Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 54.198.142.121 ]

PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian

bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz

Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: KamiS
Pon 13 Paź, 2014 22:29
Wyleczony, Zagojony Buli Szuka domu
Autor Wiadomość
^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 16 Mar, 2014 22:36  Wyleczony, Zagojony Buli Szuka domu

Mega pogryziony bulterier - stan fatalny. Potrzebne wsparcie i dt/ds. Kielce

Kopiuję z FB:
Cytat:
Dzisiaj dostałam okrężną drogą wiadomość o psie w typie "pitbula" leżącego bez ruchu pod Biedronką w miejscowości ponad 50 km od Kielc. Dostałam mms zdjęcie jednej wielkiej opuchlizny, że nawet ciężko było poznac co za pies...ale bardziej pasował na bulteriera.

Najpierw sprawdziłam, z kim gmin ma podpisaną umowę - bo może z kimś superowym! I...ręce mi opadły - to znalazłam na temat "schroniska" :

https://www.facebook.com/...09206299&type=1

Więc stwierdziłam, ze jeśli tam pies trafi to już go nikt nie znajdzie...o ile go ktoś szuka :( Weterynarz, która ma podpisaną umowę też byłaby dopiero wieczorem.

Więc uprosiłam ludzia z samochodem i po rozmowie z panem z gminy wyruszyłam po psa - bo to było najważniejsze - uratowac psa ! przed śmiercią (bo pan jeden z drugim stwierdzil, ze TAKI pies to tylko do uśpienia) i przed "schroniskiem" o złej sławie.

Pojechaliśmy, zabraliśmy bez problemu biedaka...pies w stanie "wisi mi wszystko", obolały, a ropiejącymi ranami.

Poczekalismy na "naszych" wetów i...pies jaki jest i jego stan - każdy widzi.

Zaciskajmy kciuki, zeby ropa nie poczyniła zbyt dużych spustoszeń. Dziury cuchnące, z przetokami, na wylot, ropiejące i śmierdzące zostały wyczyszczone. Dostal kroplówkę wzmacniającą, metronidazol.

Potrzebne wsparcie, dom tymczasowy (bo ma tylko awaryjnie w domu, gdzie jest 9 psów!) i też niekoniecznie wszystkie się tolerują. Na dzien dzisiejszy potrzebny domowy tymczas - żaden hotel, kojce itd. Tymczas musi być tez zmotoryzowany, zeby w razie w jechac z psem, gdyby się cos działo.

no to się opisałam...

zdjęcia:

link do wydarzenia na FB:

:arrow: :arrow: :arrow: https://www.facebook.com/events/1433700776869347/

[ Dodano: Nie 16 Mar, 2014 22:55 ]
Cytat:
konto - z dopiskiem Bulinek (na razie tak) :

STOZ Zwierzak
ul. Wesoła 51/307, 25-363 Kielce, Poland

Konta bankowe
68 1240 1372 1111 0010 2812 7861
dla wpłat zza granicy
PL 68 1240 1372 1111 0010 2812 7861
SWIFT: PKOPPLPW

[ Dodano: Nie 16 Mar, 2014 22:57 ]
i opis z wizyty u weta

Cytat:
a więc pies ma ok. 5-6 lat, jest WYKASTROWANY! nie ma tatuażu, ani czipa...
Ma liczne dziury - na wylot w "policzkach" z przetokami do slinianek (z 1 strony najgorsza dziura, bo wchodzil palec prawie), z drugiej strony też w policzku dziura na wylot. Wszędzie ropa, gdzieniegdzie martwica tkanek. Zostało to oczyszczone, dostał kroplowkę (ale nie pammiętam jaką) plus metronidazol w kroplówce ze względu na ciężki stan - ropowica jest niebezpieczna, gdyz ropa zatruwa organizm i może dojść do śmierci. Zrobione badania krwi - jak zeskanuję to wstawię. Anemia i stan zapalny, nieznacznie podwyższony aspat, nerki ok. Sory za chaos, ale jestem padnięta, tylko o sniadaniu, ale chcialabym cokolwiek napisać i wkleić zdjęcia. Przepraszam, ze nie wszędzie odpiszę - nie moge być w kilku miejscach jednocześnie.

"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

Ostatnio zmieniony przez dragonh3art Sob 24 Maj, 2014 12:46, w całości zmieniany 1 raz  

#Anita
Bardzo Uzależniony

Pomogła: 5 razy
Piwa: 183/160

Wysłany: Pon 17 Mar, 2014 07:43  

W jednym z wpisów na fejsie ktoś bardzo poleca przekazać psa Adamowi Sch.-facet jest u nas na czarnej liście.
Nie jestem zarejestrowana na fejsie, ale może by ktoś ostrzegł przed nim.

resuruss
Poczatkujący

Piwa: 11/8

Wysłany: Pon 17 Mar, 2014 08:00  

Straszna historia ,z tym białskiem . Trzymam kciuki z całych sił ,żeby chłopak się wylizał . Obawiam się ,żeby infekcja nie galopowała dalej i żeby antybiotyk był trafiony .
Swoja drogą ...po zebach widać ,ze pies nie jest wiekowy ( tzn po stanie siekaczy ) ,stan ogolny tez jakos nie jest najtragiczniejszy ( może nie ideał ale bywały dużo dużo chudsze ) . Gdzies na FB padło podejrzenie o to ,ze pies jest po walkach ...ale mnie zastanawia dlaczego ma pokiereszowana tylko głowe ?

$KamiS
$Bully Rescue

Piwa: 183/69

Wysłany: Pon 17 Mar, 2014 08:25  

Mi już brakuje słów na tego typa on powraca jak bumerang, możemy sobie pisać na temat tego gościa on ma chyba z 10kont na fejsie i co ktoś go usunie powraca z nowym, dużo pi***oli i nic pozatym wielki kozak z wrocławia zna wszystko i wszystkich, na temat kryminału może książke napisać, a jego wypowiedzi są tak płytkie i cienkie że aż śmieszne czasem, najbardziej żenujące w tym wszystkim jest to że zebrał sobie grupę ludzi równie głośno szczekających, którzy stoją za nim murem wypisuja, że da psu kochający prawdziwy dom, a nawet typa na oczy nie widzieli :shock: :shock: to zakrawa o kpinę, gość nie ma bladego pojęcia o bullach i dodatkowo w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęła mu sunia bo w porawnie w jego akurat przypadku to wybaczcie ale ja już niewierzę...

Co do psa napisałem do Anity wiadomość pozostała bez odpowiedzi, niestety innego kontaktu nie mam więc dzisiaj przekopiuję na temat Adama to co napisałem tutaj i wrzucę jej na pw, tyle odemnie bo szczerze nie mam zamiaru się przepychać z bandą debili którzy wiedzą wszystko lepiej a w du*** byli i gówno widzieli :!:

resuruss
Poczatkujący

Wysłany: Pon 17 Mar, 2014 09:08  

Czytam sobie na FB , faktycznie bardzo często widze deklaracje o chęci adopcji przez tego pana ...Hmmmm . Dla mnie za często ...

Tak czy siak trzymam kciuki za białaska !

#Olaa
Zaangażowany

Piwa: 121/104

Wysłany: Pon 17 Mar, 2014 09:10  

Trzymaj się mały :*

Oby wyszedł z tego, jak Mafi.

Autor postu otrzymał 1 piw(a)

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
#xena
*Bull Ania
Bulomaniak

Pomogła: 3 razy
Piwa: 399/1218

Wysłany: Pon 17 Mar, 2014 09:55  

Jestem w kontakcie z Anitą zaproponowana została pomoc i ustalenia .Pies pozostaje pod opieką Anity takie jest jej życzenie ,my wspomożemy ją jak by nie dała rady ,szukamy dt na cito takiego ogarniętego ,bo nie wiemy co to za pies i jak się będzie zachowywał po tym co przeszedł .Co do Adama to słów brak :zly: tak naprawdę to ja nie wiem o co chodzi temu człowiekowi co pies to deklaracja adopcji i na tym się kończy .Na pewno będzie potrzeba jej sporo kasy bo leczenie dość inwazyjne ,pies jest cały zaropiały śmierdzi zgnilizną tak że się niedobrze robi ,jest płukany aby nie doszło do zatrucia nerek ,lekarz określił zagrożenie jak przy ropomaciczu :cry: obolały ,nie je, nie pije ,i jest mu wszystko jedno co się z nim robi .Potrzeba mu DT takiego bez ograniczeń czasowych ,puszek ,karmy i pieniędzy na leczenie .Pomóżmy biedakowi wyjść na prostą .

^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna

Pomogła: 11 razy
Piwa: 541/1238

Wysłany: Pon 17 Mar, 2014 10:27  

Kamis, na FB, to norma :/ ja wyczytałam gdzies tam w tych komentarzach, ze ktos go kojarzy, ze błąkał się wczesniej po Włoszczowej (mam nadzieje, ze nie przekręciłam nazwy)
mozliwe jest, ze ma własciciela, ze komuś uciekł

"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

#cobrad
Bywalec
Maxi & Kiki moje słoneczka:)

Pomogła: 1 raz
Piwa: 27/72

Wysłany: Pon 17 Mar, 2014 10:57  

Matko jak dobrze, że Wy też to widzicie, bo już zaczynałam się zastanawiać czy nie mam manii prześladowczej. Nie wszędzie się pcha, tylko tam gdzie pies bardzo amstaffa czy bulla przypomina, tam gdzie już nie to cisza.
I to grono poklepujących po pleckach, że taki cudowny dom oferuje itd.

resuruss
Poczatkujący

Wysłany: Pon 17 Mar, 2014 11:05  

Może wkleic wydarzenie na FunPage Włoszczowej na FB ?

Autor postu otrzymał 1 piw(a)
10 

Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
^dragonh3art
Odpowiedz do tematu

Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje