 raz
Piwa: 97/134

Wysłany: Pią 11 Cze, 2010 11:18  

No i o to chodziło. Miło jak włożona praca daje efekty. Nie osiadajcie na laurach a będzie ok.
66 

adrianbig
Poczatkujący

Otrzymał 3 piw(a)

Wysłany: Pią 20 Maj, 2016 14:04  

Hej !!!
Minęło 6 lat a Riko nadal z nami :)
Tzn konkretnie z mamą, która uważa Rika za syna :p
Nawet kupiliśmy działkę z myślą o Riku.

Problemów raczej już nie ma. Już ma prawie 8 lat to też zobowiązuje.
Dodam, że mam z moja kobietą maltanczyka i co mnie bardzo cieszy świetnie się rozumieją :)

Super! DIekuje Wam za tamten czas :)
67 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje