Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 18.97.14.86 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Szukam protetyka dla psa! PILNE!
Autor Wiadomość
EddyPL
Poczatkujący


Posty: 30
Postawił 1 piw(a)
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 02 Lut, 2014 20:57  Szukam protetyka dla psa! PILNE!


Witam, nasz labek wczoraj wpadł pod pociąg, stracił część łapy przedniej, jest już po amputacji, czeka go dość długa rehabilitacja.

Labek ma dopiero rok dlatego podjęliśmy decyzję, że trzeba zaopatrzyć go w protezę łapki i szukamy protetyka który podejmie się wyzwania.

Jeśli znacie osoby które mogłyby nam pomóc proszę o kontakt na forum lub pod numerem telefonu

Z góry dziękuję,
Kamil
533 219 466
 
    
*Bull Ania
Bulomaniak


Pomogła: 3 razy
Posty: 1731
Piwa: 399/1218
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 02 Lut, 2014 21:04  


O kurcze ,przykro mi . :cry: dobrze ze żyje .Powodzenie w poszukiwaniach ,trzymajcie się .
 
    
#Anita
Bardzo Uzależniony



Pomogła: 5 razy
Posty: 832
Piwa: 183/160
Skąd: Świdnica
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 02 Lut, 2014 22:57  


Znalazłam opowieść o psie któremu pomógł ludzki protetyk -Marek Pękala z.Konstancina
http://www.forumrottweile...5c80394aeb40b6e

Może też doktor Jacek Sterna pomoże. To chyba najlepszy polski ortopeda. Tak przynajmniej słyszałam
http://www.bemowo-wet.com.pl/index.html
Ostatnio zmieniony przez Anita Pon 03 Lut, 2014 00:12, w całości zmieniany 1 raz  
 
    
#yoki
Bywalec
bull sportowcem



Pomogła: 1 raz
Posty: 92
Piwa: 14/38
Skąd: warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 02 Lut, 2014 23:43  


Dr Sterne mogę z czystym sumieniem polecić. Nie wiem czy robi protezy, ale ma ogromną wiedzę oraz otwarty umysł, wiec może coś poradzi.
 
    
#doddy
Bywalec


Posty: 142
Otrzymał 85 piw(a)
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 03 Lut, 2014 01:44  


W Warszawie są dostępne protezy dla psów. Ta firma robi na bank:
http://www.vigo-ortho.pl/
 
    
#Anita
Bardzo Uzależniony



Pomogła: 5 razy
Posty: 832
Piwa: 183/160
Skąd: Świdnica
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 03 Lut, 2014 15:08  


Doskonały przykład do podpatrzenia i zrobienia psu protezy
http://www.crazynauka.pl/...ktory-korzysta/
 
    
EddyPL
Poczatkujący


Posty: 30
Postawił 1 piw(a)
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 06 Lut, 2014 12:48  


Niestety w Polsce trudno znaleźć firmę która podejmie się stworzenia protezy dla psa, rozmawialiśmy firmą vigo-ortho która przyznała, że w przeszłości robiła psom protezy ale nie udały im się dlatego nie chcą się podejmować tego wyzwania.

Mamy kilka kontaktów w tym jak na razie najpoważniejsze do dwóch firm z USA (http://orthovet.com/ oraz http://www.orthopets.com/ ), z tego co widzę firma Ortho Pets robiła również protezę dla tego pieska http://www.crazynauka.pl/...ktory-korzysta/ .


Pies ma się bardzo dobrze, jutro okaże się czy są jakieś martwice. Co najważniejsze nie ma traumy, bardzo dobrze się czuje i zachowuje tak jak przed wypadkiem. Oczywiście więcej śpi bo jednak regeneracja pochłania masę energii ale wszystko jest ok. Jak na zderzenie z pociągiem to te 10 centymetrów łapki to żadna strata.
 
    
#Lulamon
Stały Bywalec


Pomogła: 1 raz
Posty: 299
Piwa: 103/39
Skąd: Myszków/Katowice
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 06 Lut, 2014 13:47  


No właśnie się zastanawiałam jak dużo stracił.. Jeśli to młody pies to myślę, że sobie świetnie poradzi z trzema łapkami.
Straszna przygoda :/ dobrze, że wyszedł..prawie cało. :roll: Powodzenia życzę!
 
 
    
EddyPL
Poczatkujący


Posty: 30
Postawił 1 piw(a)
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 10 Lut, 2014 08:17  


Dobra wiadomość, łapka ma się dobrze i znaleźliśmy protetyka w UK http://www.fitzpatrickreferrals.co.uk

Zła, koszt protezy to kilka tys. funtów, dokładnej kwoty nie znamy ale w tej walucie ogromną różnicą jest czy to będzie 3-4 tys czy też 7-8tys.
 
    
#Anita
Bardzo Uzależniony



Pomogła: 5 razy
Posty: 832
Piwa: 183/160
Skąd: Świdnica
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 10 Lut, 2014 11:03  


Gdybym wiedziała, że pojedziecie aż do Anglii, to od razu bym o nim napisała, bo pierwszy mi przyszedł do głowy.Noe Fitzpatrick zwany bionicznym doktorem na pewno psu pomoże. W Polsce był cykl programów o jego pracy. To jest wybitny ortopeda.Jeśli chcecie obejrzeć to tu:

http://chomikuj.pl/Lektor...7387.avi(video)
_____________________________
"NARÓD WSPANIAŁY, TYLKO LUDZIE K...RWY !"- Józef Piłsudski
 
10 
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Na pomoc psom
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Bulterierka Koka błaga o tymczas. PILNE!
dragonh3art Bulteriery już w swoich domach 0 Nie 23 Lis, 2014 13:06
dragonh3art
Brak nowych postów MAŁY BULLIK PODRZUCONY DO LECZNICY - ...
bzikowa Bulteriery już w swoich domach 32 Wto 20 Paź, 2009 20:18
Gość
Brak nowych postów [śląskie] Roczny bullterier szuka dom...
luki78PL Bulteriery już w swoich domach 9 Nie 03 Lip, 2011 18:14
xena
Brak nowych postów [Warszawa] - FILIPEK piękny pit potrz...
Pit-R6 Terriery typu bull, oraz mixy TTB 2 Czw 07 Lis, 2013 13:22
Pit-R6
Brak nowych postów zagłodzony, pogryziony 1,5 roczny kun...
crimesister Inne psy, które znalazły domy 4 Pią 09 Paź, 2009 20:53
gaga

 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 26
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności