Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 18.97.14.86 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Bullowo na nowo ;)
Autor Wiadomość
Sola
Poczatkujący



Posty: 12
Piwa: 2/3
Skąd: Wrocław
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 06 Mar, 2011 18:50  Bullowo na nowo ;)


Ankieta Adopcyjna BWP (Bulteriery W Potrzebie)

1. Czy mieszkacie Państwo w domu czy w mieszkaniu?

W mieszkaniu

2. Czy obecnie w Państwa domu mieszkają jakieś zwierzęta i jakie?

Nie

3. Czy w Państwa rodzinie były wcześniej zwierzęta i jakie były ich losy?

Tak,świnki morskie,myszy, koty i psy

4. Czy w Panstwa domu był kiedyś bulterier? Czy ktoś z rodziny/znajomych posiada/posiadał bulteriera? Jak wyglądał Państwa dotychczasowy kontakt z tą rasą?

Do maja zeszłego roku - najcudowniejsza na świecie i niepowtarzalna sunia rasy Bulterier

5. Dlaczego chcą Państwo adoptować bulteriera? Jaką wiedzę posiadają Państwo na temat rasy?

Rozważam dwie opcje zakup psa bądź adopcja.A dlaczego bulterier?Jak mawiają - raz bulterier - na zawsze bulterier :) Innej rasy nie jestem w stanie sobie wyobraźić.


6. Czy mają Państwo dzieci (jeśli tak to w jakim wieku)?

Nie

7. Czy wszyscy członkowie rodziny akceptują fakt adopcji psa i godzą się na nowego domownika?

Tak

8. Co się będzie działo z psem w czasie Państwa wyjazdów, wakacji itp.?

Zabiorę ze sobą , a w razie konieczności zostanie pod opieką rodziny bądź sprawdzonych przyjaciół

9. Pies może żyć kilkanaście lat. Czy przewidziane jest miejsce dla psa w życiu Państwa rodziny na tak długo?

Zdecydowanie wolałabym, żeby to była kilkadziesiąt lat a nie kilkanaście...a miejsce dla psa w moim życiu jest na zawsze...

10. Psy porzucone są często po przejściach, mogą odczuwać lęk, w nowym miejscu być zestresowane nawet przez dłuższy czas, mogą nie wiedzieć, że załatwia się na dworze, posiusiać się nie tam, gdzie trzeba, może coś zniszczyć itd. Czy jesteście Państwo gotowi to znieść?

Gotowa jestem znosić o wiele więcej...

11. Czy liczą sie Państwo z koniecznością uczestniczenia psa w szkoleniu? Czy kiedykolwiek uczestniczyli Państwo w szkoleniu ze swoim poprzednim zwierzęciem?

Owszem liczę się, niemniej do tej pory nie uczestniczyłam w takowym, bo nie było takiej potrzeby

12. Czy w domu Państwa są osoby z alergią na sierść lub ślinę psa?

Nie

13. Psy chorują - tak jak ludzie - i leczenie czasem jest kosztowne. Czy jesteście Państwo na to przygotowani? Posiadanie psa wiąże się także zawsze z koniecznością szczepień, odrobaczeń, profilaktyki przeciw kleszczowej itp. Czy jesteście Państwo gotowi ponosić te wydatki?

Poprzednia bullinka była alergikiem,jestem świadoma z czym to się wiąże

14. Czy planują Państwo wydatki związane z zakupem akcesoriów dla psa? Proszę wziąć również pod uwagę większe wydatki jak np klatka (ok 250-300zł)

Przewidziane w budżecie

15. Jaki jest Państwa stosunek do kastracji/sterylizacji zwierząt?

Jeśli nie posiadamy reproduktora bądź suki hodowlanej jestem za kastracją/sterylizacją

16. Czy jesteście Państwo gotowi podpisać umowę adopcyjną, w której ważnym punktem będzie deklaracja, że pies NIGDY nie trafi na ulicę albo do schroniska – a w razie, gdybyście Państwo jednak nie mogli go zatrzymać, niezwłocznie powiadomicie Fundację?

Jestem gotowa

17. Czym zamierzacie Państwo żywić psa?

Z doświadczenia wiem,ze najlepiej sprawdza się sucha karma, ale wszystko zależy od psa, więc nie uchylam się przed alternatywami

18. Czy pies będzie miał możliwość wychodzenia na zewnątrz bez opieki?

Bez opieki - nie



19. Czy zgodzą się Państwo na wizytę przedstawiciela wolontariatu w Państwa domu po adopcji (to także punkt umowy adopcyjnej) ?

Zgadzam się
 
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
 
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
#agata_k
#agata_k
Bardzo Uzależniony
Lovelas Casanova vel. Kazimierz Wielki



Pomogła: 2 razy
Posty: 730
Piwa: 112/361
Skąd: Szczecin
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 07 Mar, 2011 09:25  


bardzo fajny tytuł ankiety ;) trzymam kciuki, żeby udało Ci się znalesc bullka do kochania :)
_____________________________
"Pierwszy bulterier miał dwie komórki mózgowe. Ale jedną zgubił a drugą popsuł" :)

Autor: Gaby Sojda


 
 
 
    
Sola
Poczatkujący



Posty: 12
Piwa: 2/3
Skąd: Wrocław
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 08 Mar, 2011 08:19  


Dziękuję ;) i sama tez mocno trzymam kciuki :)
 
 
    
#PsiStyl
Bardzo Uzależniony
Franz Maurer -Franio



Pomogła: 2 razy
Posty: 869
Piwa: 152/457
Skąd: Łódź
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 08 Mar, 2011 09:17  


Ja również trzymam kciuki , myślę że masz duże szanse na swojego jedynego , tym bardziej że masz już bullkowe doświadczenie ;-)
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Zaadoptuję bulteriera
Jumpbox
Skocz do:  
 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 21
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności