Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 34.236.190.216 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Pon 25 Cze, 2012 09:57
Szota
Autor Wiadomość
*Edyta Nowacka
Bulomaniak
Sunin Team :)

Pomogła: 5 razy
Piwa: 286/109
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 26 Lut, 2012 23:25  Szota

Czarna jak smoła, słodka jak miód pit bull terrierka Szota :)

Około rok- półtora- listki w zębach niestarte jeszcze.
Chuda jak patyk, skóra i kości po prostu- pita w tym stanie jeszcze moje oczy nie widziały- ale mimo tego przepiękna- rzadko widywałam ładniejsze pity.
Tak problemów ze zdrowiem nie widzę oprócz skrajnego zagłodzenia, ślady po zębach od psów, trochę strupów, urwane ucho.
Zdecydowanie pies kiedyś domowy i z domu oddany do schronu- siad, podaj łapę umie, poza tym rozpuszczona jak dziadowski bicz, więc obstawiałabym w przeszłości jakichś bardzo młodych i słabo doświadczonych właścicieli, którzy w końcu szybko nie podołali ;)
Łagodna, choć lekko nieufna do ludzi- nie jest typowym pitem "ludzi zalizywaczem", ale to może się zmienić z czasem, do psów ok- na razie nie funduje jej jakichś bliższych znajomości bo lekki wiatr jest w stanie ją przewrócić a co dopiero zabawa z psem.
Nie zna klatki, windy, bloków za to doskonale wie do czego służy wyro, kanapa i lodówka :D Ładnie jeździ autem.
Przesłodkie stworzonko, sporo gada, chrumka, przytula się do człowieka jak niemowlę, inteligencji jej nie brakuje, wiec myślę ze z treningiem problemów nie będzie.
Obstawiam, że raczej będzie u niej SS ale jestem następny miech w domu i pracuje na kompie, więc może uda mi się ja wyprowadzić z niego powolutku.
Z minusów to włazi na szafki, otwiera sobie wszystkie drzwi, panikuje przy kąpaniu i wymusza żarcie oraz trochę skacze na człowieka- rzeczy do opiłowania ;P
Na spacerach mija elegancko inne psy i ładnie poddaje się korektom.

Pies będzie do pełnej adopcji po jakichś minimum trzech tygodniach, przebadaniu i pełnej ocenie behawioralnej oraz podszkoleniu. No i przede wszystkim podtuczeniu ;)

Szota znajduje się pod opieką Fundacji AST
Przebywa w domu tymczasowym w Poznaniu.

kontakt w sprawie Szoty- 691 087 737

*Czarna_
Bulomaniak

Pomogła: 4 razy
Piwa: 352/389

Wysłany: Pon 27 Lut, 2012 12:01  

Ja mogę tylko powiedzieć, że śliczna, ale niemiłosiernie chuda.

#doddy
Bywalec

Otrzymał 85 piw(a)

Wysłany: Pon 27 Lut, 2012 14:53  

Do schroniska trafiła w normalnym stanie, w szelkach, z obrożą.
Niestety, bidul ją zniszczył masakrycznie.
Edyta, dziękujemy za pomoc!

*Edyta Nowacka
Bulomaniak

Wysłany: Pon 27 Lut, 2012 16:20  

spoko Kasiu. Szybko dochodzi do siebie
Dzis mi sie przypomniało czemu pitów nie znoszę :lol: :lol: przytupy, niecierpliwość, stawianie na swoim :mrgreen: nastepnego poprosze amstaffa albo staffika albo mixa 8-)
elastyczna jednak jest i nie jest typowym pitem, spokojniejsza, bardziej zdystansowana, dosc szybko sie stresuje jak na pita- mozliwe ze nie jadla w schronie ze smutku po prostu

miske spalilam i zarowno w domu jak i na spacerach na spalonej trenuje za zarcie. a za zarcie zrobi wszystko ;-) w domu dostaje mieso plus ryz. wszystko male porcje i caly dzien 6-8 posilkow

dzis odrobaczyłam porzadnie bo robali w kupie bylo multum, w uszach jest grzyb- zalewam surolanem, podaje urosept profilaktycznie bo troche podsikuje na dworze. czystosc w domu zachowuje jednak idealnie

odwiedzamy znajomych w domach i oprocz tego ze wszedzie gdzie pojdzie okupuje kuchnie i czadzi ludzi pierdami zachowuje sie ladnie. sytuacje stresowe- winda, goscie, klatka w domu znosi coraz lepiej

a tak goi sie blyskawicznie i juz dzis wyglada niebo lepiej niz wczoraj wiec licze na to ze jak szybko ja bidul wykonczyl tak szybko normalne warunki doprowadza ja do porzadku ;-)

do psow coraz bardziej dominujaca im lepiej sie czuje. podszczypujaca i napastliwa, upomniana jednak szybko wraca do ignorowania

na dniach skoczymy zrobic krew i mocz do weta

w srode/czwartek pierwszy spacer z potencjalnym nowym wlascicielem :mrgreen: trzymajcie kciuki

BullBule
Poczatkujący

Otrzymał 1 piw(a)

Wysłany: Wto 28 Lut, 2012 21:01  

To ostatnie zdjęcie....cudowne!
Sama bym się tam jeszcze wepchnęła :mrgreen:

#Dominika Gofron
Poczatkujący
Ika

Piwa: 29/6

Wysłany: Wto 28 Lut, 2012 21:43  

Boskie! Piękna trójca!

#Olaa
Zaangażowany

Piwa: 121/104

Wysłany: Wto 28 Lut, 2012 21:48  

O jaaa ostatnie zdjęcie rewelka!
Agniesia jaka maluni jest przy nich! :)
Super, że dałaś jej tymczas :)

*Bull Ania
Bulomaniak

Pomogła: 3 razy
Piwa: 399/1218

Wysłany: Sro 29 Lut, 2012 08:21  

Agunia górą :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

*Edyta Nowacka
Bulomaniak

Wysłany: Czw 01 Mar, 2012 23:12  

Piesek czarny czopek zapomniał już że w jakimkolwiek schronisku siedział, niedole klepał i od wczoraj stara sie mnie usilnie przekonac że przecież był tu od zawsze tylko ja 1,5 roku jej ślepa nie widzialam -w zwiazku z czym nastapiło troche psychiczno-behawioralnych przepychanek o miejsce w stadzie.
Dwa liście na pittwarz załatwiły sprawe i zepchneły suka spowrotem na miejsce właściwe czyli trzecie (agnieszka z zasady w takich przepychankach z psami na DT udziału nie bierze zajmujac miejsce po mojej prawicy wzmocnione cała moja osobą i niepodważalne- zreszta ona traktuje Smołę jak wid i mar i okazjonalnie jako poduszke pod głowę jak podleci).

Piesek czopek doszedł wiec do wniosku ze nic utargowac sie nie da aczkolwiek zachowuje sie momentami jak pierwszy piesek w stadzie i napominany oraz temperowany musi byc dosc czesto. Wujek Jeżyna traktuje ją jak Zaze i reszte pitbulli- czyli jak mocno upośledzoną kuzynkę z potężnym syndromem adhd - toleruje, lubi w miare, uwielbiac nie uwielbia zanadto.

Smoła Szota robi powolne postępy. Ostatnio pierwszy raz wlazła do klatki sama, SS sie zmniejsza, zaczela spacery na 10 m taśmie od cioci Madzi i przywolania ida juz ok. tak samo trening- madre to to jest , mogloby tylko nie starac sie non stop przechytrzyc czlowieka to byłoby łatwiej.

Lowiecki silny. Cat killer!

Jestemy po wizycie u weta- wszystkie wyniki w normie. Podwyzszony ALAT co moze swiadczyc o watrobie albo o problemach z trawieniem. Poniewaz pies wysrywa na karmie 6-8 kup dziennie o konsystencji kaszy i beka mu sie jak pierdzi zadecydowalysmy z pania wet o zmianie diety na BARF. Zobaczymy co bedzie. Najprawdopoobniej nie trawi karmy. Piesek czopek na zmiane diety nie narzeka :)
na sterylkowej bliznie to nie przepuklina tylko odczyn alergiczny od nici do obserwacji.
A tak zdrowa jak byk. Tylko grzyb w uszach leczony i kolejne odrobaczenie za kilka dni.

Agresji miskowej, terytorialnej czy jakiejkolwiek nie stwierdzono :) Znakomicie grzeje nogi w nocy.

Jak tak na nia patrze na niektorych zdjeciach to wypisz wymaluj jak siostra Cycka, jak kto kojarzy Cycka :P

na poczatek dla Tufi- tak małej klatki nie mieliśmy a to jakim sie cieszy powodzeniem przechodzi wszelkie pojęcie :lol:

Czopek Smoła Szota

drzymord

[/list]

[ Dodano: Sob 03 Mar, 2012 13:42 ]
Melduje iż pojawiły sie pierwsze stałe kupy :radocha:

[ Dodano: Sob 03 Mar, 2012 23:27 ]

Autor postu otrzymał 3 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):
#KIKIMORA, #CAIRA, *Czarna_
*Edyta Nowacka
Bulomaniak

Wysłany: Sro 07 Mar, 2012 11:48  

Szota zbiera na karmę :)
http://allegro.pl/zdrowa-...2181480651.html
Rzuć Grosikiem! Rzuć! Potrzebujemy 226 zeta :mrgreen:
Jakby ktos miał ochote sie dołożyć bedziemy bardzo wdzięczni
Droga prób i prób do barfa może byc dodawana karma z jagniecinką albo wołowinką a że piesek czopek ma do nadrobienia jeszcze pare dobrych kilo dobrze jesc musi. Jezykowa karma wchodzi bardzo dobrze więc nie bedziemy eksperymentować

Wpłat można dokonywać na konto fundacji
AST Fundacja na Rzecz Zwierząt Niechcianych
ul. Żwirki i Wigury 1b/37,
02-143 Warszawa
79 1160 2202 0000 0000 8061 3463
z dopiskiem "Szota- karma"

10 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje