[ Twoje IP to: 18.97.14.86 ]
Przesunięty przez: dragonh3art Pon 07 Maj, 2012 22:57
Doberman Kalif szuka domu
Autor
Wiadomość
Więcej szczegółów
Wystawiono 5 piw(a):*Ivona , *Bull Ania , #CAIRA , julczesia , #Olaa
Wysłany: Pon 07 Maj, 2012 21:32
Zawiozłyśmy dziś Kalifka do domu, dzięki uprzejmości Kiry jechał za darmo:) Bądź tak grzeczny i wspaniały chłopaku jak zawsze. Powodzenia
Autor postu otrzymał 3 piw(a)
# 12
Więcej szczegółów
Wystawiono 3 piw(a):^dragonh3art , #Olaa , *Bull Ania
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012 09:55
Super. Rany to muszę odwołać pakiet Kalifa bo chłopak już w domu. Kalif miał opłacone ogłoszenia może jakiś psiak w jego miejsce wskoczy na szybko?
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
# 13
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012 10:50
może Negruszkę wrzucić??
_____________________________
"Bulteriery to najsympatyczniejsze psy na świecie, ale chwilami dostają kuku na muniu"
Autor: Jonathan Carroll
# 14
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012 11:47
Negra ma już ogłoszenia jak zresztą wszystkie psiaki z fundacji, nie tylko bule. Może ktoś ma w domu psiaka do ogłaszania to pakiet opłacony i tylko wstawiać.
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
# 15
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012 11:51
ups..
oj, nie doczytałam. dzięki Magda
_____________________________
"Bulteriery to najsympatyczniejsze psy na świecie, ale chwilami dostają kuku na muniu"
Autor: Jonathan Carroll
# 16
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012 12:06
Ciapatego
[ Dodano : Wto 08 Maj, 2012 12:09 ]
Trzymaj się Kalifku ,na każdego przychodź pora .A ja czekam na tą porę dla Negry
# 17
Wysłany: Wto 08 Maj, 2012 15:06
Ciapaty to Tango? Jak tak to też ma już pakiecik
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
# 18
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 26