Wykupię Negrze, Maurze i Lakiemu ogłoszenia tak jak zrobiła to Fonia dla Lakiego na kilku portalach. Nie wiem do kogo z fundacji pisać więc piszę po prostu na forum i chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko. Nr tel podam do osób, do których podaje Bull Ania.
_____________________________ Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
Nie wiem, gdzie, to przy okazji tu napiszę, chciałam powiedzieć jedną rzecz, dowiedziałam się dzisiaj, ze np. Allegro po zmianie ustawy o ochronie zwierząt ściaga też ogłoszenia nierasowych psów do adopcji (bez rodowodu) w tym fundacyjnych psów również
bo niby aukcje to sprzedaż, więc jakąs kwotę trzeba podac, bądź ustawić licytację i ściagają
_____________________________ "Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw
To chyba jest tak,że portale ściągają takie ogłoszenia, bo nie za bardzo wiedzą, co z tym fantem począć. Chronią swoje interesy. Mają prawników, którzy rozstrzygają takie wątpliwości.
Pytanie, czy jest o co walczyć? Czy któryś bull trafił w dobre ręce dzięki allegro?
Są portale adopcyjne:
http://e-zwierzak.pl www.adopcjepsow.org
i pewno kilka innych, na których można się ogłaszać.
_____________________________ "NARÓD WSPANIAŁY, TYLKO LUDZIE K...RWY !"- Józef Piłsudski
moje aukcje allegro już pozamykało kilka dni temu, tłumacząc to tym, że nie są serwisem ogłoszeniowym i nie wolno wystawiać psów za złotówkę, nakłaniając do przeprowadzenia transakcji poza serwisem allegro
Ogłoszenia psów fundacyjnych pewnie na tej samej zasadzie są zdejmowane z serwisu, ale część fundacji wystąpiło do allegro o przyznanie im statusu aukcji charytatywnych i one wystawiają swoje psy bez przeszkód.
Wykupię Negrze, Maurze i Lakiemu ogłoszenia tak jak zrobiła to Fonia dla Lakiego na kilku portalach. Nie wiem do kogo z fundacji pisać więc piszę po prostu na forum i chyba nikt nie będzie miał nic przeciwko
DZIĘKI wielkie za ogłoszenia,będziemy bardzo wdzięczne. Jeśli miałabyś czas odnawiać te ogłoszenia dość często aby w miarę wysoko się utrzymywały to chętnię będę je opłacała.
Wkrótce postaramy się aby te zasiedziałe potforki miały profesjonalne sesje foto, warunkiem jest ładniutka, słoneczna pogoda.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach