Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 18.222.179.161 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: tufi
Pon 08 Lis, 2010 19:05
[mazowieckie] Bipi - znowu szuka domu
Autor Wiadomość
^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna



Pomogła: 11 razy
Posty: 2192
Piwa: 541/1238
Skąd: z drugiej strony monitora
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 16 Gru, 2009 23:41  [mazowieckie] Bipi - znowu szuka domu


viva napisał/a:
Bipi jest u mnie. Noc spędziła w klatce. Na porannym spacerku było tylko siusiu, co nie przeszkodziło jej później zsikać się na dywanik. Zjadła biały ser na śniadanie i trochę karmy. W ogóle to chodzi cały czas, nawet nie usiądzie na chwilę. Pewnie zapoznaje się z mieszkaniem. Teraz zamknęłam ja w klatce, aby odpoczęla. Po schodach nie umie chodzić, ale się nauczy, bo nie ma wyjścia-mieszkam na I pietrze. Na smyczy nie ciągnie, tylko strasznie się plącze i wchodzi pod nogi. Mój syn wczoraj przewrócił się przez nią.
Jeśli chodzie o relacje z innymi pasami to tak: Gebulec wczoraj ostrzegawczo warknął na nią, bo była namolna. Dzisiaj było to samo.
Na spacerze szła pani ze znajomą suczką. Obwąchały się i po chwili Bipi wystartowała z warkotem do tej suczki. Chyba suk nie lubi. W ogóle jest dominująca.
Trzeba szukać domu raczej bez innych zwierząt. Sprawdzimy jak reaguje na koty, bo u nas ana podwórku są małe kotki, które nie boją się Gebulca. Gebo w ogóle lubi koty, a suczka - to się okaże.
Musimy nauczyć ja załatwiania się na dworze.
Jest przylepna, ciągle doprasza się o głaskanie. Na razie chyba będzie odreagowywać pobyt w lecznicy, gdzie cały czas była w klatce.
To na razie tyle z obserwacji suczki. Dalsze relacje wkrótce.


viva napisał/a:
Relacji c.d. Bipi już chodzi po schodach. Wychodziłyśmy dzisiaj chyba 8 razy, bo ona musi się nauczyć sikać na dworze. Bardzo się do mnie przylepiła i ciągle chce być głaskana. Cały dzień chodziła po mieszkaniu, nie chce usiąść nawet na chwilę i przez to jest bardzo zmęczona. Ale już po południu prawie była "godzina świni". Wkrótce się uspokoi i ktoś będzie miał fajnego psa.


viva napisał/a:
Z Gebo jest tak, suczka chce dominować i kładzie Gebulcowi łapy i pysk na grzbiecie, a on tego nie lubi, co już okazał (powiedział po swojemu, ze to mu się nie podoba, tzn. tak zaburczał).
Jak Gebo biega po mieszkaniu z piłeczką, to w ogóle nie zwraca na Bipi uwagi. Ona biega za nim,a on ją zręcznie wymija z piłką w ryju. Bipi dostał wędzone ucho i od razu zakopała sobie w koce, w klatce. ma sucz zdrowe odruchy, ale jeszcze nie chce się bawić zabawkami, ale będziemy próbować.


Jest to kontynuacja tego tematu:
http://www.bull-bazarek.e...p?p=87078#87078

tylko dotyczaca wyłacznie Bipi
_____________________________
"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

 
Ostatnio zmieniony przez dragonh3art Wto 05 Paź, 2010 12:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
    
#viva
Stały Bywalec
viva


Posty: 225
Piwa: 44/10
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 17 Gru, 2009 19:44  


Właśnie Bipi zjadła ryż z mięsem i warzywami. Bardzo smakowało. Jak wróciłam do domu , to się tak ucieszyła jakby była u mnie nie wiem ile czasu. Skakała, nie przymierzając jak Gebulec. Dzisiaj jest o wiele spokojniejsza. Widać, że się oswaja z otoczeniem.
_____________________________
viva&Gebo&Bipi
 
 
    
#JAMAR
Bywalec



Pomógł: 2 razy
Posty: 143
Piwa: 11/6
Skąd: POZNAŃ
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 17 Gru, 2009 23:11  


Z tego co wiem to BiPi przyjela już ostatnia dawke leków przeciwgrzybicznych ale byc moze potrzebuje cos na codzien jeszcze. To juz musiala by napisac Edi lub viva.
No i poza rudymi na pewno sa psy które takich leków moga potrzebowac, moze Casa lub inne psy u Żmiji ?
edit
Własnie Mailo na pewno tak !
Ostatnio zmieniony przez JAMAR Czw 17 Gru, 2009 23:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
    
Ediii
[Usunięty]

Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 17 Gru, 2009 23:22  


dla BiPi szampony przeciw grzybiczne np Hexoderm, maść z antybiotykiem Oridermyl, dla Rudego też
dla wszystkich środki przeciw kleszczowe.
Zabawki tez mile widziane
psy trzeba zaszczepić. Proszki na odrobaczenie dałam od siebie, ale może dla innych się przydadzą.
 
    
#viva
Stały Bywalec
viva


Posty: 225
Piwa: 44/10
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 18 Gru, 2009 23:26  


Bipi może jutro będzie szczepiona. Obecnie smaruję jej odleżyny Xerialemi nochal sudokremem. Coś czerwonego jej wyskoczyło na brzuchu i też posmarowałam sudokremem. Ma czerwone łapy, ale to chyba po chodzeniu po błocie śniegowym z solą. Łapy myję i smaruję na razie tym sudokremem, bo nic innego na razie nie mam. Ja smarowałam swoim psom łapy maścią propolisową i efekt był już widoczny na drugi dzień.
Nos dużo lepiej teraz wygląda. Odleżyny na łapach się zmniejszają. Suczka zjada co jej daję, ale nie jest nachalna w proszeniu o jedzenie. Ciągle się przytula. Jak przychodzę do domu bardzo się cieszy. Zaczyna się zachowywać jak na bulla przystało.
Jeśli chodzi o jakieś rzeczy dla niej, to potrzebna jest smycz , bo ma pożyczoną z lecznicy oraz przydałaby się jakaś zabawka dla niej, bo ja nic nie mam. Gebo bawi się piłką, a ona nie chce i chyba nie umie się bawić, chociaż już nosiła w psyku tekturową rolkę od ręczników papierowych. Powoli i zacznie się bawić. Już i tak zrobiła szybkie postępy.
_____________________________
viva&Gebo&Bipi
 
 
    
$tufi
$Bully Rescue



Pomogła: 9 razy
Posty: 353
Piwa: 52/3
Skąd: Wlkp.
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 19 Gru, 2009 00:39  


Gorąco polecam na łapki po śniegu, na nochal i inne rany - maść dernilan - kosztuje do 10zł (coś ok.7-8zł):
Cytat:
Dernilan® maść

(0,3% + 0,25% + 0,1% + 1,0%) maść
100 g maści zawiera:

* Substancje czynne:
Alantoina (Allantoinum) 300 mg
Nikotynamid (Nicotinamidum) 250 mg
Kwas salicylowy (Acidum salicylicum) 100 mg
Kamfora racemiczna (Camphora racemica) 1 g
* Substancje pomocnicze:
wazelina biała, glicerol, woda oczyszczona, alkohol cetylowy, cholesterol, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan.

Opakowanie: tuba 35 g
Co to jest lek Dernilan® maść i w jakim celu się go stosuje

Lek Dernilan® maść dzięki skojarzonemu działaniu składników: alantoiny, nikotynamidu, kwasu salicylowego i kamfory działa przeciwzapalnie i gojąco na zmienioną chorobowo skórę. Ułatwia usuwanie zgrubiałego, zrogowaciałego naskórka ze stóp i rąk.

Preparat stosuje się w przypadkach bolesnych i głębokich pęknięć zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka, w pielęgnacji skóry stóp i rąk.


na lżejsze przypadłości krem dernilan:

Cytat:

Dernilan®
krem

100 g kremu zawiera:

* Substancje czynne
Kamfora racemieczna (Camphora racemica) 1 g
Alantoina (Allantoinum) 300 mg
Nikotynamid (Nicotinamidum) 250 mg
Kwas salicylowy (Acidum salicylicum) 100 mg
* Substancje pomocnicze:
polioksyetylenowany alkohol cetylowo-stearylowy, glicerolu monostearynian, oktylu stearynian, alkohol stearylowy, kaprylu trójglicerynian, decylu oleinian, parafina ciekła, glicerol (E 422), karboksypolimetylen, metylu parahydroksybenzoesan, propylu parahydroksybenzoesan, woda oczyszczona.

Opakowanie: tuba 35 g
Co to jest lek Dernilan® krem i w jakim celu się go stosuje

Lek Dernilan® krem dzięki skojarzonemu działaniu składników: alantoiny, nikotynamidu, kwasu salicylowego i kamfory działa przeciwzapalnie i gojąco na zmienioną chorobowo skórę. Ułatwia usuwanie zgrubiałego, zrogowaciałego naskórka ze stóp i rąk.
Preparat stosuje się w przypadkach bolesnych i głębokich pęknięć zgrubiałego i zrogowaciałego naskórka, w pielęgnacji skóry stóp i rąk.
_____________________________
Persona non grata
 
 
    
#viva
Stały Bywalec
viva


Posty: 225
Piwa: 44/10
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 19 Gru, 2009 17:17  


Bipi została dzisiaj zaszczepiona na wściekliznę. Koszt szczepienia 30zł. Ponadto kupiłam jej smycz -koszt 20zł. Miała smycz z lecznicy, więc zwróciłam.
Sucz czuje się dobrze i nawet zaczyna dostawać bulkowej głupawki.
_____________________________
viva&Gebo&Bipi
 
 
    
Ediii
[Usunięty]

Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 20 Gru, 2009 07:42  


podesłać Ci Wanda pieniądze, czy wpadniesz przed świętami na "brykanie"? :mrgreen:
 
    
#viva
Stały Bywalec
viva


Posty: 225
Piwa: 44/10
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 20 Gru, 2009 17:58  


Edii, jeszcze wpadnę przed świętami.
Bipi robi postępy w kontaktach z Gebo. Psy już mi urządziły ze 3 gonitwy po mieszkaniu. Musiałam je trochę utemperować, bo by mi rozniosły mieszkanie.
Bipi nie ma kondycji, ale trudno ją mieć po siedzeniu przez miesiąc w lecznicy. Dzisiaj wąchała koty z ok. 0,5m , nie rzucała się na nie, ale była w postawie sugerującej , że kota trzeba gonić.
_____________________________
viva&Gebo&Bipi
 
 
    
Ediii
[Usunięty]

Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 22 Gru, 2009 23:54  


fotorelacja z wizyty poniżej

Kilka słów o Suni. U Wandy odżywa. Wygląda coraz lepiej. Pyszczek się goi rewelacyjnie. Rany na nogach zmniejszają się w mega tempie. Sierść błyszcząca a kupa.... (na moim dywanie) :evil: zwrata i mała :)

Sunia bardzo pewna siebie. Interesująca się wszystkim. Typowy Bull. Dominująca, ale z moich obserwacji odwoływalna w 100%.
Nakrzyczała na Fari a ta zamiast jej odpysknąć to się biedna w kat schowała... Niemniej to nie krzyk agresji ale raczej taki .. "zaczepny"
















10 
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Bulteriery już w swoich domach
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów [mazowieckie] Tara szuka domu
Tara, młoda sunia w typie bulla marnu...
Qoolka Inne psy, które znalazły domy 8 Nie 22 Wrz, 2013 20:35
sarcia_sarcia
Brak nowych postów red nos szuka domu
Roki- konin
bull-gang Inne psy, które znalazły domy 1 Nie 14 Gru, 2008 13:25
bull-gang
Brak nowych postów AST- ka szuka pilnie domu!!!!!
aguś Inne psy, które znalazły domy 2 Pon 07 Lip, 2008 20:56
aguś
Brak nowych postów Dex ponownie szuka domu
viva Bulteriery już w swoich domach 12 Pon 06 Gru, 2010 13:02
kahaa
Brak nowych postów Lula szuka domu
t.zakrzewski Psy u prywatnych właścicieli 3 Sob 11 Cze, 2016 18:08
t.zakrzewski


 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 31
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności