Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 34.204.169.230 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Zamknięty przez: dragonh3art
Nie 17 Lut, 2013 01:56
Muzyczna akcja charytatywna na bullterriery w potrzebie
Autor Wiadomość
*majki
Zaangażowany


Posty: 343
Piwa: 210/118
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 29 Maj, 2012 18:21  Muzyczna akcja charytatywna na bullterriery w potrzebie
KRAINA CHICHÓW
muzyczna akcja charytatywna na bullterriery w potrzebie
31.05. (czwartek) g. 21.00
Plac Zabaw
Warszawa, ul. Myśliwiecka 9

Pieniądze wrzucone do specjalnej puszki oraz częściowy przychód z baru przeznaczone zostaną na rzecz fundacji S.O.S.-Bullterrier.

Serdecznie zapraszamy na 4. odsłonę absolutnie wyjątkowego cyklu imprez charytatywnych zatytułowanego Kraina Chichów. Tym razem zapraszamy na "Plac Zabaw", gdzie będziemy mogli nie tylko miło spędzić czas na świeżym powietrzu, słuchając i bawiąc się przy tanecznych klubowych dźwiękach, ale też pomóc w nadzwyczaj szczytnym celu. Tego dnia gospodarz cyklu dj SZUm wraz z zaproszonym gościem dj-em WtymSęk zamieszają w swoich ‘czarnych plackach’, racząc nas solidną dawką dobrej muzyki, a w międzyczasie Wy przy okazji zabawy będziecie mogli wspomóc fundację S.O.S. Bullterrier, zajmującą się adopcją psów, którym się w życiu nie ułożyło. Zapytacie, dlaczego zbieramy pieniądze właśnie na te groźne i niezbyt mile wyglądające 'bestie'? Właśnie dlatego, że od lat są dyskryminowane na każdym kroku, często źle traktowane i oddawane do schronisk, a fama która się za nimi ciągnie i piętno „psów morderców”, to w większości przypadków stek bzdur.

Dj SZUm: Sam jestem od ponad 6 lat właścicielem uroczego bullterriera i znam wiele osób, które mają to samo szczęście co ja. Są to psy silne, choć dosyć trudne w wychowaniu, jednak nad wyraz mądre, wyjątkowo przyjazne, oddane ludziom, rodzinne i potrzebujące miłości jak każdy. Niestety, często nie jest im to dane, ponieważ bardzo duży procent psów ras bojowych trafia w niewłaściwe ręce i stąd nieprzychylny medialny rozgłos. Dołóżmy zatem małą cegiełkę od siebie, by udało się pomóc choć części tych, którym nie ułożyło się w i tak ciężkim życiu.

=========================================

Ludzie otaczający fundację działają w adopcjach bullterrierów od wielu lat. Sama fundacja powstała jako twór prawny, której celem jest pomoc psom na większa skalę i z większymi możliwościami niż do tej pory. Zrzesza ona w swoim gronie miłośników, właścicieli i hodowców czworonogów w szczególności wielbicieli psów rasy bull terrier. Fundacja działa z funduszy własnych, więc każdy zebrany grosz jest na wagę złota.

S.O.S. Bullterrier o sobie:
„Celem fundacji jest jak najszybsze reagowanie na bulki w potrzebie. Jesteśmy dosłownie w całej Polsce: działamy więc szybko i z sukcesami. Wspólnymi siłami staramy się zapobiegać pobytom bull terrierów w schroniskach, przytuliskach, jesteśmy wyczuleni na alarmy o złym traktowaniu zwierząt, na sygnały o skandalicznych warunkach urągających godności psa oraz na psich więźniów pseudohodowli i ich produkcje. Oferujemy pomoc ludziom, którzy szukają psa tej rasy do adopcji i takim, którzy muszą swoją pociechę oddać i szukają jej dobrego domu. Posiadamy wysokiej jakości zaplecze hotelowe i szkoleniowe. Wspaniali ludzie o wielkim sercu oferują naszym psom domy tymczasowe otwierając swoje drzwi przed psim nieszczęściem - tam w cieple i miłości czekają na swój nowy dom. Dzięki ludziom dobrego serca, z nadzorem i wsparciem finansowym fundacji, zajmujemy się całym procesem adopcyjnym. Od "wypatrzenia" bullka w potrzebie, reakcji na psią krzywdę, wizyt w schroniskach, umieszczenia psa w bezpiecznym miejscu, ocenę stanu zdrowia i konieczne leczenie; poprzez ocenę jego charakteru, potrzebne szkolenia i korekcję zachowań, stałą opiekę nad zwierzęciem w hotelu bądź też w domu tymczasowym, ogłaszanie psów szukających domu, weryfikację osób chętnych na adopcję psa, wizyty przedadopcyjne u zdecydowanych na przygarnięcie bullka, transport czworonogów; aż do wizyty poadopcyjnej i zwyczajnego trzymania kciuków i kibicowania kiedy znajdują swoje wymarzone cztery kąty i człowieka do kochania. Służymy też radą i wsparciem "świeżakom" w temacie oraz każdemu, kto potrzebuje pomocy z nowo adoptowanym/nabytym przyjacielem. Naszą nagrodą jest odmiana psiego losu i szeroki bullkowy uśmiech w nowym domu.”

więcej na stronie:
www.sos.bulterier.waw.pl


=========================================

SZUm
SZUM (Pink Bazooka/RDKillers/ Wawa)
http://www.myspace.com/szupla
http://www.soundcloud.com/djszum
http://www.mixcloud.com/szupla
http://www.pinkbazooka.com/
Dj SZUm (znany jako Szupla, lub jak kto woli Szu) - członek nieistniejących już, aczkolwiek budzących duże kontrowersje projektów Primitivo i Dysmorfofobia, performer, kompozytor muzyki do przedstawień Komuny Otwock, spiritus movens niezależnego labelu Zgniłe Mięso Rekords, organizator festiwalu 'Weź To Wyłącz', obecnie członek Bauaganu i Two Stupid Dogz, producent muzyczny Pink Bazooka.
Jako Dj SZUm zapodaje electro, clash, fidget-disco, tech-house, breaks i pochodne, lubując się w wytwórniach takich jak Kitsune, Gigolo Rec., Boys Noize, Ipunk, Disko B, Kitty-Yo, Clone. W jego setach można usłyszeć grube remixy klasyków electro - Miss Kittin, Fischerspoonera, dj Hella, Felixa Da Housecat, Peaches jak też najświeższe parkietowe killery o ostrych elektro-fidgetowych i dubstepowych brzmieniach. W 2006 wraz z Dj Emilio zakłada kolektyw Fractal Crew, a w 2010 'siejący zniszczenie na parkietach' - Radical Dancefloor Killers.
Poza organizacją imprez i propagowaniem sceny electro w kraju supportował m.in. takie osobistości jak Peaches, Goldie, Dat Politics, Kap Bambino, Dirty Princess, Stereo Total, Cobra Killer, Moguai, Jessie Evans, Noze, Fukkk Offf, Team Plastique, No More, Zombie Nation, 4Kuba, Human Toys, Le Le, Nad Mika, Gtronic, Schwefelgelb i wiele innych polskich i zagranicznych bandów oraz ścisłą czołówkę krajowych dj-ów.
Przez ponad 2 lata rezydował w warszawskim klubie Pruderia,a po jej zamknięciu w Saturatorze prowadząc m.in. najpopularniejsze cykle imprez electro pod nazwą 'Dirty Discotheque', 'Danced To Death', czy 'PornoPipPunx' oraz wytwórnię Saturator Label. Wspólnie z RDKillers jest organizatorem ważnych warszawskich cykli klubowych - 'ESVW attack!' w Powiększeniu, 'Basement Placement' w Kosmos Kosmos (wcześniej w Obiekcie Znalezionym) i 'Electro Praska Strona Miasta' w Jedynym Wyjściu. Gościł chyba we wszystkich liczących się klubach w stolicy i na terenie całego kraju. Występował na dużych festiwalach: Open'er, Audioriver, Malta, Summer Of Music, CocArt Festival oraz m.in. na cyklach klubowych: Pink Kong Fest, Pink Kong Party, We All Love Ed Banger, Warsaw Love Noize, Lipstick on the Grass, Tancen Tancen.
Jego motto dj'skie brzmi: 'VINYL THE BEST', a czarne płyty, to taki malutki fetysz, który z pełną satysfakcją i uznaniem słuchaczy uskutecznia na imprezach.
Uwaga! - podobno zna osobiście członków legendarnej formacji 'Mały Szu'...


WTYMSĘK
https://www.facebook.com/we.love.afrobeat
https://www.facebook.com/groups/171658246184399/
https://www.facebook.com/RadioJAZZ.FM
WtymSęk – z genezy hip hopowiec wychowany na audycjach Druha Sławka, ewoluował w stronę funku i tu czuje się swietnie, ciagle rozkminia sample i codziennie infekuje sobie odpowiednia dawkę groovu z myślą jak sprawdza się na dancefloorze.
Specjalista od brzmień funkowych, afrofunkowych, latinfunkowych, oldschoolrap, oldschooldisco, ze szczyptą reggae. Fascynat, który zamiast w przód, muzycznie ewoluował w tył. Poszukiwacz nagrań, które zawierają wspomniany GROOVE, a najlepiej dla WtymSęk’a jeżeli te nagrania znajduja się na winylowych siódemkach!
WtymSęk wraz Djem Cez14 jest autorem cotygodniowej audycji „ Friday Funk Radio Show” nadawanej w kultowej już stacji RadioJAZZ.FM http://www.radiojazz.fm/ jest również założycielem strony i Dj’skiego kolektywu „Uratujmy AfroBeat w Warszawie!” gdzie wraz z Dj’em Rafallu, Łukaszem Kępińskim i Dj’em FlaQ organizuje cykliczne imprezy afrobeatowe. Jego sety to 100% vinyl stuff.
 
    
*Ivona
Uzależniony


Pomogła: 3 razy
Posty: 623
Piwa: 136/139
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 29 Maj, 2012 18:41  


Dzięki Magda :-D za wrzutkę. Zapraszamy serdecznie :-D :-D
 
    
Bogna
Zaangażowany


Posty: 490
Piwa: 56/233
Skąd: Wrocław
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 29 Maj, 2012 19:14  


do Warszawki troszkę mi daleko więc udostępniam na fb ;-)
_____________________________
"Bulteriery to najsympatyczniejsze psy na świecie, ale chwilami dostają kuku na muniu"
Autor: Jonathan Carroll

 
 
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
*Ivona
Cezarowa
BywalecPosty: 96
Piwa: 2/27
Skąd: Krakow, Seul
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 30 Maj, 2012 03:23  


Oj mnie jeszcze dalej, niestety, dlatego rownież podziele sie informacja na fb. Co prawda większość znajomych mieszka w Krk, ale kilku z WAWy sie znajdzie. :-)
Udanej imprezy!
 
    
*majki
Zaangażowany


Posty: 343
Piwa: 210/118
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 30 Maj, 2012 08:50  


Dzięki dziewczyny za info na fb :-D
 
    
*Ivona
Uzależniony


Pomogła: 3 razy
Posty: 623
Piwa: 136/139
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 30 Maj, 2012 10:16  


Im więcej info tym więcej ludków może przybędzie :-D
 
    
*Czarna_
Bulomaniak


Pomogła: 4 razy
Posty: 1411
Piwa: 352/389
Skąd: Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 30 Maj, 2012 12:41  


Też dam znać na fb bo sama nie dojadę niestety, ale następnym razem przyjadę z Poznania, nie odpuszczę takiej imprezy.
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
 
 
    
*majki
Zaangażowany


Posty: 343
Piwa: 210/118
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 30 Maj, 2012 18:10  


Magda warto polecam, a teraz z Poznania do Wawy masz tanie przeloty samolotem.
 
    
#cirilla
Poczatkujący


Posty: 53
Piwa: 36/12
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 30 Maj, 2012 19:33  


Dziewczyny, a jak będzie wyglądała zbiórka? Bo Plac Zabaw to pół Agrykoli przecież:)
I ludzie na trawce siedzą zazwyczaj ;-)
My postaramy się wpaść, i to zapewne z Saliną:))))
 
    
*majki
Zaangażowany


Posty: 343
Piwa: 210/118
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Maj, 2012 19:16  


Spieszę z informacją, że dzisiejsza IMPREZA została odwołana ze względu na brzydką pogodę.
10 
 
    
ten temat jest zamkniety
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Fundacja S.O.S. Bullterrier
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Przyklejony: Amstaff w potrzebie - wątek zbiorczy TTB
ex se natus Terriery typu bull, oraz mixy TTB 5 Czw 26 Lip, 2012 09:41
Rudamania
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi KRAINA CHICHÓW @ muzyczna akcja chary...
I-H Fundacja S.O.S. Bullterrier 4 Sob 09 Paź, 2010 10:08
yoki
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi KRAINA CHICHÓW @ muzyczna akcja chary...
I-H Fundacja S.O.S. Bullterrier 0 Pon 06 Gru, 2010 12:52
I-H
Brak nowych postów Pusta Miska - akcja charytatywna
dragonh3art Na pomoc psom 5 Czw 13 Sty, 2011 15:04
PsiStyl
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi KRAINA CHICHÓW ==> akcja charytatywna
I-H Fundacja S.O.S. Bullterrier 1 Pon 14 Mar, 2011 15:16
majki 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0,22 sekundy. Zapytań do SQL: 27
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności