Już niemłody, ale z pewnością zasługujący na dobry dom bullterier czeka od blisko trzech lat na nowy domek na Paluchu
ID: 0837/09
Rasa: BULLTERRIER
Waga: 30kg
Wiek: 7 lat(a)
Data przyjęcia: 23-03-2009
zeby z Palucha wyciągnąć psa, to graniczy z cudem, więc raczej nie uda mu się pomóc - i tak jak siedzi tam trzy lata, to prawdopodobnie do końca swoich dni pozostanie
_____________________________ "Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw
Moim zdaniem ten... ale wydaje mi się że on był jeszcze na obserwacji u Żmiji zanim ten chłopak go oddał bo po jednym dniu było wiadomo że pies agresywnie się zachowuje pojechał do Żmiji na obserwację i po tygodniu lub dwóch Magda kazała psa zabrać chłopak nie chciał go mieć bo się wystraszył a jakoś chętnych do pomocy nie było więc pies wrócił na Paluch - tak mi się kojarzy ale poprawcie mnie jeśli się mylę.
ano trudno. szkoda komentowac dalej.
Kasia ast ma tam kontakty, mozna by jej sie zapytac o obecna sytuacje psa
watpie aby tak dlugo siedzial mocno chory na psyche i agresywny pies
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach