Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 3.85.245.126 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Pią 14 Wrz, 2012 22:04
Szczecin- znaleziono bullke
Autor Wiadomość
#Bea
Poczatkujący

Piwa: 21/5
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 29 Sie, 2012 10:29  Szczecin- znaleziono bullke

http://tablica.pl/oferta/...#c1b237aa;r:;s:

kopiuję z tablica.pl
W dniu 28.08.2012 r. do Kojca Puk w Gryfinie trafiła zadbana sunia. Ma na sobie obrożę i szelki. Jest bardzo wystraszona i smutna. Została znaleziona przy ul. 11-go Listopada w Gryfinie. Jeśli ktoś ją rozpoznaje prosimy o pilny kontakt

#xena
Bardzo Uzależniony
Xena & Mafi Team

Piwa: 267/258

Wysłany: Sro 29 Sie, 2012 17:53  

cudowna chudzinka pasowała by do naszej sfory :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

Bogna
Zaangażowany

Piwa: 56/233

Wysłany: Sro 29 Sie, 2012 18:02  

oj, widzę, że Przemkowi już ślinka leci ;-) :mrgreen:

cudna! pewnikiem się zagubiła....mam nadzieję, że szybko wróci do swojego domku! ;-)

#xena
Bardzo Uzależniony
Xena & Mafi Team

Piwa: 267/258

Wysłany: Sro 29 Sie, 2012 18:07  

Bogna napisał/a:
oj, widzę, że Przemkowi już ślinka leci

Bogna ,Ty mnie już dobrze znasz....

#bull-gang
Stały Bywalec
Gabi, Zuzia i iwa grozna

Pomogła: 8 razy
Piwa: 41/60

Wysłany: Sro 29 Sie, 2012 21:21  

Bulinka juz w Nadziei:). ciezko przezywala schron wiec na szybko trzeba bylo reagowac. Puki co wystraszona, wychudzona, sztywna. jest malutenka.taka mini mini :)
na dniach bedzie wiecej info dotyczace jej charakteru i wymagan - bedziemy na biezaco uzupelniac w miare mozliwosci czasowych .

Z informacji. ogolnych - Dosc dlugo blakala sie po wsiach gdzie ja przepedzano jak Ogra, na widok mezczyzn wpada w panike, niemilosiernie smierdzi wioska, sloma, kurzymi odchodami, poza wychudzeniem i bardzo sztywnym chodem nie widac ze w sladow nekania czy ran, zabki koszmarne, modzele. ladna ma dosc skore jak na swoje przezycia . Glowke sliczna, oczka typowo bulikowe.
generalnie jest cudowna i cudaczna.

jesli ktos by chcial mala wesprzec choc drobnym datkiem to prosimy o wplate na Nadzieje Amstaffa z dopiskiem - bulinka, czeka nas wizyta u weterynarza, badania krwi, moczu, oplacenie hotelu.
jesli dobra dusza chcialaby zakupic malej dobrej jakosci karme to prosimy o kontakt meilowy- ustalimy szczegoly i ewentualny adres wysylki.
Imienia malutka jeszcze nie ma- to rowniez z czasem bo dzis musialysmy sie sprezac z organizacja wszystkiego

Bogna
Zaangażowany

Wysłany: Sro 29 Sie, 2012 23:40  

...czyli nie- zgubiona tylko porzucona :cry: kolejna bidna, schorowana i pewnie wyeksploatowana suńka :-/

grosik chętnie prześlę tylko muszę poczekać do wypłaty małża- do 10...niestety...taka lajfa...
proszę o nr konta - będę pamiętać o małej.

co do imienia to pasuje mi do niej : Lenka, Luśka lub Inusia :mysli: :lol:

Rudamania
Poczatkujący

Piwa: 8/1

Wysłany: Pią 31 Sie, 2012 09:54  

Bogna mamy podobne skojarzenia bo u mnie w domu wymyślili Inka , Seta i Java ( jedno się zgadza ) Sunia jest przeurocza. Wytrzymuje wszystkie zabiegi kosmetyczne ( była kąpana o 4 nad ranem bo nie sposób było wytrzymać smrodu ) Zupełnie inaczej zachowuje się w mieszkaniu i na zewnątrz. Fakt do mężczyzn -wycofana, przerażona ( chociaż mojego syna byka wita już machającym ogonkiem ) Wie co to łóżko i wie co to posłanie . Fajnie reaguje na smaczki. W domu utrzymuje czystość , nie niszczy, nie robi hałasu. Z psami idealna wytrzymała wczoraj zaloty upierdliwego shit-zu - a uwierzcie jest On upierdliwy. Generalnie przy 5 psach w jednym pokoju nie reagowała na nie leżała i spała ( chrapie niemiłosiernie ) Mamy taką małą platoniczną miłość mój mix astka zakochał się w bullince i najchętniej by ją ukochał ale Ona jakoś nie bardzo tego chce. Polizała go po mordce i wzrokiem odprowadziła na miejsce.. Na spacerach jest przerażona ( załatwia potrzeby i ciągnie do domu ) Staramy się ja powoli przyzwyczajać do ulicy , samochodów, ludzi itp. Bardzo lubi się przytulać i siedzieć na kolanach ale tylko u kobiet!! Hmmm...nie wiem co jeszcze tutaj napisać. aaaa dzisiaj mała będzie miała sesję zdjęciową więc nowe fotosy będą na dniach :) Generalnie jak na razie pies ideał!!

Bogna
Zaangażowany

Wysłany: Pią 31 Sie, 2012 11:38  

:lol: i oby tak zostało- to szybko znajdzie domek! ;-)

a Inusię zgapiłam od forumowej Lukrecji, która ma adoptowanego Mefista i przepiękną suńkę właśnie Inusię - trikolorkę, która jest cudowną, spokojną dziewczynką, a w której się cichaczem podkochuję ;-) :mrgreen: :mrgreen:

Autor postu otrzymał 1 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
#lukkrecja
#lukkrecja
Stały Bywalec
Ina, Mefisto [*], Zuza & Billy

Piwa: 68/217

Wysłany: Pią 31 Sie, 2012 11:55  

Inusie są kochane :)
wiem, bo mam jedną w domku ;)

mnie podoba się IGA :)

Rudamania
Poczatkujący

Piwa: 8/1

Wysłany: Pią 31 Sie, 2012 12:45  

Mała w przyszłym tygodniu idzie do weta (musimy zrobić jej wszystkie badania ) jeżeli ktoś z Was mógłby wesprzeć Nas choćby grosikiem, będziemy bardzooo wdzięczni. Nasza sytuacja finansowa z każdym dniem robi się coraz gorsza. Mała także potrzebuje dobrej karmy żeby nabrała ciałka. Każda pomoc będzie dla Nas wielkim wsparciem.
10 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje