Oferuję dom tymczasowy » DT lub stały jak się uda Kraków/Myślenice
Odpowiedz do tematu
 DT lub stały jak się uda Kraków/Myślenice
Witam serdecznie jestem nowy na forum chciałem powiedzieć że razem z żoną kochamy bulki chociaż żadnego nie mieliśmy jeszcze. Moja żona jest nałogowym "ratownikiem" porzuconych psów w swoim domu "przed ślubem" przewijało się naprawdę multum psów (zakończone happy end-em w 80%, w poniektórych przypadkach było już za późno) (kotów, i nawet kanarki ktoś wyrzucił) różnych ras. Jeżeli będziemy mogli jakoś pomóc to proszę walić drzwiami, oknami i cały czas dzwonić 511-069-670.

Wystawiono 3 piw(a):
^dragonh3art, #agata_k, #agatimaciek

To miło z Waszej strony ze chcecie pomóc :lol:

Witam serdecznie :) DT zawsze się przyda :)

przepraszam że się nie odzywałem ale ostatnio miałem dość dużego pecha, kolano które było sprawne i odmówiło posłuszeństwa :/ gips minimum jeszcze 4 tyg. więc na razie to mną żona będzie się musiała opiekować .

Życzę powrotu do zdrowia!

W razie potrzeby służę pomocą sprawdzenia DT. Mogę zabrać "testera" Obamę :mrgreen:

Mamy w krakowie bulla w schronisku, na zimę napewno nie może zostać bo boję się że nie przetrzyma, psiak jest cudowny, lecz jest jeden podstawowy problem... bardzo nie lubi psów, więc spacery jedynie w miejscu gdzie nie ma psów i na długiej smyczy, więc jakiekolwiek zwierzęta w domu także odpadają. Jeśli byście mieli możliwość wziąć go na DT piszcie na pw.

Odpowiedz do tematu