Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 54.226.55.151 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Pomysł na zdobycie kasy

Czy podoba Ci się pomysł z cegiełkami zamiast kwiatów?
tak
100%
 100%  [ 10 ]
nie
0%
 0%  [ 0 ]
nie mam zdania
0%
 0%  [ 0 ]
Głosowań: 10
Wszystkich Głosów: 10

Autor Wiadomość
$tufi
$Bully Rescue

Pomogła: 9 razy
Piwa: 52/3
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 20 Maj, 2011 20:52  Pomysł na zdobycie kasy

Przed chwilą przeczytałam fajny artykuł nt dawania kwiatów nauczycielom na koniec roku. W Łodzi zamiast kwiatów będą cegiełki charytatywne: http://www.tokfm.pl/Tokfm...szkolnego_.html

Sporo z Was ma dzieci w szkołach, niektórzy są nauczycielami - może wcielić ten pomysł w życie i zaproponować cegiełki na fundację? Jeśli dziecko wydałoby nawet 5zł, to średnio w klasie jest ok. 25-30 uczniów, a to daje kwotę 125-150zł z jednej klasy! Bukiet wychodzi ok. 15zł
Trzeba by to było jakoś rozsądnie ogarnąć i znaleźć chętnych, którzy przeszliby się po szkołach i zaproponowali takie rozwiązanie. A nauczyciel może sobie odnotować realizację jednego z punktów planu wychowawczego klasy, uczniowie, szczególnie Ci młodsi, nauczyć się pomagania i nie marnowania kasy. Co Wy na to?

yarodh
Zaangażowany

Piwa: 61/167

Wysłany: Pią 20 Maj, 2011 22:57  

Może trochę odbiegnę od tematu ,ale znam ludzi ,którzy zamiast kwiatów weselnych zbierali karmę dla psów i zawozili ją do schroniska,więc może poprośmy znajomych o takie akcje również?Ja sam poprosiłem o wpłatę kasy na konto Fundacji zamiast prezentów urodzinowych.
Tufi świetny pomysł-spróbuję go przedstawić znajomym nauczycielom do rozpropagowania na cała szkołę/y.

$tufi
$Bully Rescue

Pomogła: 9 razy
Piwa: 52/3

Wysłany: Pią 20 Maj, 2011 23:19  

Napisałam już maile do znajomych nauczycieli, ciekawa jestem, jaka będzie ich reakcja. Jeśli nawet wybiorą jakieś inne stowarzyszenie, fundację czy dom dziecka, hospicjum, to i tak pomysł godny realizacji.
Pamiętam zakończenie roku, kiedy pracowałam jako nauczycielka - mimo iż uczyłam dwie klasy i jednej z nich byłam wychowawczynią, to dostałam tyle kwiatów, że miałam problem z ich ustawieniem w pokojach. Do dziś mam trzy ok. litrowe słoje z ususzonymi płatkami róż z tych bukietów - miły gest, ale ogromne marnowanie kasy i przyrody.

#KIKIMORA
Bardzo Uzależniony

Pomogła: 6 razy
Piwa: 265/214

Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 09:56  

Świetny pomysł. Marnowanie kasy na te kwiaty. Kłopot dla rodziców, bo w tym dniu kolejki w kwiaciarniach okrutne. Kwiatki wylądują na śmietniku, cieszą oczy tylko przez chwilę.Akcja z cegiełkami nauczyłaby dzieci i rodziców dobrych, szlachetnych gestów. Jestem bardzo ZA

#PsiStyl
Bardzo Uzależniony
Franz Maurer -Franio

Pomogła: 2 razy
Piwa: 152/457

Wysłany: Sob 21 Maj, 2011 16:10  

mam w szkole zebranie 25 maja - przedstawię pomysł rodzicom. :-D

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje