Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 54.162.250.227 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Sob 25 Maj, 2013 19:02
Warszawa /ul.Kasprzaka/ młody pręgowany solid
Autor Wiadomość
#yoki
Bywalec
bull sportowcem

Pomogła: 1 raz
Piwa: 14/38
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 15:33  Warszawa /ul.Kasprzaka/ młody pręgowany solid

W piątek popołudniu w okolicach ulicy Kasprzaka w Warszawie błąkał się po ulicach młody, poniżej roku, pręgowany solid w typie bulteriera. Pies wsiadał do każdego samochodu witał się z każdą napotkaną osobą. Nie ma chipa ani tatuażu, nawet obróżki. Na chwilę obecną jest w DT który nie chciał by pies pojechał do schroniska.Niestety w DT molestuje dwa kocie emeryty, więc szukamy dla niego DT lub DS gdy nikt się po niego nie zgłosi.

Ogryzek na pierwszy rzut jest bardzo miły choć trochę nie ogarnięty. Na spacerze ciągnie bez opamiętania, wita się radośnie z każdy przechodniem, chce wsiąść do każdego samochodu. Do psów miły, szczeniaka yorka nie zjadł. W misce można mu grzebać, śmierdzące ucho je spokojnie, oddaje bez problemu. Nie wygląda na zachudzonego czy zabiedzonego. U mnie domu siknął na fe postanowił to zlizać :roll: Sika często, będzie miał sprawdzany mocz bo może jakaś infekcja się wdała. Nie wie co to zabawki, trzeba go było zachęcić by wziął do pyska wubbę. Z ręki je bardzo delikatnie.

Wieczorem dodam więcej zdjęć bo kabla nie mogę znaleźć :oops:

Kontakt Patrycja 792 098 374 lub 604 454 889 /do mnie/

MartaPesto
Zaangażowany

Piwa: 68/91

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 15:42  

ładny dzieciak, udostępniłam w fejsie.

Autor postu otrzymał 1 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
#yoki
IneZzZ
Nowicjusz

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 16:12  

ja też dodałam post o tymm :P zadzwoniła pani z fundacji bulterierów i jutro do mnie przyjeżdża oglądać. i jest chętny chłopak na niego.

#Anita
Bardzo Uzależniony

Pomogła: 5 razy
Piwa: 183/160

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 16:34  

Nie podoba mi się taka szybka decyzja o adopcji cudzego psa.
Ktoś go może szukac, tęsknić za nim a Wy tak chop siup do nowego domu. Czy chielibyscie aby Waszego psa ktoś znalazl i przywłaszczył?
Jak nie ma kasy ani czasu na poszukiwania, DT, to jestem za schroniskiem. Pies spedzi tam dwa tygodnie i Ψzgodnie z prawem pójdzie do adopcji.

IneZzZ
Nowicjusz

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 16:42  

nie wiem czy chciałabym żeby wrócił do poprzedniego domu. widać że był bity.

#yoki
Bywalec
bull sportowcem

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 16:50  

Pies jest zgłoszony do schroniska na paluchu od 28.12.2012 i formalnie trzeba poczekać 2 tygodnie by mógł zostać adoptowany przez kogoś innego.

A po psie widać że najlepiej u poprzednich właścicieli nie miał :/

*Bull Ania
Bulomaniak

Pomogła: 3 razy
Piwa: 399/1218

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 17:17  

Ola ,ładny jest z niego solidek :-D .Anita nie denerwuj się ,dziś rano jak rozmawiałyśmy z Olą to było powiedziane że czeka dwa tyg jest ogłaszany i dlatego tu się pojawił i na fejsie ,czeka na swojego właściciela a po tym czasie idzie do adopcji .Jest piękny ,młody i łagodny więc nie będzie problemu z znalezieniem mu domu. A dziewczyny z fundacji nie są w ciemię bite i znają prawo więc możesz być spokojna jak się znajdzie ten kochający właściciel ,udokumentuje że to jego pies to go odzyska zapewne .

[ Dodano: Nie 30 Gru, 2012 17:55 ]
słuchajcie rozmawiałam przed chwilą z Iwoną z Fundacji i nikt z Fundacji nie dzwonił o tego psa ,więc osoba która dzwoniła i podała się że jest z fundacji poszywa się pod kogoś kim nie jest .Dziewczyny proszę uważajcie z kim rozmawiacie bo coś dziwnego się dzieje ,aby mały nie trafił w nie powałane ręce .

#yoki
Bywalec
bull sportowcem

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 19:34  

DT oddało psa bez konsultacji z nikim.. Pies trafił, o ile dobrze zrozumiałam, do dwóch pań /matki i córki/ które ponoć psa znają i wiedzą że źle miał w poprzednim domu. Dla mnie ta sprawa śmierdzi.

Mi opadły ręce i cycki :wallbash_2: Bezmiar ignorancji i niewiedzy mnie przeraża.

Jak dla mnie temat można zamknąć.

MartaPesto
Zaangażowany

Piwa: 68/91

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 19:37  

http://www.bull-bazarek.e...4426.htm#112960 a to nie to samo?

Uwagi obslugi forum:
tak, to samo juz tam własnie zamknęłam z odnośnikiem tutaj
dragonh3art

*Bull Ania
Bulomaniak

Pomogła: 3 razy
Piwa: 399/1218

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 20:11  

Teraz nawet telefonu nie odbierają ,najpierw go niby ratują proszą Yoko o pomoc,zakładają oddzielny wątek ,dublują się z Olą a teraz bez ceregieli oddali go pierwszej lepszej i nie znanej im osobie o tak na ładne oczy .Mam nadzieję że znajdzie się właściciel i dostaną po uszach i to dobrze dostaną .Śmierdząca sprawa najpierw ktoś dzwonił niby z Fundacji a teraz ci sąsiedzi właściciela którzy zabierają psa .
10 

Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje