Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 54.234.227.202 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Młodziutka trikolorka w schronisku
Autor Wiadomość
Kamilabbgm
Poczatkujący

Otrzymał 5 piw(a)
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 29 Wrz, 2012 09:05  Młodziutka trikolorka w schronisku

Znam tą sunię,jakieś dwa miesiące temu pod sklepem menele chcieli mi ją sprzedać,miała wtedy pół roku. http://www.schronisko.bia...gory&catid=1152

Kamil
Poczatkujący

Piwa: 25/2

Wysłany: Sob 29 Wrz, 2012 14:56  

Czy jesteś w stanie powiedzieć coś więcej o tej suczce? Bardzo ważna informacja dla nas, to czy suka akceptuje inne psy (dosłownie psa, nie sukę). Mam do Białegostoku 550km, i nie chciałbym przekonać się o tym na miejscu.
Proszę o ew info.
Kamil

Kamilabbgm
Poczatkujący

Otrzymał 5 piw(a)

Wysłany: Sob 29 Wrz, 2012 15:18  

Dwa miesiące temu była bardzo grzeczna do psów.Co z nią się działo przez ten czas i jak zmienił się jej charakter nie wiem.Poproszę koleżankę ze schroniska o jakieś informacje,ale sprawdzenie jej w schronisku może być bardzo mylne,nie raz się o tym przekonałam.

Kamil
Poczatkujący

Wysłany: Sob 29 Wrz, 2012 15:38  

Doskonale zdaję sobie sprawę, że zachowanie schroniskowe, a uliczne, to często dwa różne światy - ale obserwacja na miejscu daje jakieś pojęcie, którego nie wyczytam ze zdjęć :-)
Nasz akita nie akceptuje jakiegokolwiek samca, i warunki nie graja roli :-) Pytam, czy z nią jest podobnie, i np czarne/rude/białe czy długo/krótko/włose psy wywołują gwałtowne reakcje. Będę wdzięczny za sprawdzenie, jestem w stanie pojechać przyjrzeć jej się na żywo.

Kamilabbgm
Poczatkujący

Otrzymał 5 piw(a)

Wysłany: Sob 29 Wrz, 2012 16:17  

Czekam na odpowiedź od dziewczyny,która ma możliwość to sprawdzić.

Kamil
Poczatkujący

Wysłany: Pon 01 Paź, 2012 18:32  

Witam, wiadomo coś więcej?

Rumi.
Zaangażowany

Pomogła: 1 raz
Piwa: 38/67

Wysłany: Pon 15 Paź, 2012 10:24  

edit! okazuje się że domek nie wypalił, mała ma wątek na forum http://www.fundacja-ast.p...php?f=12&t=1245

cyt:
"Piękna ma około roku. Miała już zaklepany domek we Wrocławiu, jednak państwo przestali kontaktować się ze schroniskiem, mimo że zapewniali, że będą dzwonić codziennie pytać co u suni. Nie dzwonili już kilka dni więc poproszono mnie o ogłaszanie bulki, także niunia jest do wzięcia.
W schronisku mówią na nią Piękna, ja nazywam ją downem Niestety pojawiły się u niej problemy z agresją przy misce, czego nie było w pierwszych dniach jej pobytu w schronisku. Wcześniej można było grzebać jej w misce, zabierać jedzenie, wyjmować zabawki z pyska (sama jej wyjmowałam jak widziałam ją pierwszy raz) a teraz jest z tym problem. Akceptuje psy, nie wiadomo jak z sukami. Zaczynają robić jej się jakieś ranki na uszach.
Ogólnie jest zwariowaną świnią, pełna energii:)"

#Basta
Stały Bywalec

Pomogła: 3 razy
Piwa: 134/52

Wysłany: Pon 15 Paź, 2012 18:04  

Na fb jest info że DS Wrocław nieaktualny.

[ Dodano: Pon 15 Paź, 2012 18:05 ]
Na fb jest info że DS Wrocław nieaktualny.
Zdublowałyśmy się z Rumi ;)

#awu
Zaangażowany

Piwa: 97/17

Wysłany: Pon 15 Paź, 2012 18:44  

kurde kolejna trikolorka z Białego Stoku :-/ oby miała tyle szczęścia co Lenka

Kamil
Poczatkujący

Wysłany: Pon 15 Paź, 2012 20:13  

Chyba trochę nie ogarniam tego, co się dzieje w kwestii tricolorki... To ja poprosiłem p. Magdę, czy może sprawdzić jej reakcję na psy, bo ewentualnie mieszkałaby z wiekowym samcem akity. Czekałem na info, p. Magda ściągnęła swoje psy, sprawdziła. Opowiadała o niej, rozmawialiśmy, pytałem co i jak z małą. Ostatnio rozmawialiśmy chyba w czwartek, ustalaliśmy termin odbioru suki ze schronu. A właściwie to od weta, 27.10 po sterylizacji. Dzwoniłem dziś, niestety p. Magda była w pracy do 14-tej - tego wiedzieć nie mogłem. Dwa razy rozmawiałem z p. Magdą, i ani razu nie padła z mojej strony obietnica, z drugiej sugestia, że będziemy się kontaktować codziennie. Każde z nas ma jakieś zajęcia - jedno pracuje z psami, drugie pracuje, aby tym psom dać dom i pełną michę.

I co dalej? Mam rozumieć, że pies, a właściwie ja, jako potencjalny opiekun, jest skreślony? Czy mam dzwonić codziennie?

A może, i taką mam nadzieję, zaszło jakieś nieporozumienie? Na pewno chodzi o mnie?
10 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje