Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 3.129.217.194 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Pon 05 Gru, 2011 10:41
Lara - 3 letnia bulterierka z wrocławskiego schroniska
Autor Wiadomość
#Anita
Bardzo Uzależniony



Pomogła: 5 razy
Posty: 832
Piwa: 183/160
Skąd: Świdnica
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 20 Lip, 2011 09:31  Lara - 3 letnia bulterierka z wrocławskiego schroniska


Kopiuję z niebieskiego

Witam serdecznie szukam dobrego domu dla mojej 4 letniej suni. Opowiem wam ta historie jak to bylo...3 lata temu musiałam oddac pieska poniewaz rozstalam sie z chlopakiem wrocilam do domu i moj tata nie chciał psa i dzieki temu klocilam sie z tata nie maialm innego wyjsca i musialam ja oddac bylo to dla mnie bardzo ciezkie przeplakalam wiele nocy i nie moglam sobie tego wybaczyc poniewaz bardzo ja kochalam i kocham do tej pory.Szukalam kogos odpowiedniego kogos kto da jej tyle milosci i czasu co ja myslalam ze znalazlam odpowiedna osobie zufalam i oddalam z placzem,na poczatku bylo wszystko ok wyjechalam za granice i po trzech latach dostalam list ze mojego psa znaleziono na ulicy we wroclawiu i w tej chwili przebywa w schronisku był to dla mnie szok,placz i nie moge dojsc do siebie po tej wiadomosci.Ja mieszkam za granica w anglii i nie mam mozliwosci jej tutaj sciagnac dlatego szukam dla niej spokojnego domu i dobrych ludzi...Codziennie mam o niej informacje jest łagodna jak kiedys,wesoła caly czas chciałaby byc glaskana i przytulana jak dawniej...Prosze was o pomoc w znalezieniu dla niej dobrego domku..Napewno zrozumiecie moja sytuacje Pozdrawiam was serdecznie to jest moj emeil: natalia.wolff@onet.pl

Dziewczyna dostała namiary na Fundację, ale Fundacja zdaje się nie ma kasy, więc może ktoś z Wrocławia odwiedzi sunię.
 
    
I-H
Bardzo Uzależniony


Posty: 966
Piwa: 64/30
Skąd: L U B I N
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 20 Lip, 2011 11:43  


Suczkę wyprowadzają wolontariuszki ze schroniska:
http://sos.bulterier.waw....id=1082#pid1082
 
    
^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna



Pomogła: 11 razy
Posty: 2192
Piwa: 541/1238
Skąd: z drugiej strony monitora
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 21 Paź, 2011 04:23  


Cytat:

Bardzo biedna bulinka.
Znaleziona błąkająca się za stacją benzynową przy DH Korona we Wrocławiu.
9 letnia, bardzo zaniedbana- zdjęcia tego nie oddają, widać że rodziła i nie mieszkała w domu, prędzej w jakiejś stodole, chyba z jakiejś pseudohodowli. Sierść w złym stanie, poduszki łapek zrogowaciałe. (...)








Cytat:









Obiecane zdjęcia Bullinki, która nazywa się Lara. Zabrałam ją w niedzielę do weterynarza. Przez tydzień będzie przebywać na izolatce, żeby zminimalizować jej ruch a żeby przez to opuszki mogły się zregenerować. Z jednej strony są nadmiernie zrogowaciałe, z drugiej tak delikatne, że mogą zamienić się w krwawe rany. W niedzielę nie miała już ropy w oczkach. Ma zrogowaciałą skórę, blizny i jeszcze świeże strupy, wyłysiały ogonek. Jest taką małą biedą a przy tym tak garnie się do człowieka i tak cieszy się na widok kogoś przy kratach aż serce się kraje.

Chciałabym podkreślić, że te zdjęcia nie oddają w pełni tego, jak bardzo psina jest zaniedbana.




Cytat:

31 lipca bulinka pojechała do DT i jest szansa na dom stały.



nareszcie wygodnie :)




łóżeczko i kolega :)



są zabawki



i jest fun ;) )

dziś Bulinkę obejrzałam w końcu bez krat i z bliska. Wygląda jak sfilcowana. Wyłysiała, szorstka, matowa. Poduszki opuchnięte, aż cała łapa się unosi. Pewnie nie dowiemy się co się z nią działo.


powyższe informacje pochodzą z forum Fundacji S.O.S. Bullterrier: http://www.sos.bulterier....thread-130.html
_____________________________
"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

 
 
 
    
karmel
Poczatkujący


Posty: 68
Piwa: 14/13
Skąd: śląsk
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 05 Gru, 2011 10:06  


czy ktoś wie , co się dzieje z sunią??
 
    
^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna



Pomogła: 11 razy
Posty: 2192
Piwa: 541/1238
Skąd: z drugiej strony monitora
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 05 Gru, 2011 10:40  


sorry, nie zaktualizowany temat...
Lara została w DT u Pauliny juz na stałe:
Cytat:

początkowo pojechala do domu tymczasowego,szybko sie jednak okazalo,ze zostanie tam na stałe. mieszka z 5 innymi psami i kotami. spi na łózku,jest noszona na rekach i szybko dochodzi do zdrowia. odzyskala nową jakośc zycia!ma wspanialych przyjaciół u boku


http://www.dogomania.pl/t...65#post17644965

zdjęcia Lary na FB na profilu Pauliny:

http://www.facebook.com/m...92426973&type=1
http://www.facebook.com/m...92426973&type=3
_____________________________
"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

 
 
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Bulteriery już w swoich domach
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Ogłoszenie: Schroniska dla zwierzat
strony www, adresy
dragonh3art Na pomoc psom 14 Sro 09 Mar, 2011 08:32
agata_k
Brak nowych postów Przyklejony: W nadziei... historia schroniska dla ...
dragonh3art Na pomoc psom 0 Pią 24 Gru, 2010 03:43
dragonh3art
Brak nowych postów 3 letnia bulterierka Borka
dragonh3art Bulteriery już w swoich domach 67 Wto 14 Paź, 2014 14:10
Joanna_wwl
Brak nowych postów 5-letnia bulterierka szuka domu
kairo Psy u prywatnych właścicieli 4 Czw 25 Gru, 2014 15:12
mlesslan
Brak nowych postów Śliczna 3 letnia biała bulterierka z ...
grozi jej schronisko :(
dragonh3art Bulteriery już w swoich domach 18 Pon 28 Lip, 2008 14:48
Kraina Chichów


 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0,14 sekundy. Zapytań do SQL: 26
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności