Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 54.159.51.118 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Poszukuję Bulteriera rasowego niewystawowego.
Autor Wiadomość
Oldzis
Nowicjusz

Postawił 1 piw(a)
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 17:36  Poszukuję Bulteriera rasowego niewystawowego.

Witam, z mężem marze o bulku od dawien dawna, przeczytałam miliony informacji Waszych porad i nie tylko. Szukam świnki której nie bede wystawiała na żadnych wystawach. Nie dopuszczę także do rozrodu/krycia i innych tego typu rzeczy, po pierwsze nie znam sie na tym po drugie nigdy nie czułam do tego ciągutek, nie zależy mi również na zyskach ze sprzedaży szczeniąt itd itp. (co oczywiście jestem w stanie zapewnić pisemnie, bądź przyjąć/zakupić zwierze wysterylizowane/wykastrowane). Jestem w stanie wyłożyć pieniążki za każde szczepienie, badanie, tatuowanie, zaczipowanie, dowiedziałam się że jest możliwość adopcji zwierzaka który jest rasowy ale niewystawowy. Słyszałam również określenie "PET" (- czyli takie, którego hodowca nie zakwalifikował do dalszej hodowli (nie spełnia założeń wzorca rasy: np. niebieskie oko, nieprawidłowy zgryz, brak jądra). Są normalnymi bulterierami, jednak nie jest zalecany ich dalszy rozród. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie by był pięknym, zdrowym przyjacielem rodziny.)
Jesteśmy osobami odpowiedzialnymi oboje w domach rodzinnych posiadaliśmy psiaki co prawda kundelki, ale przejrzeliśmy tysiące stron poświęconych Bulterierom.
Zdajemy sobie sprawę że są to uparciuchy, wiemy jakie grożą im choroby(liczymy się również z kosztami), wiemy także gdzie możemy uzyskać porady!
Liczę na Waszą pomoc w znalezieniu/podpowiedzi odnośnie psiaka którego poszukujemy.

#viva
Stały Bywalec
viva

Piwa: 44/10

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 17:39  

Najlepiej zaadoptujcie pieska. Będzie wam wdzięczny.

Oldzis
Nowicjusz

Postawił 1 piw(a)

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 17:50  

Braliśmy pod uwagę takie rozwiązanie, lecz najczęściej przy adopcji używane są takie słowa: tylko dla osób posiadających doświadczenie z tą rasa. My takiego doświadczenia nie mamy, i chcemy je zdobyć dlatego myślę że zacząć swoją przygodę z psem po przejściach byłoby nam ciężko.

*Czarna_
Bulomaniak

Pomogła: 4 razy
Piwa: 352/389

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 19:35  

Do adopcji są też rasowe psiaki, które nie mają żadnych traumatycznych przeżyć za sobą tylko właścicielom życie się pokręciło. Po prostu trzeba szukać.

dota_80
Bywalec

Piwa: 43/55

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 20:13  

tak tak - potwierdzam!!! nasz Maniut jest tego przykładem :mrgreen:

Kuba
Poczatkujący

Piwa: 6/7

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 20:54  

Też się podpisuje! Adoptowałem 5 letnią sukę, obecnie wychowuje szczeniaka. Adopcja dorosłego sprawdzonego psa to sielanka w porównaniu z wychowaniem szczeniaka.

Oldzis
Nowicjusz

Postawił 1 piw(a)

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 21:50  

szukałam, trafiłam na pare ogłoszeń i albo brak odezwu jeśli podany był tylko e-mail albo pierwsze pytanie : Czy miała pani kiedykolwiek kontakt z tą rasa... ale będe próbować jak najbardziej nie wykluczam adopcji starszego psa:)

jovana
Stały Bywalec

Pomogła: 1 raz
Piwa: 64/24

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 22:09  

Kiedyś musi być ten pierwszy bull żeby "mieć kontakt z tą rasą" i móc zacząć zbierać "doświadczenie" :lol:
Skontaktujcie się z dziewczynami z fundacji, np. Ivoną - może z ich pomocą znajdziecie bulka dla siebie i dacie dom jakiejś bidzie http://www.sos.bulterier.waw.pl/kontakt.html

Oldzis
Nowicjusz

Postawił 1 piw(a)

Wysłany: Czw 15 Lis, 2012 22:19  

Jovana, dokładnie. I dziękuje..:)

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje