Na terenie Warszawy zlikwidowano pseudohodowlę yorków, maltańczyków, chihuahua, buldożków francuskich i shitzu - jest ponad 90 psów do adopcji, łącznie z trzydniowymi szczeniaczkami i kociakami - zainteresowanych proszę o kontakt na gg Remi Urant : 28828618!
Szybka akcja na facebooku, dużo z tego to były szczeniaki więc ludzie się rzucili, ja też chciałam dla znajomych buldożka, nawet podrośniętego i też już nie mogłam adoptować. Ale dobrze, że mają swoje miejsce maluchy
Nie możesz pisać nowych tematów Nie możesz odpowiadać w tematach Nie możesz zmieniać swoich postów Nie możesz usuwać swoich postów Nie możesz głosować w ankietach