Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 3.133.128.168 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Czw 28 Mar, 2013 13:50
Putin 1,5 roczny biały bulterier do adopcji
Autor Wiadomość
Funia90
Nowicjusz


Posty: 6
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 00:13  Putin 1,5 roczny biały bulterier do adopcji


Putin to 1,5 roczny bulterier u którego zdiagnozowano nerwice, jej powodem jest jedna z osób z którą pies mieszka. Jego agresywne zachowanie próbuje temperować drugi pies co jeszcze bardziej spina Putka. Szukamy dla niego domu spokojnego bez dzieci i zwierząt, kogoś kto nauczy go życia od nowa. Putin jest biały ze znaczeniami. Obecnie mieszka pod Krakowem.






 
    
MartaPesto
Zaangażowany



Posty: 308
Piwa: 68/91
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 00:34  


Może kilka pytań
1. Czy pies kastrowany?
2. Czy ma jakieś choroby, alergie itp?
3. Czy potrzebuje specjalnego żywienia?
4. Do kiedy pies musi zniknąć z Twojego domu?
5. Czy ogłaszasz psa na jakiś portalach ogłoszeniowych? (często tu na forum pojawiają sie linki do takich ogłoszeń, stąd pytanie, żeby nie dublować)
6. Czy pies ma rodowód?
7. Ma czip/tatuaż?
8. Kto zdiagnozował nerwicę? Opisz dokładniej problem. Co jest nie tak z tą osobą?
9. Czy były a jeśli tak to jakie próby pracy z psem nad jego problemem?

Wiesz na pewno o istnieniu pseudohodowli, które skupują psy jak leci a później te psy służą tylko do rozpłodu, trzymane są w niegodziwych warunkach. Wielu ludzi poszukuje psów do walk, które niestety są u nas organizowane. Obydwie grupy ludzi mogą się do Ciebie zgłosić, ci ludzie mogą być niesamowicie mili, kochani, kontaktowi. Będą opowiadać niestworzone historie jak to pies będzie miał u nich dobrze, jak będą dbali, leczyli i karma z najwyższej półki. UWAŻAJ, bądź czujna i bardzo wyczulona na takich ludzi.
Możesz swojemu psu na koniec Waszego związku się przysłużyć i go wykastrować albo od razu mówić, że jest wykastrowany, to odstraszy pseudohodowców, jednak nadal pozostanie problem psich walk :(
Może to komplikujące i dziwne jednak dobrze by było pisać umowę adopcyjną, jeśli nie wiesz jak owa może wyglądać to zgłoś sie do kogoś z fundacji SOS bullterier (na tym forum osoby z nickiem na zielono) na pewno pomogą. Marne ale zawsze jakieś zabezpiecznie i chociażby dane z dowodu spisane.
 
    
Funia90
Nowicjusz


Posty: 6
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 12:04  


Pies nie jest kastrowany, chorób nie ma ale alergie owszem, na gotowane kurze mięso, no i przy kapaniu delikatny szampon musi być, Putin je butchersa.Najlepiej żeby zniknął jak najszybciej, niestety piszę to ogłoszenie w imieniu mojej siostry, ona i jej mąż są właścicielami Putina. Pies nie ma rodowodu, jest z Salachowego Boru, kiedys to była hodowla, teraz juz nie. Chipa również nie ma. Nerwicę zdiagnozowal Pan, który w Krakowskiem schronisku zajmuje się tylko i wyłącznie tą rasą psów. Na początku wyglądało to tak, że pies warczał na swoje łapy, na miskę, cieszył sie do kogoą a kiedy wyciągało się rękę do głaskania to warczał i były próbu gryzienia. Osoba która go do tego doprowadziła to teściowa mojej siostry, mieszkają razem, podchodziła do niego, bardzo rozbudzała do zabawy i zostawiała, pies nie miał jak wyładować tych emocji, albo bez uprzedzenia chwytała go za nabiał:/ Pan który to zdiagnozował mówił jak trzeba z nim pracować na spokojnie, bez gwałtownych ruchów, szwagier już zaczął, diagnoza była wczoraj. Pan powiedział też że trzeba jak najszybciej znależć nowy dom dla Putina. W temacie pseudo siedzę od jakiegoś czasu, ja sama bardziej jestem związana z kotami rasowymi. Absolutnie Putin nie pójdzie do pseudo. Umowa adopcyjna będzie spisana:)
 
    
MartaPesto
Zaangażowany



Posty: 308
Piwa: 68/91
Skąd: Warszawa
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 13:39  


Funia90, fajnie, że to napisałaś, dziękuję.
Najważniejsze są rzetelne i prawdziwe informacje.

Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś, kto Wam pomoże i wyprowadzi gówniarza na prostą.
 
    
Funia90
Nowicjusz


Posty: 6
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 14:42  


Pan który był zdiagnozować jego dolegliwość, prosił żeby tutaj wstawić Putina i na s.o.s. bulteriery, ale tam nie bardzo umiem to zrobić, obiecał, że pomoże z jego adopcją i przekazaniem psa do sos bulteriery
 
    
Rumi.
Zaangażowany


Pomogła: 1 raz
Posty: 347
Piwa: 38/67
Skąd: Kraków
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 17:27  


powiedz mi jak ten człowiek się nazywa, podejrzewam kto to może być, ale pewna nie jestem, to wolontariusz z krk schroniska? Toz Was do niego skierowało?

Jak rozumiem nie ma możliwości aby pies został, czy pracuje z nim właściciel po to aby zobaczyć czy jednak będzie mógł zostać?
 
    
Funia90
Nowicjusz


Posty: 6
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 20:48  


Tak to ten pan. Siostra dostała numer w schronisku w Krakowie, a pies pracuje z właścicielem po to aby do nowego domu mógł iść spokojny, trochę już wyciszony. Nazwiska tego Pana nie znam, jak juz mówiłam to pies siostry, ja tylko wrzuciłam ogłoszenie bo tak nam poradzono zrobić:) Pan zajmuje sie strikte tą rasą
 
    
Rumi.
Zaangażowany


Pomogła: 1 raz
Posty: 347
Piwa: 38/67
Skąd: Kraków
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 31 Sty, 2013 23:13  


Pan zajmuje się dokładnie ttb, a co do bullterrierów to nie jestem taka przekonana(z Bubą niezbyt pomógł), lecz jesli chodzi tylko o wyciszenie to myślę że będzie ok ;) Trzymam kciuki za chłopaka i jakby potrzebna była jakaś wizyta w krk to chętnie pomogę
 
    
Funia90
Nowicjusz


Posty: 6
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 01 Lut, 2013 13:19  


Dziękuję Rumi.:)
 
    
Funia90
Nowicjusz


Posty: 6
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 28 Mar, 2013 13:48  


Putin znalazł dobry domek i kochających właścicieli, proszę o zamknięcie tematu:)
10 
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Bulteriery już w swoich domach
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi [ bulteriery do adopcji] Wątek zbiorczy
dragonh3art W schroniskach, przytuliskach, na ulicy 0 Wto 06 Kwi, 2010 15:56
dragonh3art
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Zanim zgłosisz chęć adopcji bulteriera
koniecznie przeczytaj
dragonh3art Zaadoptuję bulteriera 0 Pią 14 Wrz, 2007 13:05
dragonh3art
Brak nowych postów Przyklejony: (slaskie)Schronisko-TTB do adopcji
CAIRA Terriery typu bull, oraz mixy TTB 60 Pon 27 Maj, 2013 17:32
Edyta Nowacka
Brak nowych postów [lubuskie] Boluś - 5,5-roczny chłopak...
żenia Bulteriery już w swoich domach 5 Pon 22 Gru, 2014 18:27
Czarna_
Brak nowych postów Od prywatnej osoby 2,5 roczny bulterier
dragonh3art Psy u prywatnych właścicieli 1 Pią 07 Lis, 2014 22:22
ania1213



 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0,19 sekundy. Zapytań do SQL: 31
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności