Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 18.97.14.86 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

[wielkopolskie] Schronisko Poznań- wątek zbiorczy TTB do ado
Autor Wiadomość
*Edyta Nowacka
Bulomaniak
Sunin Team :)



Pomogła: 5 razy
Posty: 1430
Piwa: 286/109
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 16 Sty, 2013 16:36  


kombinuje jej dt ;)
51 
 
 
    
*Bull Ania
Bulomaniak


Pomogła: 3 razy
Posty: 1731
Piwa: 399/1218
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 16 Sty, 2013 17:04  


Matko :cry: :cry: Edyta trzymam kciuki tylko dobrym słowem mogę cię wspomóc i te biedne psy z Poznańskiego schronu .
52 
 
    
*Czarna_
Bulomaniak


Pomogła: 4 razy
Posty: 1411
Piwa: 352/389
Skąd: Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 16 Sty, 2013 20:02  


Jolu co z tymi ludźmi? Nie mam pracy, nie mam dziewczyny, mam inteligencję na poziomie ameby i kupę kompleksów to wezmę psa i jak mu przywalę to od razu jakoś lepiej mi będzie. To jest ten styl myślenia. Ja bym takich s.......i skracała o łeb, powoli.
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
 
 
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
53 
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
*Bull Ania
Stajenka
Bywalec
Hustler vel Niuń



Posty: 85
Piwa: 58/27
Skąd: Zabrze
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 16 Sty, 2013 20:54  


Boże! A ona po tych wszystkich wszystkich przejściach i tak będzie miała mniej zwichrowaną psychikę, niż ten jej "właściciel"...
Tyle astów, pitbulli i innych w typie TTB mixów, ile tuła się po schroniskach, to dowód tylko na blokerską modę "zajebistego zioma z osiedla, co ma zajebistego psa". Tylko odpowiedzialność do wizerunku nie pasuje, bo jak... Smutne :(
54 
 
    
madzia91g
Bywalec


Posty: 91
Piwa: 12/4
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 17 Sty, 2013 07:25  


co za człowiek jak tak można jak trzeba mieć nasrane w głowie ja tego nie rozumiem !!!!!!!!
55 
 
    
*Edyta Nowacka
Bulomaniak
Sunin Team :)



Pomogła: 5 razy
Posty: 1430
Piwa: 286/109
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 22 Sty, 2013 12:23  


Milka ma sie dobrze. Nie ma jakichs trwałych uszkodzen na psychice. nadal czesto rozdaje buziaki. Bedę na dniach to cykne filmik. Pracuje nad dt dla niej- mysle ze jej sie nalezy

Parę fotek od cioci Kasi





i dwie nowe dziewczyny

Cucha- laska szeroka jak buldog amerykanski. i superowa





Glizda- pershing około roczny



56 
Ostatnio zmieniony przez Edyta Nowacka Wto 22 Sty, 2013 15:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
    
*Czarna_
Bulomaniak


Pomogła: 4 razy
Posty: 1411
Piwa: 352/389
Skąd: Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 22 Sty, 2013 12:42  


Edyta trzeba działać ogólnie w temacie ttb w Poznaniu.
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
 
57 
 
    
*Edyta Nowacka
Bulomaniak
Sunin Team :)



Pomogła: 5 razy
Posty: 1430
Piwa: 286/109
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 22 Sty, 2013 12:50  


wiem. przyszly tydzien bedziemy gadac juz konkretniej. przeprowadzke ogarne tylko ;-)
trzeba bedzie Madziu ogarnac chyba temat TTB Poznań- Nadzieja Końcówki Bull 8-)
58 
 
 
    
*Czarna_
Bulomaniak


Pomogła: 4 razy
Posty: 1411
Piwa: 352/389
Skąd: Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 22 Sty, 2013 13:39  


Przeprowadzaj się, zakorzeniaj w nowym domu a potem do dzieła :-D
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
 
59 
 
    
Wysłany: Sob 02 Lut, 2013 12:07  


Witam czy ta Glizda jest sunią do adopcji? Czy wiadomo coś na jej temat skąd pochodzi stosunek do ludzi, dzieci?
60 
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Terriery typu bull, oraz mixy TTB
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [ bulteriery do adopcji] Wątek zbiorczy
dragonh3art W schroniskach, przytuliskach, na ulicy 0 Wto 06 Kwi, 2010 15:56
dragonh3art
Brak nowych postów Ogłoszenie: Stowarzyszenie TTB Poznań, dane i num...
dragonh3art Stowarzyszenie TTB Poznań 1 Wto 10 Mar, 2015 09:23
Czarna_
Brak nowych postów Przyklejony: Amstaff w potrzebie - wątek zbiorczy TTB
ex se natus Terriery typu bull, oraz mixy TTB 5 Czw 26 Lip, 2012 10:41
Rudamania
Brak nowych postów Przyklejony: (slaskie)Schronisko-TTB do adopcji
CAIRA Terriery typu bull, oraz mixy TTB 60 Pon 27 Maj, 2013 17:32
Edyta Nowacka
Brak nowych postów TTB Szczecin - Nadzieja Amstaffa, wąt...
Rudamania Terriery typu bull, oraz mixy TTB 8 Pon 17 Gru, 2012 22:39
Gabriela

 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 27
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności