Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 18.97.14.86 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Sob 23 Sty, 2016 02:06
Gandal - senior red nosek
Autor Wiadomość
*Czarna_
Bulomaniak


Pomogła: 4 razy
Posty: 1411
Piwa: 352/389
Skąd: Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012 07:37  


Biedaczysko. Będziesz teraz miała chodzenia i dopraszania się o pomoc dla biedaka u kierownictwa schronu.

Uwagi obslugi forum:
GANDAL
Bardzo skrzywdzony starszy pitbull,prawie niewidomy.Zostal znaleziony z obroza na szyi i jednoszesnie w szelkach spietych klodka :shock: .Prawdopodobnie trzymany byl na lancuchu,lub w jakims ciemnym pomiszczeniu i dlatego ma problem z widzeniem.Jest bardzo zniszczony.Zdjecia tego nie oddaja :cry:Bardzo wychudzony,siersc brzydka,matowa,sypie sie garsciami przy kazdym dotknieciu,skora sucha.Zebow prawie nie ma.Mnostwo blizn na ciele,niektore tak duze ze ma lyse placki.Kolo ogona dwie duze narosle,mniemam,ze od siedzenia na zimnym,dlugo w jednym miejscu.Ogolnie obraz nedzy i rozpaczy do tego tak lagodny,ze serce sie sciska.Przyjacielski do wszystkich stworzen.
























wydzielone z:
http://www.bull-bazarek.e...pcji-vt4318.htm
dragonh3art

_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
 
 
    
#CAIRA
Uzależniony
CAIRA & CHICO



Pomogła: 2 razy
Posty: 507
Piwa: 212/480
Skąd: Bielsko-Biala
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012 10:42  


Najgorsze jest to ze on nie jest z mojego schronu i mam do niego 20 km.
 
    
*Czarna_
Bulomaniak


Pomogła: 4 razy
Posty: 1411
Piwa: 352/389
Skąd: Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012 18:48  


Jemu to tymczas jest potrzebny a nie schron. Gdzie on dokładnie siedzi?
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
 
 
    
*Bull Ania
Bulomaniak


Pomogła: 3 razy
Posty: 1731
Piwa: 399/1218
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012 20:09  


Jola dowiedz się jak najwięcej na temat Gandala jak do kotów i dzieci ;-) konkretnie jednego dziecka .
 
    
#CAIRA
Uzależniony
CAIRA & CHICO



Pomogła: 2 razy
Posty: 507
Piwa: 212/480
Skąd: Bielsko-Biala
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 11 Lis, 2012 20:52  


Madzia nie chce pisac na fo gdzie jest dokladnie.Jak jest ktos zainteresowny napisze na pw.
Aniu to jest pies do rany przyloz.Kocha wszystko i wszystkich.
 
    
*Czarna_
Bulomaniak


Pomogła: 4 razy
Posty: 1411
Piwa: 352/389
Skąd: Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 07:57  


Ania czyżby była szansa na dt dla tego biedaka? Wiem wiem nie zapeszać, ale serce boli jak się na niego patrzy.
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
 
 
    
*Edyta Nowacka
Bulomaniak
Sunin Team :)



Pomogła: 5 razy
Posty: 1430
Piwa: 286/109
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 16:38  


mnie tez boli, sie zbiorke zrobi i do Garnacarza od razu :lol:
 
 
    
*Bull Ania
Bulomaniak


Pomogła: 3 razy
Posty: 1731
Piwa: 399/1218
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 18:13  


Czekam na decyzję ;-)
 
    
*Czarna_
Bulomaniak


Pomogła: 4 razy
Posty: 1411
Piwa: 352/389
Skąd: Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 20:03  


To ja mocno kciuki trzymam.
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
 
 
    
#CAIRA
Uzależniony
CAIRA & CHICO



Pomogła: 2 razy
Posty: 507
Piwa: 212/480
Skąd: Bielsko-Biala
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 12 Lis, 2012 20:45  


Ja tez. :prosi:
10 
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Tęczowy Most
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Bulterier Rysiek - rudy senior
Or4x1d Bulteriery już w swoich domach 266 Czw 08 Lis, 2012 08:12
Czarna_
Brak nowych postów [B-stok] Cent- amstaffowaty senior w ...
Aneta_M Terriery typu bull, oraz mixy TTB 4 Sro 10 Lip, 2013 14:22
Aneta_M

 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 27
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności