Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 18.207.136.189 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Zamknięty przez: dragonh3art
Pią 27 Lis, 2015 16:28
Smycze, obroże i inne cudeńka z zoopaja.pl
Autor Wiadomość
#chees85
Bywalec

Piwa: 53/26
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 09 Cze, 2014 16:51  

widze ze mam dzis dzien do wywodow...... wiec wiecie dawno dawno temu przyjechaly obroze bo cos tam dalo sie ogarnac... sprzedaly sie 3 z miliona :P i cisza... nie ma czasu nikt wystawiac... wiec mysle ze nie chodzilo o to zeby sie gdzies tam walaly i przeszkadzaly... a po rozmowie z kamilem wyszlo ze ktos je wykorzysta dla psow... w koncu taki mial byc cel i zamiar... wiec dajmy szanse innym i jesli Magda stwierdzi ze tez sie poddaje/nie ma czasu/checi/ma to w du*** to wroca tu :) tadaaaaaaaaaaaaaaaaam :) tak jakby postanowione :P

11 

*kayacz
Stały Bywalec
petsitter

Pomogła: 1 raz
Piwa: 103/100

Wysłany: Wto 10 Cze, 2014 08:18  

Obróżki, smycze i szelki są głównie dla malutkich piesków, Magda kilka dostała na próbę żeby zobaczyła czy jakikolwiek podopieczny mógłby z tego skorzystać ale Fundacja nie ma takich gabarytów, nawet sama Magda ma ich niewiele pod swoją opieką.

Czarna prześlij mi w wolnej chwili (forma dowolna) adres na który mam Ci wysłać paczkę
12 

Rumi.
Zaangażowany

Piwa: 38/67

Wysłany: Wto 10 Cze, 2014 11:35  

jakby trzeba było wystawić rzeczy na aukcję i nie miałby się kto tym zająć to oferuję swoją pomoc, mam dosyć wolnego więc nie byłoby problemu.
Myślę że warto by pomyśleć też o wydarzeniu na fb z bazarkiem, dużo osób by zaglądnęło i nie tylko właściciele bulli ;) (jeśli ktoś by wymierzył rzeczy i zrobił zdjęcia też mogę pomóc w wydarzeniu)
13 

*kabal
Stały Bywalec

Piwa: 419/156

Wysłany: Wto 10 Cze, 2014 12:29  

Kamis, chees85

Nie rozumiecie pewnych rzeczy i życzę Wam, abyście nigdy zrozumieć nie musieli... bohaterzy :roll:
14 

$KamiS
$Bully Rescue

Piwa: 183/69

Wysłany: Wto 10 Cze, 2014 12:54  

Nie dam się wciągnąć w zbędną niepotrzebną i niczemu nie służącą kłotnię, jak wspomniałem powyżej nie jestem władną osobą z fundacji, poprosiłem tylko o jakieś info odnośnie rozliczenia, gdyż ja osobiście miałem zamiar namówić firmę na podjęcie sponsoringu fundacji... no ale nic idę bohaterzyć... Pozdrawiam :mrgreen:

15 

#chees85
Bywalec

Wysłany: Wto 10 Cze, 2014 13:53  

kabal nie obraz sie ale... obroze itd to temat z wrzesnia 2013 roku.... jak juz wiemy 3 rzeczy sprzedane z prawie 100 ... spoko rozumiem nieraz ktos nie ma czasu na to zeby to powystawiac.. ale tez nikt o tym nie powiedzial i nie szukal nikogo z czasem kto moglby sie tego podjac ...dodatkowo jakby nie patrzec to sa jakies pieniazki bo ja tego za darmo tez nie zalatwilem.. i leza odlogiem prawie od roku ...jak na fundacje z deficytem pieniazkow to troche dziwne zachowanie wiec nie dziw sie ze ktos pyta o temat szczegolnie ze ja o to pytam... i prosze Cie nie mam 15 lat zeby mi mowic ze zachowuje sie jak bohater i ze nie rozumiem, bo jestem w miare ogarnietym czlowiekiem... ale jesli ty widac wszystko rozumiesz i wogole... to czemu nie wykazalas sie inicjatywa i nie zrobilas czegos w tym kierunku... najlepiej komentowac innych ... dziekuje skonczylem ...

PS. rozumiem ze jeszcze dzis zostane zjebany jakims dziwnym komentarzem ale podobno chodzi o pomoc a wychodzi na to ze przed zalatwieniem tego byla euforia po otrzymaniu skonczyla sie jak lot tupolewa...

16 

*kabal
Stały Bywalec

Piwa: 419/156

Wysłany: Wto 10 Cze, 2014 14:27  

chees85 napisał/a:
... to czemu nie wykazalas sie inicjatywa i nie zrobilas czegos w tym kierunku... najlepiej komentowac innych ... dziekuje skonczylem ...

chees85 - poproszę Cię tylko, abyś wobec mnie używał w pisowni jednak rodzaju męskiego... dzięki.
17 

#chees85
Bywalec

Wysłany: Wto 10 Cze, 2014 14:55  

eee .. przepraszam moj blad.. :)

18 

$Żmija
$Bully Rescue

Piwa: 535/313

Wysłany: Sro 11 Cze, 2014 14:42  

Miałam coś napisać, ale jak popracowałam, to cała chęć minęła. :-D Poza tym pogoda doskonała na zajmowanie się wyłącznie psami, które mam pod opieką i ich sprawami. ;-)
19 

$KamiS
$Bully Rescue

Piwa: 183/69

Wysłany: Sro 11 Cze, 2014 17:28  

hmmm chyba źle zostały odebrane moje intencje, no ale cóż co jak co ale myślałem że akurat z Wami kłotni mieć nie będę, osoby zainteresowane wiedzą o kogo mi chodzi... Szkoda chciałem dobrze wyszło jak wyszło trudno nie mieszam się więcej tylko tyle zostało mi do napisania. Pozdrawiam.

20 

ten temat jest zamkniety
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje