Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 3.91.157.213 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Sob 25 Maj, 2013 19:33
[małopolskie] Max - mix bulterier z Krakowskiego schroniska
Autor Wiadomość
ojeja
Nowicjusz

Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 13 Lis, 2010 18:55  [małopolskie] Max - mix bulterier z Krakowskiego schroniska

w krakowskim schronisku jest bardzo ładny bullterier, ma na imię Max. Postaram się zrobić mu zdjęcia

I-H
Bardzo Uzależniony

Piwa: 64/30

Wysłany: Pon 15 Lis, 2010 18:48  

Jest na kwarantannie?

#yoshi
Nowicjusz

Wysłany: Sro 24 Lis, 2010 12:28  

Właśnie wróciłam ze schroniska. Więc tak, pies ma na imię Max, został wzięty ze schroniska jako szczeniak, teraz matka dziewczyny która go wzięła, przyprowadziła go z powrotem do schroniska zrzeknięciem się praw do niego. Twierdziła również że córka się nim nie zajmuję i że pies jest agresywny, dominujący. Pani w schronisku która go przyjmowała i o nim mi opowiadała mówiła że pies nie został przyprowadzony na normalnej smyczy, tylko takiej sztywnej. Na zdjęciu w katalogu już na takowej - parcianej był. Jest psem typu tego który jeśli wyczuje strach wykorzystuje to. Tak został opisany.

Piesek ma klepnięte uszka, i jest bardziej mixem bulla, ja na początku przeszłam obok niego, nie łapiąc się w tym że to bull.

zdjęcia

I-H
Bardzo Uzależniony

Wysłany: Sro 24 Lis, 2010 13:22  

Dzięki Ola :)

^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238

Wysłany: Pią 01 Kwi, 2011 12:57  

czy to jest aktualne?

"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

I-H
Bardzo Uzależniony

Wysłany: Nie 03 Kwi, 2011 12:09  

Tak

*Czarna_
Bulomaniak

Pomogła: 4 razy
Piwa: 352/389

Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011 09:53  

Aktualne czyli co? Pies jest dalej w schronie i nie jest podopiecznych fundacji więc w jaki sposób aktualne? . No chyba, że chodzi o fakt przebywania w schronisku i tyle. Jakoś sprawdzony czy wszystkie informację oparto na jednej rozmowie telefonicznej i spotka go los Tadzika.
Odpowiedz "tak" naprawdę wyczerpująca i pewnie więcej się nie doczekamy.

*Aga31
Zaangażowany

Pomogła: 1 raz
Piwa: 97/134

Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011 13:30  

Sooorrrry ale teraz ja nie wyrabiam.
Czemu fundacja nie odzywa się na forum ???????
a właśnie temu ..... po takich tekstach jak twój Czarna ....
odzywa się źle .... nie odzywa się jeszcze gorzej .............
zamiast szukać gdzie jeszcze coś jest nie zrobione weź się za robotę. Zawsze można załadować 4 litery w auto i samemu sprawdzić, żeby nie było, że tylko przez telefon. Odległość ??? Ludzie pracujący przy adopcjach robią czasami setki kilometrów, biorą urlopy, płacą za benzynę. Uwierz - da się !!!! Czarna oferowałaś pomoc, masę sponsorów i co udało Ci się coś załatwić ??? jak do tej pory ani słowa czy tak, czy nie ??? obiecywałaś pomoc, i co dalej ??? jeżeli masz nas gdzieś (znaczy psy po naszą opieką) daj proszę znać, bo nie wiemy czy im pomożesz czy nie.
Jak ktoś z fundacji się odzywa można pojeździć jak po łysej kobyle, jak milczy – jeszcze lepiej łaaaaaaaaał - ale używanie !!!
Sorry ale dla mnie to za dużo. Weźcie się co poniektórzy za robotę to znikniecie z forum, bo nie będziecie mieli na to czasu. Życie. Kto zapyla przy psach i do tego jeszcze pracuje nie ma czasu na pitolenie przez net. Psy cierpią w realu a nie w internecie.
Czy bazarek jest potrzebny ??? oczywiście, że jest. Będzie na nim nadal ogłaszane, ale komentowanie durnych postów, już raczej nie będzie, bo żadna z nas nie życzy sobie takiego traktowania. Nikt nie wyskoczyły sroce spod ogona i mamy dość ciągłego na nas plucia. Nie podoba się jak działamy – już to pisałam – załóżcie proszę swoją organizację. Będę Wam nawet wpłacała 5 zł. miesięcznie, żeby moc zza klawiatury głosić mądrości jak powinniście działać )))) Booooska pozycja… święte wasze prawo nie zgadzać się z nami, ale zróbcie cos w końcu faktycznie dla tych psów. Wówczas powstanie płaszczyzna do jakiejkolwiek dyskusji !!!!
Pomagać będziemy z netem czy bez niego. Jak się okazuje i bez netu sporo psów znajduje pomoc i dom. Nikt nie będzie za nas decydował, czy psu należy się pomoc czy nie. Każda z nas schyli się do umierającego psa bez względu czy to bull czy zwykły obrzydliwy i nie adopcyjny wiejski kundel.
W tym miejscu pragnę również przeprosić za Fonię. Miała poprzenosić tematy, ale bezczelny babsztyl pojechał jakiegoś durnego koślawego amstafa wozić i fundacyjnymi bulami się zajmować. Zwrócę jej uwagę, że przegięła .... z tego co pamiętam prosiłyśmy, czy może ktoś z forum się zgłosi i zobowiązuje do ogarniania ogłoszeń, netu for itp ... do tej pory była tylko jedna osoba, która się zgłosiła. I na tym zgłoszeniu poprzestała.... Druga Fonia, ale jak widać się nie do końca sprawdza. Podła przedkłada real nad net .... Ponawiam więc po raz setny pytanie - są jacyś chętni do kopiowania ogłoszeń ??? bez tego będzie ciężko z aktualizacją i będzie jak będzie. Potrzebny od JUŻ ktoś kto to zmieni. Krytyka słuszna, pomysł na zmianę jest, tylko potrzeba kogoś do realizacji, a więc ????
Ja więcej nie pisze choćby meteor miał walnąć. Styka mi. Chcecie używać - bardzo proszę, ale nie dziwcie się że ludzie stąd uciekają. Przez takie wstrętne psoty jak Twoje Czarna. Co post to szpila. Więc od dziś tylko psy i co u nich słychać, czysto informacyjnie. Więcej będzie, jak ktoś się zobowiązuje do rzetelnego wklejania na różnych forach w ogłoszeniach itp. w miarę potrzeb. A na durne komentarze od dziś mam IGNORA. Tylko psy mnie obchodzą.
p.s. Max czeka w kolejce.

Autor postu otrzymał 1 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
#xena
*Czarna_
Bulomaniak

Pomogła: 4 razy
Piwa: 352/389

Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011 14:48  

Aga31 napisał/a:
Sooorrrry ale teraz ja nie wyrabiam.
Czemu fundacja nie odzywa się na forum ???????
a właśnie temu ..... po takich tekstach jak twój Czarna ....
odzywa się źle .... nie odzywa się jeszcze gorzej .............
zamiast szukać gdzie jeszcze coś jest nie zrobione weź się za robotę. Zawsze można załadować 4 litery w auto i samemu sprawdzić, żeby nie było, że tylko przez telefon. Odległość ??? Ludzie pracujący przy adopcjach robią czasami setki kilometrów, biorą urlopy, płacą za benzynę. Uwierz - da się !!!! Czarna oferowałaś pomoc, masę sponsorów i co udało Ci się coś załatwić ??? jak do tej pory ani słowa czy tak, czy nie ??? obiecywałaś pomoc, i co dalej ??? jeżeli masz nas gdzieś (znaczy psy po naszą opieką) daj proszę znać, bo nie wiemy czy im pomożesz czy nie.

Gucio wiesz co ja robię w realu więc nie wypowiadaj się i co robię z wolnym czasem też moja sprawa. Również Twoja wiedza na temat mojego pomagania jest żadna i dalej tak pozostanie bo nie odczuwam potrzeby opisywania tego. Co robię to robię.
Sponsorzy tak była o tym mowa, ale sorki, że nie podoba mi się jak działa fundacja więc na tym ten temat można zakończyć.
Oburzacie się absolutnie o wszystko, nic nie można powiedzieć, na nic zwrócić uwagi bo zaraz obraza majestatu i jak dla mnie oki już sobie dałam spokój, ale takie odpowiedzi, z których nic nie wynika nic nie dają.
Na temat fundacji dawno się nikt tu nie wypowiadał więc o co chodzi i fundacja też milczała w pewnych tematach, chociaż byłoby miło jakby się ktoś odezwał.

Sorki za off w temacie psa, ale ja sobie pozwolę na skomentowanie tej długiej wypowiedzi w głównej mierze skierowanej do mnie i na tym też zakończę dyskusję.

*Aga31
Zaangażowany

Pomogła: 1 raz
Piwa: 97/134

Wysłany: Pon 04 Kwi, 2011 14:56  

Czarna_ napisał/a:
Gucio wiesz co ja robię w realu więc nie wypowiadaj się i co robię z wolnym czasem też moja sprawa

i vice versa :lol: widzę że zrozumiałaś - Fundacja jest również naszym prywatnym czasem :mrgreen:
Przy okazji: Max bardziej przypomia amstafa a "wieszacie na nas psy", że później brak miejsc na bule :-P , nie mniej nie zmienia to faktu, że nadal czeka na miejsce.
10 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje