Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 3.85.245.126 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Rasowe, w typie rasy, rodowody itp.
Autor Wiadomość
olcia1590
Poczatkujący
Olcia

Postawił 1 piw(a)
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 09 Cze, 2011 09:28  

Nie rozmawiałaś ze mną nie wiesz ,nic o mnie i Ty mi mówisz czy mam brać psa czy nie. Twoje wypowiedzi są śmieszne. Nie wiesz jak mieszkam nie wiesz jaki jest mój stan materialny .To nie jest pierwsze zwierze które przygarne. Mam jeszcze 2 koty z ulicy i konia którego wykupiłam prawie martwego z rzeźni .Żyją już pare dobrych lat u mnie ze mną jako właścicielem i nic im nie jest. Więc nie rób rabanu i nie atakuj ludzi o których wiesz tyle co nic. Jeśli masz jakiś problem to nie ośmieszaj się tylko pisz na pw -to tak na przyszłośc.

#malina224
Stały Bywalec
malina224

Piwa: 39/49

Wysłany: Czw 09 Cze, 2011 09:33  

no właśnie... nie linczujcie mnie... ale wam nic nie mam zamiaru tłumaczyć...

widac ze macie w d...ie losy tego psa

a te wasze ps. ze ludzie z forum odstraszaja od adopcji najwidoczniej za slabo bo wciaz zdażaja sie takie kwiatki jak wy... niestety taka jest prawda ...

Autor postu otrzymał 1 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
agusia_cch
#Anita
Bardzo Uzależniony

Pomogła: 5 razy
Piwa: 183/160

Wysłany: Czw 09 Cze, 2011 09:40  

Olcia nie muszę Cię znać. Wystarczy,że znam ten typ. Zbyt często przewija się przez to forum. Najpiew ochy i achy nad biednym piesiunciem, a potem sory nie wyszło mi, zdarza się, nie oceniajcie mnie.
Bierzesz psa, o którym bladego pojęcia nie masz. A jeśli nie lubi kotów, psów i koni?
Napalasz się na okazję. Niczego wcześniej nie sprawdzasz. To jest przemyślana decyzja?!!!

olcia1590
Poczatkujący
Olcia

Postawił 1 piw(a)

Wysłany: Czw 09 Cze, 2011 10:09  

Jest ... nie musi lubi ani katów ani koni. Koty mieszkają w mieszkaniu w warszawie ze mną psy w domu z działką za warszawą a koń w pensjonacie .Musi lubić psy .Mój husku też nie lubi kotów więc jak je tam zabieram to rozdzielane koty na górze a pies na dole.Ty traktujesz mnie jak nowicjusz ,a nie wiesz jak wyglada moje życie. Chce pomóc jakiemuś bólkowi który potrzebuje domu. Jak już mówiłam znam te rase na wylot więc warczenia się nie przestrasze ,mój pies też podgryzał i warczał jak się koło niego siadało.Jak biore psa to się już go nie pozbędę. Nie każdy jest taki ,a ty nawet nie masz pojecia ile czasu się z rodzina zastanawialiśmy zanim zaczeliśmy szukać.

"Wystarczy,że znam ten typ" - widocznie nie znasz tylko szukasz sensacji.

"Bierzesz psa, o którym bladego pojęcia nie masz."- nikt nic nie wie o psach które bierze.Więc co mam nie dać szansy na dobre życie ,najczęściej wychodzi a że czasem ktoś się wystraszy bo to nie jest piesek do poduszki to nie moja wina ,wiem jakie są i sie z tym licze.

"A jeśli nie lubi kotów, psów i koni? " - to już chyba wyjaśniłam.

"Napalasz się na okazję. Niczego wcześniej nie sprawdzasz. To jest przemyślana decyzja?!!!"-Nie nie napalam się nie zalezy mi na szybkim znalezieniu psa tylko na pomocy potrzebującemu. Nie wiesz czy nie sprawdzam ,mam kogos kto to sprawdzi. Jest przemyślana we wszystkich aspektach.

#Anita
Bardzo Uzależniony

Wysłany: Czw 09 Cze, 2011 10:36  

olcia1590 napisał/a:
Musi lubić psy .

A jak nie lubi?

Cytat:
Chce pomóc jakiemuś bólkowi który potrzebuje domu.

W Warszawie jest pełno potrzebujących psów, bulterier też się znajdzie. Jest możliwość zapoznania się psów ze sobą i podjęcia właściwej decyzji.
Pies, którego chcesz wziąć jest co prawda produktem pseudohodowli, ale nie wymaga pomocy. Nie jest zabiedzony,katowany. Po prostu sie nie sprzedał, a teraz chcą go oddać za darmo (jesli to w ogóle prawda) i na pewno mają powód, który może Cię niemiło zaskoczyć.

Cytat:
"Napalasz się na okazję. Niczego wcześniej nie sprawdzasz. To jest przemyślana decyzja?!!!"-Nie nie napalam się nie zalezy mi na szybkim znalezieniu psa tylko na pomocy potrzebującemu.

Powtórzę jeszcze raz, ten pies nie potrzebuje pomocy, to jest darmowa okazja.

Cytat:
Nie wiesz czy nie sprawdzam ,mam kogos kto to sprawdzi. Jest przemyślana we wszystkich aspektach

Ktoś sprawdzi na odległość , czy Twoje psy zgodzą się z tym psem ?
To jest przemyślana decyzja?

*Czarna_
Bulomaniak

Pomogła: 4 razy
Piwa: 352/389

Wysłany: Czw 09 Cze, 2011 10:41  

Anita daj już sobie spokój to temat Cześka jest a jak masz coś to na pw pisz.

Autor postu otrzymał 1 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
#agata_k
olcia1590
Poczatkujący
Olcia

Postawił 1 piw(a)

Wysłany: Czw 09 Cze, 2011 10:52  

lubi psy a jak nie lubi to będę wiedziała .Ona nie sprawdzi czy polubi moje psy tylko czy lubi psy . moje znam i polubią ja. Jest w warszawie ja nie wiem gdzie ty widziałaś suke z warszawy co potrzebuje pomocy. Potrzebuje domu tak njak każdy teraz jest u państwa ale jak trafi do złego domu to bedzie potem jak czesio szukała domu a juz na weno będzie miała zniszczoną psychikę. Wole zapobiegać takie sytuacji.nie wezmę psa ze spaczoną psychiką nie chce żeby zagryzł moje psy. wole szczeniaka z którym jeszcza da sie coś zrobić nawet jak ma jakieć dziwne zachowania.
Nie jest to pseudo hodowla ,poprostu chciała mieć szczenieta. Też miała i co to znaczy że jestem pseudo? Jest pszemyślana i nadal myślimy to nie jest tak o podjęta decyzja.

#Anita
Bardzo Uzależniony

Wysłany: Czw 09 Cze, 2011 10:55  

olcia1590 napisał/a:
Nie jest to pseudo hodowla ,poprostu chciała mieć szczenieta. Też miała i co to znaczy że jestem pseudo? .

No i wyszło szydło z worka !!!

[ Dodano: Czw 09 Cze, 2011 11:01 ]
Czarna_ napisał/a:
Anita daj już sobie spokój to temat Cześka jest a jak masz coś to na pw pisz.

To nie są dyskusje na PW, choć faktycznie temat Czesia też nie jest odpowiednie miejsce, ale cóż tak to się potoczyło.
Jednakże bardzo się cieszę z tej przepychanki na argumenty, bo jak widzisz wyszło na to,że Olcia nie ma nic przeciwko pseudohodowli, a nawet sama ją posiada i nowa sunia na pewno świetnie zasili produkcję.

Autor postu otrzymał 3 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
#KIKIMORA, #CAIRA, $Żmija
olcia1590
Poczatkujący
Olcia

Postawił 1 piw(a)

Wysłany: Czw 09 Cze, 2011 11:03  

nie rozumiem o co Ci chodzi. Każdy kto ma szczenięta a nie ma paru psów to pseudo.miałam jedną sunie która miała szczeniaki rodowodowe i nawet jej syna zachowaliśmy...Niestety już odeszły. Czego rześ się przypieła , co kolwiek nie napisze to masz swoją chińską teorie na ten temat.

Produkcję!! o czym ty gadasz!! raz miałam szczenięta i mam założoną hodowle w związku.
Nie jestem za pseudo hodowlami ale to nie znaczy że każdy ma pseudo! Ty poprostu może nie wiesz co to znaczy . To na pewno nie jest jeden miot na pare lat .
Ostatnio zmieniony przez olcia1590 Czw 09 Cze, 2011 11:15, w całości zmieniany 2 razy  

#KIKIMORA
Bardzo Uzależniony

Pomogła: 6 razy
Piwa: 265/214

Wysłany: Czw 09 Cze, 2011 11:08  

Zdanie zacytowane przez Anitę z wypowiedzi Olci boleśnie uświadamia, że jednak piesek ten jest produktem pseudohodowli, został celowo sprowadzony na świat, bo pani liczyła na to, że sprzeda na pniu, zarobi , tylko cos nie wyszło. Piesek się nie sprzedał, ot co. Skoro ta pani szuka dobrego domu dla pieska sprowadzonego na świat (celowo i świadomie, bo pokryła sukę) to na forum adopcyjnym nie można zajmować się taką sprawą. Pani sama powinna zorganizować transport do nowego domu i w razie problemów pomóc nowym właścicielom.Sorki za zaśmiecanie tematu Czesia, ale nie wytrzymałam.

Nie wiem czy dobrze wszystko zrozumiałam, ale jedno zrozumiałam na pewno, takie pieski nie powinny przychodzić na świat. KASTRACJA I STERYLIZACJA PSÓW NIEHODOWLANYCH POWINNA W NASZYM KRAJU BYĆ OBOWIĄZKOWA

Autor postu otrzymał 5 piw(a)
10 

Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):
#CAIRA, agusia_cch, #yoki, Aleksander, #cobrad
Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje