Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 35.174.62.102 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Fobia bezpieczeństwa ludzi z mieszkających w miastach
Autor Wiadomość
*Bull Ania
Bulomaniak

Pomogła: 3 razy
Piwa: 399/1218
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013 10:54  Fobia bezpieczeństwa ludzi z mieszkających w miastach

Przeczytajcie ten artykuł z Gazety ,Paranoje ludzi z klasy średniej ja podpisuję się pod jego słowami .

http://wroclaw.gazeta.pl/...kiego_leku.html

*Czarna_
Bulomaniak

Pomogła: 4 razy
Piwa: 352/389

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013 11:48  

Oj niestety znam to. Ostatnio u rodziców w Łodzi byłam na święta, pewien sąsiad tak poczuł się zagrożony ze strony Chaosa (nadmienię, że kontakt 30 sekundowy kiedy zatrzymała się winda a jegomość stwierdził, ze zadzwoni na policję, jeżeli małż z psem wejdzie i winda pojechała), że parę dni temu w bloku rodziców wywiesił kartkę, że sobie życzy, żeby tacy mordercy jak bulle (zdjęcie nawet wykleił) chodziły na mocnej smyczy i w kagańcu. Opisał dokładnie jakie zagrożenie niesie taki pies i jak bardzo przypomina odbezpieczoną broń gotowa do wystrzału w tym przypadku ataku. Masakra.

*Bull Ania
Bulomaniak

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013 12:16  

Debili nie produkują ,sami się rodzą :oops: i jeszcze myślą że tylko oni mają prawo a inni już nie .Ja ostatnio miałam śmieszną akcję w lesie ,szła matka z dzieckiem i drze ryja do mnie abym sobie poszła z tej ścieżki bo ona tu z dzieckiem chodzi [Psy na smyczy ] ja do niej że spokojnie mam je na smyczy tylko się miniemy i ja sobie pójdę na to ona że ona nie życzy sobie żebym obok przechodziła ,ja - czy to jest pani las :?: ona że ona jest tu z dzieckiem i ma prawo ja - że ja sobie nie życzę aby ona z dzieckiem tu chodziła bo drze buźkę i sarny straszy ,je cukierki i zaśmieca las .Powiedziała że jestem walnięta i sobie poszła .Ludzie zawsze się dziećmi zastawiają ,sama mam dziecko i bezpieczeństwo jego jest najważniejsze ale jego nigdy pies nie ugryzł bo on po prostu umie się z nimi porozumieć i wie jak się zachować jak go goni pies a zdarzało się nie raz a jego kolegę który boi się psów mimo że żaden go nie ugryzł już dwa razy ciapną jakiś bureczek malutki .Ten artykuł bardzo jasno mówi i pokazuje przykłady jak nasze społeczeństwo się samo nakręca mimo iż jest o wiele innych bardziej niebezpiecznych zagrożeń.

#xena
Bardzo Uzależniony
Xena & Mafi Team

Piwa: 267/258

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013 12:51  

Nie usprawiedliwiam!!! Ale trochę rozumiem strach i obawy.

Przez 10 lat na jednym piętrze mieszkałem z sąsiadami ,którzy mieli agresywnego psa w typie Nowofunlanda.
Pies był nieobliczalny pogryzł parę osób w tym moją mamę.
Na domiar złego właściciele bardzo nie odpowiedzialni pies biegał po klatce schodowej a oni wychodzili z nim bez smyczy.
Ja za każdym razem chcąc wyjść na podwórko musiałem spoglądać w wizjer a jak już wyszedłem to czas oczekiwania na windę był koszmarem.

ehhhh to był koszmar.

*Czarna_
Bulomaniak

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013 12:53  

Masz rację. Mam, jak wiadomo:-P, małe dziecko i w związku z tym nie dyktuję innym, jak mają teraz żyć i jaka to ja święta krowa się zrobiłam z racji urodzenia, ale wiele osób czuje się w obowiązku informować mnie co teraz powinnam robić (oddać psa bo zje mi dziecko, izolować psa bo inaczej zje mi dziecko) acha i jaka wyrodna matka jestem bo taki pies. Z racji posiadania natomiast takiego psa zostaje notorycznie nagabywana o sprzątanie kup (co robię) i informowania gdzie mój pies może a gdzie nie sikać. A ze pyskol jestem blok mnie nie lubi :evil:

MartaPesto
Zaangażowany

Piwa: 68/91

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013 15:06  

Moja przyjaciółka zaraz po porodzie powiedziała mi, ze powinnam się pozbyć psów zawczasu bo jak będę miała dziecko to będzie już za późno i sobie z dwoma nie poradzę i z dzieckiem :D ojjj brzydko jej powiedziałam wtedy, bardzo brzydko.

U mnie jest takie osiedle- większość bloków pogrodzona. Nie wiem skąd te słoiki są :P ale do cholery nie można swobodnie chodzić po osiedlu bo się pogrodzili a psami chodzą sr** do nas, bo moja spółdzielnia 3 blokowa jako jedna z niewielu zadecydowała, że nie grodzimy.

Nie można przejść, nie można przejechać masakra jest. I zeby było śmieszniej nie raz zostałam zj***na przez osoby "zza ogrodzenia", ze chodzę ze swoimi psami pod swoim blokiem (chyba mysleli, że ja mieszkam gdzieś za ogrodzeniem i nie wiem gdzie oni mieszkają) CYKRKI są.
Na szczeście na osiedlu rzadko ktos wyjeżdża z ryjem do mnie, a jak wyjeżdża to przeważnie jest to ktos obcy. Swoi już sie przyzwyczaili, zaakceptowali albo po prostu uciekają przed nami :D co sprawia mi wielką radość bo idę jak panisko.

Od dziadka, pradziadka jestem z Warszawy w połowie ;) od urodzenia tu mieszkam a nie mam tego co większość, że trzeba się grodzić, trzeba uciekać, bronić, chronić i zabraniać. Nie wiem skąd się to ludziom bierze i czemu w większości to słoiki.

Jedyne dobro to to, że mieszkam po prawej stronie, gdzie jednak trochę dziczy zostało i więcej jest swojskich ludzi a mniej "tych miastowych".

#agatimaciek
Stały Bywalec
agati&maciek

Piwa: 71/90

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013 15:33  

Taa, tez słyszałam że psa się trzeba pozbyć od babci chłopa - notabene największej psui naszego psa, wiecznie karmiącej odpadkami itp. Pamietam, że jeszcze podpłakiwała jak opowiadała jak ja pogryzie.

Nas na osiedlu omijają, na szczęście. Teraz jak jest mała to pytają się z taką miną pełną empatii i zrozumienia.." a jak ten pies w stosunku do dziecka?" Mowimy, że jeszcze nie zjadł. Wiecie, ja się trochę nie dziwię tym, którzy nie znają psów powszechnie uznawanych za agresywne, ja też jak czasem widzę co poniektórych z astem czy pitem, to raczej wolałabym ich nie mijać, sami wiecie, że jest wielu, co nie powinno takich psów posiadać i stąd wzięła się pewnie publiczna nagonka. Dodatkowo trzeba doliczyć ludzka agresję, która często osiąga nieprzyzwoite rozmiary i mamy juz powód.

#JonSnow
Zaangażowany

Piwa: 89/29

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013 16:27  

Czarna i co odpowiedziałaś temu Panu również na tablicy ogłoszeń oraz w windzie? Osobiście bym typowi nie odpuścił.

*Bull Ania
Bulomaniak

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013 17:06  

Tu właśnie chodzi o to że większościowy ludzi pilnuje psów ale najlepiej się zapamiętuje tych którzy tego nie robią .Ja uważam że nie każdy lubi psy i to szanuję a dlaczego mnie nie szanują bo mam kochanego bula .Zgadzam się z autorem artykułu ja mieszkam na osiedlu starych domów jedno rodzinnych i sąsiad z naprzeciwka zawsze się czepiał mojego syna a to o sprzątanie ,a to o kagańce dla pitbuli i wiecie co jak robili kanalizację to się okazało że ten prawy obywatel wylewał szambo w głąb ziemi i przez lata gdzieś wyrzucał śmieci bo żadna firma od niego nie odbiera [a mieszkamy koło lasu ].I ci co grają miastowych takich bardzo i prawych ,ci co drą ryja niby o bezpieczeństwo ,oni są gorsi od naszych sr...... buli .

*Czarna_
Bulomaniak

Wysłany: Pon 21 Sty, 2013 18:06  

JonSnow napisał/a:
Czarna i co odpowiedziałaś temu Panu również na tablicy ogłoszeń oraz w windzie? Osobiście bym typowi nie odpuścił.
\

Mieszkam w Poznaniu a akcja w Łodzi, co śmieszne o mojego bulla, który bywa tam raz na miesiąc na weekend. Tata zadzwonił i poinformował mnie o całej akcji oraz o tym, że wydrukował listę psów agresywnych wraz z fotkami, jak one wyglądają oraz odpowiednim rozporządzeniem. Czeka teraz na krok owego pana a ja czekam na spotkanie przy windzie :evil:

10 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje