Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 54.161.77.30 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

[podlaskie] Zaadoptuje Bulla
Autor Wiadomość
odeSdoeN
Nowicjusz
odeSdoeN

Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 06 Paź, 2014 21:38  [podlaskie] Zaadoptuje Bulla

1. Czy mieszkacie Państwo w domu czy w mieszkaniu?

mieszkanie 2 pokojowe na 2 pietrze

2. Czy obecnie w Państwa domu mieszkają jakieś zwierzęta i jakie?

aktualnie pozegnalismy razem z mama nasza pocieche Ramzesa 8 letniego bula ktorego mielismy od szczeniaka lecz skradli mi go na spacerze

3. Czy w Państwa rodzinie były wcześniej zwierzęta i jakie były ich losy?

jak wyzej 8 letni bull Ramzes

4. Czy w Panstwa domu był kiedyś bulterier? Czy ktoś z rodziny/znajomych posiada/posiadał bulteriera? Jak wyglądał Państwa dotychczasowy kontakt z tą rasą?

jak wyzej a poza tym mialem doswiadczenia z ta rasa wielokrotnie poniewaz kolega nie raz zostawiaj mi pod opieka swojego Taysona 9 letniego bula ktory jak mowil jest niegrzeczny lecz przy mnie jakos sie taki nie wydawal

5. Dlaczego chcą Państwo adoptować bulteriera? Jaką wiedzę posiadają Państwo na temat rasy?

wiedze mam z ksiazek internetu od znajomych i wlasnego doswiadczenia

6. Czy mają Państwo dzieci (jeśli tak to w jakim wieku)?

w domu nie ma dzieci mieszkam razem z matka i brakuje nam naszego czworonoga

7. Czy wszyscy członkowie rodziny akceptują fakt adopcji psa i godzą się na nowego domownika?

oczywiscie ze tak chetnie przygarnelibysmy jakiegos psiaka ktoremu potrzebna jest pomoc

8. Co się będzie działo z psem w czasie Państwa wyjazdów, wakacji itp.?

ogolnie to nie wyjezdzamy a jak juz wyjezdzamy to staramy sie aby bylo mozna miec przy sobie naszego zwierzaka

9. Pies może żyć kilkanaście lat. Czy przewidziane jest miejsce dla psa w życiu Państwa rodziny na tak długo?

jasne ze tak

10. Psy porzucone są często po przejściach, mogą odczuwać lęk, w nowym miejscu być zestresowane nawet przez dłuższy czas, mogą nie wiedzieć, że załatwia się na dworze, posiusiać się nie tam, gdzie trzeba, może coś zniszczyć itd. Czy jesteście Państwo gotowi to znieść?

jako ze to bedzie moj pierwszy kontakt z zaadoptowanym psem potrzebowalbym porad ze strony forum i doswiadczonych ludzi w tym temacie

11. Czy liczą sie Państwo z koniecznością uczestniczenia psa w szkoleniu? Czy kiedykolwiek uczestniczyli Państwo w szkoleniu ze swoim poprzednim zwierzęciem?

ogolnie staram sie sam wychowac psa ze tak powiem po swojemu ale jezeli bedzie potrzeba zorganizujemy mu jakies szkolenie

12. Czy w domu Państwa są osoby z alergią na sierść lub ślinę psa?

nie

13. Psy chorują - tak jak ludzie - i leczenie czasem jest kosztowne. Czy jesteście Państwo na to przygotowani? Posiadanie psa wiąże się także zawsze z koniecznością szczepień, odrobaczeń, profilaktyki przeciw kleszczowej itp. Czy jesteście Państwo gotowi ponosić te wydatki?

tak

14. Czy planują Państwo wydatki związane z zakupem akcesoriów dla psa? Proszę wziąć również pod uwagę większe wydatki jak np klatka (ok 250-300zł)

do klatki nie jestem przekonany poniewaz te psy z tego co czytalem jednak maja zle wspomnienia z tym miejscem a poza tym obroze smycze kagance nowe miski jakies legowisko i roznegorodzaju zabawki

15. Jaki jest Państwa stosunek do kastracji/sterylizacji zwierząt?

Nie zamierzam zajmować się hodowlą dlatego naturalnym jest że pies/suka zostanie wykastrowany. Dla spokoju mojego i zdrowia psa.

16. Czy jesteście Państwo gotowi podpisać umowę adopcyjną, w której ważnym punktem będzie deklaracja, że pies NIGDY nie trafi na ulicę albo do schroniska a w razie, gdybyście Państwo jednak nie mogli go zatrzymać, niezwłocznie powiadomicie Fundację?

Tak.

17. Czym zamierzacie Państwo żywić psa?

jestem w stanie gotowac dla psa ryz warzywa mieso jak i rowniez beda suche karmy suplementy i witaminy a z czasem postaram sie wprowadzic diete BARF oczywiscie tez bedzie zywiony sucha karma firmy Acana oraz taste of wild

18. Czy pies będzie miał możliwość wychodzenia na zewnątrz bez opieki?

wychodznie na zewnatrz oczywiscie ale na pewno nie bez opieki nie pozwole na strate nastepnego mieszkanca mojego mieszkania

19. Czy zgodzą się Państwo na wizytę przedstawiciela wolontariatu w Państwa domu po adopcji (to także punkt umowy adopcyjnej) ?

oczywiscie ze tak

nie chodzi tylko o woj. podlaskie jestem w stanie dojechac do okolic w poszukiwaniu pociechy

#Anita
Bardzo Uzależniony

Pomogła: 5 razy
Piwa: 183/160

Wysłany: Pon 06 Paź, 2014 21:52  

Dlaczego nie macie już nadziei na odnalezienie Ramzesa?
Wstaw zdjęcia psa, może ktoś widział?

odeSdoeN
Nowicjusz
odeSdoeN

Wysłany: Pon 06 Paź, 2014 21:59  

poniewaz zaginal 6miesiecy temu rozwieszane byly plakaty byla nagroda ale sie nie odnalazl

#Anita
Bardzo Uzależniony

Pomogła: 5 razy
Piwa: 183/160

Wysłany: Wto 07 Paź, 2014 08:35  

A coś na skalę ogólnopolską: facebook, portale ogłoszeniowe?
Kradziony pies może być wywieziony na drugi koniec Polski.

odeSdoeN
Nowicjusz
odeSdoeN

Wysłany: Wto 07 Paź, 2014 14:16  

watpie zeby to cos dalo wiec znajomi mi to odradzil jednak wszyscy wiemy jacy ludzie sa na tym swiecie i watpie ze by sie znalazl przeszukalem strony z psami na sprzedaz i nigdzie swojego nie znalazlem i postanowilem ze w takiej sytuacji moge pomoc innemu potrzebujacemu zwierzakowi a ze jak mowia mam cos w sobie takiego ze te zwierzeta mnie lubia to czemu by nie pomoc??

#Lulamon
Stały Bywalec

Pomogła: 1 raz
Piwa: 103/39

Wysłany: Sro 08 Paź, 2014 08:25  

a jak to się stało? zostawiłeś go gdzieś samego i jak wróciłeś to psa nie było? czy ktoś Ci smycz wyrwał z ręki?

#KIKIMORA
Bardzo Uzależniony

Pomogła: 6 razy
Piwa: 265/214

Wysłany: Sro 08 Paź, 2014 10:43  

Nie rozumiem motywu pt." znajomi mi odradzali, wątpię, żeby to coś dało ":shock:
W dobie internetu o wiele łatwiej odnaleźć psa.Tylko trzeba bardzo chcieć

odeSdoeN
Nowicjusz
odeSdoeN

Wysłany: Sro 08 Paź, 2014 14:17  

bylem na lace pies sobie biegal i w pewnym momencie znikl mi z oczu zaczalem krzyczec i go szukac przeszedlem cale miasto "poniewaz jest niewielkie" z jego zdjeciem i dowiedzialem sie ze spakowali go do samochodu ale nikt nie zwrocil uwagi na rejestracje przedzwonilem schroniska lecz nic nie bylo ogloszenia rozwiesilem w pobliskich miejscowosciach lecz nie otrzymalem zadnej wiadomosci na temat Ramzesa do tej pory stracilem juz nadzieje ze sie znajdzie... :(

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje