Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 18.97.14.86 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Pią 06 Lip, 2012 00:27
[pomorskie] Znaleziono bulteriera, schronisko Promyk Gdańsk
Autor Wiadomość
#CAIRA
Uzależniony
CAIRA & CHICO



Pomogła: 2 razy
Posty: 507
Piwa: 212/480
Skąd: Bielsko-Biala
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 23:27  


Ja tez sie dorzucam.
 
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
21 
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
dota_80
Bogna
Zaangażowany


Posty: 490
Piwa: 56/233
Skąd: Wrocław
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 21 Cze, 2012 23:51  


ech te bidy- ja też się dorzucam- Stała na 10zł.
_____________________________
"Bulteriery to najsympatyczniejsze psy na świecie, ale chwilami dostają kuku na muniu"
Autor: Jonathan Carroll

 
 
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
22 
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
dota_80
Cezarowa
Bywalec



Posty: 96
Piwa: 2/27
Skąd: Krakow, Seul
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 22 Cze, 2012 04:33  


Iwona, numer konta znajde na sos bullterrier? A moze posiadasz konto PayPal?
23 
 
    
dota_80
Bywalec


Posty: 139
Piwa: 43/55
Skąd: Dzierżoniów
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 22 Cze, 2012 05:51  


tak,nr konta znajduje się na stronie fundacji i jest tam również opcja dotpay.
24 
 
    
Cezarowa
Bywalec



Posty: 96
Piwa: 2/27
Skąd: Krakow, Seul
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 22 Cze, 2012 09:20  


Dzięki :-)
25 
 
    
dota_80
Bywalec


Posty: 139
Piwa: 43/55
Skąd: Dzierżoniów
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 22 Cze, 2012 14:49  


pomóżmy przywrócić uśmiech na tym cudnym ryjku:


 
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
26 
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bogna
*Ivona
Uzależniony


Pomogła: 3 razy
Posty: 623
Piwa: 136/139
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 22 Cze, 2012 15:31  


Dzięki Dorota za nadzorowanie całej akcji ;-) ;-) ( samej ciężko, bardzo taka pomoc jest potrzebna) .Mamy już 130zł stałych deklaracji :-D

Bulek zdrowy,jedynie uszy zasyfione. Wcina w tej chwili purinę bo od ogólnego schroniskowego jedzonka skóra robiła mu się czerwona. przeniesiony z powrotem do biura ponieważ jak trafił do kojca nie pozwalał do siebie podchodzić, warczał. Jeśli nie zdołamy mu pomóc z powrotem trafi do kojca.

Brakuje już tylko połowa deklaracji. Podumajcie czy ktoś z Was nie da rady dorzucić się dyszką dla bialaska.

Po kwarantannie zostanie wykastrowany i zaszczepiony, Uuufffffff przynajmniej zaoszczędzi się trochę kasy.
27 
 
    
#doddy
Bywalec


Posty: 142
Otrzymał 85 piw(a)
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 22 Cze, 2012 16:58  


Jeśli to Wam się przyda, to w przyszły weekend jadę do Bydgoszczy. Wracam pustym autem, mogę przytransportować bullka do Wawy na tej trasie bezpłatnie.
28 
 
    
*Ivona
Uzależniony


Pomogła: 3 razy
Posty: 623
Piwa: 136/139
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 22 Cze, 2012 17:41  


Dzięki doddy,jeśli uzbieramy potrzebne deklaracje i uda się dopasować resztę transportów to napewno skorzystamy :-)
29 
 
    
577886
Nowicjusz


Posty: 4
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 23 Cze, 2012 09:05  


Moze ja moglabym pomoc. Szukacie dla niego Domu Tymczasowego???
30 
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Bulteriery już w swoich domach
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zanim zgłosisz chęć adopcji bulteriera
koniecznie przeczytaj
dragonh3art Zaadoptuję bulteriera 0 Pią 14 Wrz, 2007 13:05
dragonh3art
Brak nowych postów Przyklejony: (slaskie)Schronisko-TTB do adopcji
CAIRA Terriery typu bull, oraz mixy TTB 60 Pon 27 Maj, 2013 17:32
Edyta Nowacka
Brak nowych postów Przyklejony: [wielkopolskie] Schronisko Poznań- wą...
Edyta Nowacka Terriery typu bull, oraz mixy TTB 70 Czw 23 Maj, 2013 19:05
sarcia_sarcia
Brak nowych postów Znaleziono bulteriera w Chorzowie
Złośnica Bulteriery już w swoich domach 2 Wto 12 Kwi, 2011 12:51
dragonh3art
Brak nowych postów Znaleziono bulteriera w Wilamowicach
dragonh3art Bulteriery już w swoich domach 2 Pon 31 Paź, 2011 09:52
Bull Ania

 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 28
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności