Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 3.15.229.143 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Dyskusja z 1% 2012
Autor Wiadomość
MartaPesto
Zaangażowany



Posty: 308
Piwa: 68/91
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 11:29  


ciekawa jestem czy fundacja sie kiedyś nauczy, że jest gro osób, które musza się rozliczyć do KOŃCA STYCZNIA. Przykro mi, że drugi rok z rzędu moje pieniądze, choć nieduże zostały osrane. Pytałam o 1% już dużo wcześniej i było zero odzewu :/

Uwagi obslugi forum:
w związku z tym, ze temat ten jest ogłoszeniem:
http://www.bull-bazarek.e...erow-vt4462.htm
i ma charakter informacyjny, post zostal wydzielony w odrębny temat, gdzie można dyskutować
dragonh3art

 
    
*Ivona
Uzależniony


Pomogła: 3 razy
Posty: 623
Piwa: 136/139
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 12:07  


NIE!!!!!!! FUNDACJA NIGDY SIĘ NIE NAUCZY BO TA FUNDACJA CZYLI JA TO GŁUPI TWÓR KTÓRY TRZYMA IFO ZA SZAFĄ PRZEZ JAKĄ FUNDACJĘ KTÓRA POSIADA OPP MA MOZLIWOŚC ZBIÓRKI ABY SPECJALNIE TOBIE ICH NIE UDOSTĘPNIĆ.

JEST TO MÓJ CEL JEDEN JEDYNY W ŻYCIU INNYCH NIE POSIADAM!!!!!!! I Z ROKU NA ROK CZEKAM NA KONIEC STYCZNIA NA ZŁOŚĆ TOBIE ABY PODAĆ INFO KTÓRYCH WCZEŚNIEJ NIE MAM I PEWNIE NIGDY NIE BĘDĘ ICH MIAŁA( bo są pewne procedury o których nie masz pojęcia)

TONFFA zajmij się proszę swoim pseudochodowlanym szczylkiem Pesto którego nabyłaś pomimo uświadamiania Ciebie co to pseudo przy nieudanej adopcji Bostonka. I TEŻ SIĘ NICZEGO NIE NAUCZYŁAŚ a pouczasz Madzie91

Pozdro! To wszystko w tym temacie.
 
    
MartaPesto
Zaangażowany



Posty: 308
Piwa: 68/91
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 13:34  


:D dziękuję, że pokazałaś jaka jesteś i jaki jest stosunek fundacji do ludzi, którzy chcą pomóc :D
 
    
madzia91g
Bywalec


Posty: 91
Piwa: 12/4
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 14:10  


fajnie wiedzieć że ktoś kto mnie pouczał i wymuszał na mnie wyrzuty sumienia wcale nie jest lepszy :cry: :oops: :oops:
 
    
*Ivona
Uzależniony


Pomogła: 3 razy
Posty: 623
Piwa: 136/139
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 14:33  


DO CIEBIE TONFFA DO CIEBIE mam taki stosunek nie wkładaj wszystkich do jednego wora. Nie znam więcej hipokrytów zaangażowanych w pomoc bulom z pseudo.

Każdy inteligentny człowiek wie, że jeśli nie ma informacji o przekazaniu 1% to pewnie nie ma możliwości oddania w tym terminie. Takich spraw nie załatwia się tupnięciem nogą, trzeba stworzyć umowy itp.
 
    
MartaPesto
Zaangażowany



Posty: 308
Piwa: 68/91
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 15:26  


Ojj laseczka w d.. byłaś i g... widziałaś. Pesto nie był kupiony a dany a to wielka różnica między płacić 1300 a nie zapłacić złotóweczki nie sądzisz? Widzę, że informatorów masz złych albo sama bajkopisarką jesteś.
Nie życzę sobie wycieczek po tytułem wspieranie pseudo. Tu miej pretensje i żale do Twojej znajomej, która KUPIŁA psa z pseudo pod wystawą bo jej się żal zrobiło.

A może przy tej okazji skoro Boston został z doła wykopany to pogadamy o tym jak to fundacja wydaje agresywne psy osobom niedoświadczonym i niechcący zapomina wspomnieć o tym, że pies sie rzuca i jest agresywny w domu? Masz coś do powiedzenia w temacie siniaków jakie miałam przez niego? A może coś powiesz o pogryzieniach mnie czy Pawła? A może powiesz coś o tym, że nikt nie ma czasu na przyjechanie po agresywnego psa i trzeba czekać zmiłowania? A może pogadamy o braku informacji po tym jak Boston poszedł do piachu, jak fundacja chciała zamieść sprawę pod dywan i srała po gaciach żebym na policję z tym nie poszła.

A co do tematu to jakoś inne fundacje podają swoje dane wcześniej, chociażby astowi, którzy również korzystają z pomocy innej funacji żeby dostać cokolwiek. U nich dane podane były już dawno temu i nikt nie musiał sie o nie prosić.

Krzycz na mnie za swoje zaniedbania a później biadol, ze nie ma pieniążków.

Ogólnie to mam Cię gdzieś, dla mnie liczy sie dobro psów a one cierpią na tym bo przez zaniedbanie czy niedopilnowanie mają mniej kasy.
 
    
*kabal
Stały Bywalec



Posty: 275
Piwa: 419/156
Skąd: Racibórz/Gliwice
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 15:30  


Proponuję zakończyć temat i posłać w kosmos.

Tonffa - z całym szacunkiem, jeśli miałaś jakieś wątpliwości tudzież pytania, można to było napisać inaczej... bez używania słów związanych z anusem i fekaliami.
Nie zdajesz sobie sprawy ile dziewczyny wkładają pracy i serca w działania Fundacji, czasem nie wszystko się udaje tak jak byśmy sobie tego życzyli, czasem mimo najlepszych chęci dostają kopniaka w tyłek (co swoim postem uczyniłaś). Poza tym - jeśli coś wg Ciebie można zrobić lepiej, droga wolna, każda pomoc, nie tylko finansowa będzie miło przyjęta.
Krytykować łatwiej niż zrobić coś samemu.

Ponieważ ów wątek nie służy założeniom tego forum - zakończmy go.
 
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
*kayacz
MartaPesto
Zaangażowany



Posty: 308
Piwa: 68/91
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 15:35  


kabal, tak mogłabym tylko widzisz jak ktoś dopytuje się od ponad miesiąca a nawet "spiżdżaj" nie dostanie to krew zalewa, czekałam z PITem do ostatniej chwili i się nie doczekałam bo do 31 to lekka przesada. Irytuje mnie olewanie ludzi, którzy chcą pomóc, chociaż tym 1%. Wystarczyła informacja, że danych nie będzie do końca miesiąca i byłoby po sprawie, ale widocznie i tego jest za dużo.
 
    
*kabal
Stały Bywalec



Posty: 275
Piwa: 419/156
Skąd: Racibórz/Gliwice
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 15:39  


Tonffa - zrobiłaś jak uznałaś za słuszne... ja tego nie popieram.

Skończcie dyskusję albo przenieście na PW - nie zaśmiecajcie forum, nic tym dobrego nie osiągniecie.
 
    
*Ivona
Uzależniony


Pomogła: 3 razy
Posty: 623
Piwa: 136/139
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 15:50  


Dla mnie żadna różnica skoro przyjęłaś i wiedziałaś , że jest kupiony dla Ciebie z pseudo.
Temat Bostona jest zamknięty i NIE ZAMIECIONY pod dywan w temacie Bostona i tam jest wszystko dla wszystkich napisane.
Pamiętam Twoje priwy ze straszeniem policją, pamiętam, nie jedno pamiętam a i tak robię swoje i robić swoje będę ile będę miała na to czasu i ochotę :-P :-P . Tylko Ciebie będę zawsze ignorować.

Wiele razy było wałkowane- COŚ CI SIĘ NIE PODOBA TO ZRÓB TO LEPIEJ ale jakoś ani widu ani słych TONFOWEJ idealnej fundacji.
10 
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Fundacja S.O.S. Bullterrier
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Dyskusja o KRS i OPP fundacji
afterka Fundacja S.O.S. Bullterrier 10 Sro 17 Lis, 2010 08:22
Anita
Brak nowych postów Fundacja S.O.S. Bullterrier - dyskusja
I-H Fundacja S.O.S. Bullterrier 56 Pią 15 Paź, 2010 11:00
I-H
Brak nowych postów Dyskusja z tematu - Adopcje Wirtualne
PsiStyl Po godzinach 1 Pią 16 Lip, 2010 14:23
Anita
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi KALENDARZ Z BULTERIERAMI NA 2012
I-H Fundacja S.O.S. Bullterrier 27 Pią 13 Sty, 2012 20:23
Gabriela
Brak nowych postów Wałbrzych, BULLTERIER suczka! Zaginęł...
dragonh3art Zaginął bulterier 0 Sro 28 Lis, 2012 13:45
dragonh3art



 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 32
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności