Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 3.137.167.107 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: KamiS
Pon 06 Sty, 2014 21:12
Antuś za TM [^]
Autor Wiadomość
#smo
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 129
Skąd: Oleśnica/Wawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 06 Gru, 2008 12:56  Antuś za TM [^]


Kopiuję z oranżadowego:

"Psiak jest fajny, łagodny, został znaleziony jak nocą biegal po mieście. Ma obrożę, ale nikt go nie szukał narazie. Jest od tygodnia w schronisku. "





Sylwia z Pabianic będzie na dniach w schronie i może będzie więcej informacji na temat psa
_____________________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim"

Orwell "Folwark zwierzęcy"

 
 
 
    
#smo
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 129
Skąd: Oleśnica/Wawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 08 Gru, 2008 22:05  


Wklejam z pomarańcza fotki relację Sylwii z wizyty u psa w schronisku

"Byliśmy dzisiaj w schronisku. Pies przebywa w nim od tygodnia, został przywieziony przez straż miejska z terenu Pabianic. Biegał luzem. Najprawdopodobniej ktoś go wyrzucił. do tej pory nikt się po niego nie zgłosił. Do końca tygodnia ma kwarantannę, następnie koło 15 grudnia ma być wykastrowany i zaczipowany. Został zaszczepiony na wściekliznę. Pracownicy zbyt wiele na jego temat nie potrafili powiedzieć. Co do jego wieku usłyszałam, że "raczej młody". Nie zachowuje się wobec nich agresywnie, jest grzeczny i spokojny. Wobec innych psów nie wiedzieli jak się zachowuje (przy nas nie zwracał uwagi na te psy, które były obok w kojcu). Czy umie chodzić na smyczy też nie wiedzieli, bo nikt z nim jeszcze nie wychodził(od tygodnia Shocked Sad )
Musieliśmy iść sami poszukać boksu z psiakiem, tylko pokazali na drogę - chyba się im nie chciało tyłka ruszyć. Nie mogłam go wziąć na spacer ani wejść do niego.
Z moich obserwacji wynika, że pies jest przyjazny, kontaktowy. Jak tylko nas zobaczył strasznie się cieszył, jakby nas znał od dawna(był jedynym psem, który na nas nie szczekał tylko merdał ogonem, jak to bulek potrafi) . Nie bał się. Bez problemu mogliśmy go głaskać. A jak na chwilę przestawaliśmy go dotykać to zaczynał nas obszczekiwać no i trzeba go było dalej głaskać Smile Dawałam mu smaczki z ręki, brał delikatnie.
Na pewno jest trochę wystraszony i zdezorientowany. Nie wiem czy ta informacja ma jakieś znaczenie, ale ciągle podsikiwał w miejscu, w którym się akurat znajdował, ja myślę, że to objaw stresu.
Widać, że pies był zaniedbany, ma widoczne zaczerwienienia skóry na grzbiecie, ogonie, łapach, pod szyją i na pysku. Sierść jest nastroszona i przerzedzona. Pewnie to jakaś choroba skóry, ale oczywiście panie w schronisku też nie wiedziały co to. Pies nie ma śladów pogryzień. A i jeszcze ma mocno zaropiałe jedno oczko.
Pies przebywa w oddzielnym kojcu, ma jakąś słomę w budzie, ale ogólnie to warunki nieciekawe (nie wiem może tak po prostu jest we wszystkich schroniskach, dla mnie to obraz nędzy i rozpaczy). Jeśli jesteście w stanie go zabrać to zróbcie to. Bo aż żal na niego patrzeć. Nie mówię już o tym jaki miał wzrok jak odchodziliśmy."











Uwagi obslugi forum:
aktualizacja wrzesień 2013

informacje od strony 7 tematu
http://www.bull-bazarek.e...u-vt1834,60.htm

post 70
dragonh3art

_____________________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim"

Orwell "Folwark zwierzęcy"

 
 
 
    
Moniq
Poczatkujący



Pomogła: 5 razy
Posty: 58
Piwa: 2/5
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 03 Lut, 2009 09:39  


Antek jest do Adopcji. Obecnie przebywa u Żmiji .
_____________________________

 
 
 
    
alma_11
Nowicjusz


Posty: 5
Skąd: Zakopane
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009 08:39  


i obserwuje cały czas na allegro:
http://www.allegro.pl/ite...do_adopcji.html
 
    
alma_11
Nowicjusz


Posty: 5
Skąd: Zakopane
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009 09:15  


myślałam o tym.
Tylko mi troche daleko do Lubina. Gdyby to było w okolicach Krakowa, Rzeszowa, to byłoby po sprawie.
Wiem ze wymyślam.
 
    
^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna



Pomogła: 11 razy
Posty: 2192
Piwa: 541/1238
Skąd: z drugiej strony monitora
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009 09:25  


to nie jest w Lubinie, on przebywa w okolicach Warszawy u Magdy (Magda jest u nas na forum pod tym nickiem tylko ja nie wiem jak u niej z netem, po przeprowadzce, lecz spróbuj skontaktowac sie z nią)
_____________________________
"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

 
 
 
    
Moniq
Poczatkujący



Pomogła: 5 razy
Posty: 58
Piwa: 2/5
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009 09:33  


Żmija z tego co się orientuję to w okolicach Radomia mieszka.
_____________________________

 
 
 
    
alma_11
Nowicjusz


Posty: 5
Skąd: Zakopane
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009 14:39  


Jest fajny, wyliniały prawie jak moj siersciuch - wynik linienia - nie zaniedbania.

Boje sie, ale chce, chce, ale sie boję.
napisałam do żmijki co i jak. z czym i dlaczego.


pozyjemy - zobaczymy.
Nic pochopnie. Nic na siłe.
 
    
#smo
Bywalec



Pomógł: 1 raz
Posty: 129
Skąd: Oleśnica/Wawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009 15:44  


Sorry moja droga, ale to nie jest wynik linienia





Obszerniejszy wątek Antka znajduje się w dziale adopcyjnym na serwisie:

http://www.e-bullterrier....&id=472&limit=6
_____________________________
"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim"

Orwell "Folwark zwierzęcy"

 
 
 
    
#ex se natus
Bywalec



Pomogła: 4 razy
Posty: 116
Piwa: 30/58
Skąd: Łódź
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 12 Lut, 2009 18:38  


Żmija mieszka z całą pewnością pod Radomiem
10 
 
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Tęczowy Most
Jumpbox
Skocz do:  

 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0,16 sekundy. Zapytań do SQL: 32
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności