Wysłany: Sro 13 Kwi, 2011 18:01 Warszawa_spotkanie w maju 2011
Już zaczynam myśleć o spotkaniu majowym, ponieważ w w kwietniu nie będzie z powodu świąt. Na ostatnim spotkaniu padła propozycja, żeby się spotkać w połowie maja. Proponuję 14 lub 21 i proszę o wypowiedzi komu kiedy pasuje. Termin ustalimy większością głosów.
Spotkanie w tę sobotę 14.05.2011. Miejsce to samo, czyli na Cyplu Czerniakowskim. Na ostatnim spotkaniu nie ustaliliśmy nowego miejsca. Może teraz to się uda. Nas najprawdopodobniej nie będzie. Życzę dobrej zabawy.
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach