Witam was serdecznie.
potrzebowałbym waszej pomocy gdyż nie mogę się odnaleźć na forum
Poszukujemy z dziewczyną bulterierki.
Mamy doświadczenienz takimi psami gdyż mamy obecnie 3 letniego amstaffa i po stracie w zeszlym tygodniu jego kolezanki pitbullki red nose szukamy mu kolezanki.
Jezeli sa jakies mozliwosci adopcji z Krakowa lub okolic prosze o kontakt
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach