Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 18.97.14.86 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Pon 22 Lis, 2010 15:17
Porwano suczkę w Bielsku- Bialej
Autor Wiadomość
#AV
Stały Bywalec



Pomogła: 5 razy
Posty: 207
Piwa: 33/74
Skąd: Koszalin
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 20 Lis, 2010 15:38  Porwano suczkę w Bielsku- Bialej


Pomóżcie proszę! Dziś około 8:15 w Bielsku-Białej przy ulicy Reja w B-B sprzed sklepu jakiś skurw..l porwał (widziano z okna) 10-letnią suczkę Xenę, białą z ciemnym uszkiem, lubiącą jeść, bulterierkę, którą Pani zostawiła na 5 minut. Widziano, że ciągnął ją jakiś młody facet za blok, niestety była w kagańcu. MIEJCIE OCZY OTWARTE, proszę!!!!!!!


http://www.forum.bulterie...&p=87650#p87650
_____________________________
Pomagać to trzeba umieć, szczególnie za cudze pieniądze..


 
 
 
    
I-H
Bardzo Uzależniony


Posty: 966
Piwa: 64/30
Skąd: L U B I N
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 20 Lis, 2010 15:47  


Zdjęcie by się przydało..
 
    
kahaa
Bywalec


Posty: 76
Piwa: 4/21
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 20 Lis, 2010 20:22  


Krew się gotuje :evil: Co za gnojek.
 
    
#cobrad
Bywalec
Maxi & Kiki moje słoneczka:)


Pomogła: 1 raz
Posty: 124
Piwa: 27/72
Skąd: Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 20 Lis, 2010 21:06  


Mam nadzieję, że się babeczka znajdzie.
Ale żeby zostawiać psa przed sklepem? ehhh....
_____________________________

 
 
    
#Stanzabetika
Zaangażowany



Pomogła: 1 raz
Posty: 326
Piwa: 152/239
Skąd: Koszalin
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 20 Lis, 2010 21:11  


Ula albo Gosia! Wklejcie to może na forum o rasie. Tam też dużo ludzi zagląda a im więcej ludzi będzie wiedziało tym większa szansa.
_____________________________

 
 
 
    
yarodh
Zaangażowany



Pomógł: 1 raz
Posty: 423
Piwa: 61/167
Skąd: toruń
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 20 Lis, 2010 23:13  


Dajcie jakąś fotkę!bez tego ciężko opisać psa ludziom ,którzy nie rozpoznają ras...
_____________________________
Żyć żeby kochać ,kochać żeby żyć....
Spike w moim sercu na zawsze!

 
 
    
#KG
Poczatkujący



Pomogła: 2 razy
Posty: 36
Skąd: Wro
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 21 Lis, 2010 10:21  


Proszę oto fotka
_____________________________
Kasia&Goro
"Genius may have its limitations, but stupidity is not thus handicapped."

 
 
 
    
*Aga31
Zaangażowany



Pomogła: 1 raz
Posty: 382
Piwa: 97/134
Skąd: Wawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 22 Lis, 2010 08:39  


Trzeba też na Allegro patrzeć. Może się pojawi. Popatrzecie też w okolicznych schroniska, jakiś dużych bazarach itp. Ja bym też się zastanowiła nad zgłoszeniem na policję o kradzieży psa.
Mam nadzieję, że się dziewczynka odnajdzie.
 
 
    
*Czarna_
Bulomaniak


Pomogła: 4 razy
Posty: 1411
Piwa: 352/389
Skąd: Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 22 Lis, 2010 10:12  


Napisałam w temacie suczki z Suchej Beskidzkiej. Czy to nie ta sama? Miasta są blisko stosunkowo a psiaki podobne. Ja widzę podobieństwo, ale może to takie życzeniowe bo sprawa wtedy miała by szybkie i szczęśliwe zakończenie.

[ Dodano: Pon 22 Lis, 2010 10:25 ]
Już ktoś z lepszym okiem stwierdził, że to nie ta sama :-(
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
 
 
    
*Aga31
Zaangażowany



Pomogła: 1 raz
Posty: 382
Piwa: 97/134
Skąd: Wawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 22 Lis, 2010 13:11  


tamta ma chyba mniejsze znaczenie z ucha i nie ma znaczenie tuż nad okiem.
10 
 
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Bulteriery już w swoich domach
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [małopolskie] Znaleziono suczkę amsta...
dragonh3art Terriery typu bull, oraz mixy TTB 3 Sob 29 Paź, 2011 23:58
paoiii
Brak nowych postów Chętnie adoptuję suczkę bulteriera [d...
Seterka Zaadoptuję bulteriera 0 Sro 02 Mar, 2016 19:48
Seterka
Brak nowych postów [dolnośląskie] Adoptuję bulteriera - ...
BartekMP Zaadoptuję bulteriera 0 Sro 03 Cze, 2026 18:48
BartekMP

 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0.22 sekundy. Zapytań do SQL: 26
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności