Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 3.15.186.248 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Pią 17 Paź, 2014 17:12
Amstaffka Sara vel Jadzia
Autor Wiadomość
#CAIRA
Uzależniony
CAIRA & CHICO



Pomogła: 2 razy
Posty: 507
Piwa: 212/480
Skąd: Bielsko-Biala
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 15 Paź, 2012 14:36  Amstaffka Sara vel Jadzia


Ivonka wlasnie wrocilam i Sarka dzis byla chyba najszczesliwszym psem w schronisku.Zrobilam jej 1,5 godzinny spacerek,lacznie z kapiela w bajorku.Byla wniebowzieta i okazywala to na kazdym kroku.Tak jak ona sie otwarla to jestem w szoku,bo jeszcze niedawno unikala pieszczot,przytulania a dzis sama dawala caluski.Wspaniala suczka.Wyprowadzam ja na 15 m lince,wiec mozna uznac,ze biega luzem.Nie oddala sie zbyt daleko,przychodzi na wezwanie.Dzis czesc spaceru odbyla z innym psem.Zainteresowala sie w pierwszyj chwili poczym po obwachaniu delikwenta poszla swoja droga.Jej stosunek do innych psow jest zdecydowanie obojetny.Jest psem miastowym.Byla adoptowana ze schronu przez ostatniego wlasciciela i po ponad roku oddana z powodu rzekomego wyjazdu.




Edyta Nowacka napisał/a:
CAIRA napisał/a:
Edyta Nowacka napisał/a:
Lara przecudna :D


Masz racje Edyta,przecudna. Gdyby nie dwa moje cudaki,grzalaby juz tyleczek w moim domu.


ja też bym sobie wybrała coś z mojego wątku :lol: jeżynka by się chyba jednak nie zgodził :evil:
własnie sie biorę za pisanie obszerniej o rudym, bo zasługuje. i tez poleci pakiet ogłoszeń :mrgreen:

Larce powodzenia :mrgreen:


Ja rowniez bardzo mocno kibicuje Twoim podopiecznym i niezmiernie sie ciesze,ze dwa z nich maja juz domki. A tak na marginesie to Rudy jest bardzo podobny do Larisy :mrgreen:
Powodzenia,bo zima tusz,tusz.


Sara



Uwagi obslugi forum:
SARA

Malutka amstaffka z kopiowanymi uszkami o bardzo przejmujacym spojrzeniu..Ma okolo 5 lat.Bardzo smutna i samotna w swoim boksie.Na spacerkach wesola,biega i tarza sie radosnie odslaniajac brzuszek z ponaciaganymi sutkami.Oddana przez wlasciciela z powody wyjazdu.Mysle jednak,ze poprostu przestala byc potrzebna w pseudo.Zrobila swoje i won.Jest strasznie otyla,kregoslup wygiety a cycami prawie siega ziemi.Na ogonie ma duzego guza.Potrzeba jej duzo ruchu,co zreszta uwielbia.Bardzo lagodna,kochana sunia.






dragonh3art

 
 Autor postu otrzymał 2 piw(a)
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 2 piw(a):
*Bull Ania, *Czarna_
*Bull Ania
Bulomaniak


Pomogła: 3 razy
Posty: 1731
Piwa: 399/1218
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 16 Paź, 2012 09:50  


Cudna ,Iwona trzymam kciuki za pomyślność sprawy ;-)
 
    
*Ivona
Uzależniony


Pomogła: 3 razy
Posty: 623
Piwa: 136/139
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 16 Paź, 2012 09:56  


Ale z niej Baryłka na krótkich łapkach, guz na ogonku nie wygląda za dobrze.
No to trzeba coś działać.
 
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
Bogna
#CAIRA
Uzależniony
CAIRA & CHICO



Pomogła: 2 razy
Posty: 507
Piwa: 212/480
Skąd: Bielsko-Biala
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 16 Paź, 2012 12:16  


Ivona napisał/a:
Ale z niej Baryłka na krótkich łapkach, guz na ogonku nie wygląda za dobrze.
No to trzeba coś działać.


:padam: :padam: :padam:

Iwonka ona nie jest jeszcze wysterylizowana,ale kierowniczka powiedziala,ze jak tylko bedzie zapewnienie,ze suczka wychodzi to od razu idzie pod noz.
 
    
*Ivona
Uzależniony


Pomogła: 3 razy
Posty: 623
Piwa: 136/139
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 18 Paź, 2012 19:07  


Czekamy na przyjazd baryłki :-D
 
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
*Bull Ania
#CAIRA
Uzależniony
CAIRA & CHICO



Pomogła: 2 razy
Posty: 507
Piwa: 212/480
Skąd: Bielsko-Biala
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 18 Paź, 2012 19:56  


Ivona napisał/a:
Czekamy na przyjazd baryłki :-D


To prawda.Malenka spedza w schronisku ostatnia noc.Jutro jak tylko otworza schronisko zabieram ja i jedziemy do Magdy do Radomia.Jestem tak podekscytowana i szczesliwa,ze nocy chyba nie przespie :mrgreen:



Cudowna Ropuszka juz bezpieczna u Magdy,a my wracamy do domu.Cala droge,ponad 350 km przejechala grzecznie ze mna na tylnym siedzeniu,ogladajac swiat przez okno i co chwile lizac moja twarz.Bardzo pokochalam ta suczke.Jest cudownym stworzeniem i zycze jej dlugich jeszcze lat w szczesliwej,koochajacej ja rodzinie,bo na prawde na to zasluguje.W tym miejscu chcialam bardzo podziekowac Iwonce i Magdzie,ze przygarnely starszke i daly jej szanse na lepsze jutro.Dziekuje.Czarna dziekuje za wsparcie.

 
 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
Ostatnio zmieniony przez CAIRA Nie 21 Paź, 2012 19:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
*Bull Ania, *Czarna_, *Edyta Nowacka, *Ivona
*Ivona
Uzależniony


Pomogła: 3 razy
Posty: 623
Piwa: 136/139
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 21 Paź, 2012 17:05  


Anioł nie amstaffka- taka właśnie jest Sara, przepiękna łagodna astka.

Pierwszej nocy baryłka wdostała sie z klatki i przeniosła sie na sofę, to tyle najgorszego z zachowania Sary. Nie załatwia sie w mieszkaniu, nie niszczy, nie wyje. Do psów ok. jedynie trzeba separować podczas jedzenia, wtedy może dziabnąć. Do dzieci również bezproblemowa.W mieszkaniu bardzo spokojna głównie leżakuje. Trochę terytorialna. Na spacerkach bardzo ładnie trzyma się człowieka, śmiało może chodzić bez smyczy.
Gorzej ze zdrowiem Sary, Żmija naliczyła chyba ze 20 guzów na listwie mlecznej na krtani, na ogonie, łapach, brzuchu. Zęby w złym stanie, kły pognite do usunięcia. Cała zakleszczona. Nie ma apetytu.
Napewno jest duzo starsza niż 5 lat.

W tym tygodniu trzeba będzie jej zrobić całą diagnostykę i zastanowić się nad guzami.

Można "grubą" wydzielić z tematu schroniskowego, zostaje pod opieka Fundacji S.o.s Bullterrier.
 
 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
#CAIRA, *Czarna_, Bogna, *Bull Ania
*Edyta Nowacka
Bulomaniak
Sunin Team :)



Pomogła: 5 razy
Posty: 1430
Piwa: 286/109
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 22 Paź, 2012 10:07  


Powodzenia Ropucho :mrgreen:
 
 
    
*Ivona
Uzależniony


Pomogła: 3 razy
Posty: 623
Piwa: 136/139
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 23 Paź, 2012 10:45  


Gruba przeniesie sie na tymczas do Warszawy, oczywiście pod warunkiem dotrzymana obietnicy przez ropuszkę, że westy Tori i Tako i dziecko pozostana w jednym kawałku :-D
W wawie jest więcej osób aby pomóc podłubac przy niej weterynaryjnie.

ps. fota z auta boska :-D , już nie mogę się doczekac aby wytarmosić za te spiczaste uszyska :lol:
 
    
#CAIRA
Uzależniony
CAIRA & CHICO



Pomogła: 2 razy
Posty: 507
Piwa: 212/480
Skąd: Bielsko-Biala
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 31 Paź, 2012 17:09  


Ivona napisał/a:
Gruba przeniesie sie na tymczas do Warszawy, oczywiście pod warunkiem dotrzymana obietnicy przez ropuszkę, że westy Tori i Tako i dziecko pozostana w jednym kawałku :-D
W wawie jest więcej osób aby pomóc podłubac przy niej weterynaryjnie.

ps. fota z auta boska :-D , już nie mogę się doczekac aby wytarmosić za te spiczaste uszyska :lol:


Iwonka,kiedy planujesz przetransportowac babuszke Ropuszke do stolicy?Nie moge sie juz doczekac Twojej reakcji na tego aniolka.No i fotorelacji z tymczasu.Stesknilam sie za nia bardzo.


Uwagi obslugi forum:
dragonh3art

10 
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Inne psy, które znalazły domy
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [Śląsk-ok.Rybnika] 2 boksery -Sara i ...
Alicja Inne psy, które znalazły domy 2 Pon 23 Maj, 2011 23:16
Alicja
Brak nowych postów [łódzkie] Sara - 9 letnia astafka szu...
monika20 Terriery typu bull, oraz mixy TTB 0 Pią 04 Maj, 2012 00:29
monika20
Brak nowych postów Amstaffka Samba vel Bunia
misiekwaw Inne psy, które znalazły domy 118 Pią 03 Sty, 2020 21:23
misiekwaw
Brak nowych postów [Białystok] Cyrka, urocza amstaffka
Aneta_M Inne psy, które znalazły domy 9 Pon 23 Wrz, 2013 11:02
Aneta_M
Brak nowych postów [Śląsk] Azurka- pręgowana amstaffka- ...
Jenny Terriery typu bull, oraz mixy TTB 2 Sro 10 Paź, 2012 12:35
Jenny


 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 33
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności