Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 3.138.36.72 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Wto 18 Wrz, 2012 00:35
Nie słyszący Luciano szuka domu
Autor Wiadomość
TTB Łukasz
Poczatkujący


Posty: 10
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 10:17  Nie słyszący Luciano szuka domu


Luciano

Przyszli, wzięli mnie, oddali. Dlaczego? O co chodzi? Nic nie słyszę! Widzę tylko, jak kolejni ludzie z dziwnymi minami przechodzą koło mnie, nawet się nie zatrzymują – czemu? Co mówią do siebie? Czy ja wyglądam źle? Nie ten kolor sierści? Nie ten kolor oczu? Ja już nie wiem jak zwrócić ich uwagę na siebie, ile mogę krzyczeć? Nawet nie wiem, jaki jest mój własny krzyk. A jak brzmiał głos mojego byłego Pana? Tego też nie wiem, nie pamiętam, za mocno dostałem w głowę od niego, ale to nic i tak bym go kochał z całego serca… Dlaczego On mnie tu zostawił? Zimno mi! O, ktoś idzie, pokażę się… Przeszedł, nie zatrzymał się, co znowu robię nie tak? Przecież podskakuję, uśmiecham się, przymilam… Nie stanął, odszedł, znowu mi źle. I co, mam tak skończyć? Tak mam tu zniknąć w samotności? O nie, nie poddam się, zobaczcie mnie – jestem tu, żyję.
To jest krótka historia psa, który przebywał w schronisku – zapomniany, niechciany, pobity, porzucony, pogryziony. Służył komuś jako wabik do walk, ale nigdy nie zapomniał, że ręka, która go głaszcze, która go karmi, nie jest tą złą. To jest ręka człowieka, który chce mu pomóc, który go pokocha i nigdy nie porzuci. Luciano – bo takie imię dostał od nas, jest przesympatycznym psiakiem, przepięknie chodzi na smyczy, uwielbia przytulanie, nie ma w nim za grosz agresji, pięknie pilnuje się człowieka na spacerze. Luciano czeka na człowieka któremu nie będzie przeszkadzało, że nie słyszy, który pokocha go całym sercem, takiego jakim jest.

Luciano na https://ttbszczecin.wordpress.com/ ZAPRASZAMY ;-)











1. Imię
Luciano
2. Płeć
Pies
3. Wiek
ok 5 lat.
4. Umaszczenie i cechy charakterystyczne
Rudy z białymi znaczeniami
5. Czip
Tak
6. Ogólny stan zdrowia i szczepienia
Luciano jest psem niesłyszącym, poza tym stan zdrowia dobry.
7. Sterylizacja/kastracja
Nie (zostanie wykastrowany przed wydaniem do adopcji).
8. Wielkość
Do kolana
9. Zachowanie:
– czy zachowuje czystość w domu?
Tak
- czy niszczy albo hałasuje, pod nieobecność właściciela?
Nie wiadomo
- jak chodzi na smyczy?
Bardzo ładnie
- czy zna podstawowe komendy?
Nie
- inne
Luciano jest psem niesłyszącym, ale dla niego to nie jest problem. Nauczył się świetnie radzić sobie w tej sytuacji. Jest przesympatycznym psiakiem, przepięknie chodzi na smyczy, uwielbia przytulanie, nie ma w nim za grosz agresji, pięknie pilnuje się człowieka na spacerze. Luciano czeka na człowieka któremu nie będzie przeszkadzało, że nie słyszy, który pokocha go całym sercem, takiego jakim jest.
10. Zachowanie względem Dzieci
Nie wiadomo
11. Zachowanie względem Zwierząt
Dobre
12. Dla Kogo
Dla osoby, która poświęci mu swój czas, siłę i serce. Ponieważ Luciano jest głuchy wymaga nieco innych metod szkoleniowych. Nie są one bardziej wymagające czy bardziej męczące, ale osoba adoptująca musi mieć świadomość istnienia różnic.
13. Kontakt
Marta 607824649

 
    
Rudamania
Poczatkujący


Posty: 56
Piwa: 8/1
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 13:42  


Lucek dzisiaj przeszedł zabieg kastracji. Pies idealny i pięknie śpiewający :)
 
    
$Żmija
$Bully Rescue


Pomogła: 1 raz
Posty: 727
Piwa: 535/313
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 14:22  


Głośny?
 
    
Rudamania
Poczatkujący


Posty: 56
Piwa: 8/1
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 05 Lip, 2012 19:44  


No niestety głośny. szczek ma donośny acz śpiewa pięknie :) Na 100% jest udomowiony bo wie co to fotel i kanapa i wie do czego psom potrzebny. Zna kenel i czuje sie w nim bezpiecznie.

[ Dodano: Czw 05 Lip, 2012 20:11 ]
PS. Krótki opis Asi M. dotyczacy Naszego Lucka
Luciano. – wolany zdrobniale Luckiem. Chodzaca łagodność, Pies niesłyszący aczkolwiek swietnie sobie radzący przy tej malej ullomnosci. Majac człowieka z tylu kieruje się cieniem. Potrafi idealnie tym tropem rozpoznawac ruchy i reagowac na nie. Pies bardzo stadny. Wesoły. Ladnie chodzi na smyczy. Nie ciagnie. Rozpoczyna powoli szkolenie , swietnie odpowiedzial na trylowanie majace na celu zwrócenie jego uwagi. Bardzo dobrze czyta człowieka przez co jest psem który jeśli ktos mu da szanse da się poznac jako wspanialy towarzysz zycia codziennego. Brak sluchu nie przeszkadza mu w zyciu codziennym. Jest psiakiem niestety dosc glosnym , często zwracającym na siebie uwage poprzez szczekanie aczkolwiek nad tym będziemy pracowac zarówno my jak i nowi właściciele. Lucek ma stare blizny po biciu i pogryzieniach ale mimo to nadal jest wiecznie uśmiechnięty , wesoły i radzący sobie ladnie ze stresem. Pozostajac sam nie niszczy ,
 
    
psy2
Nowicjusz
psy2


Posty: 3
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sro 11 Lip, 2012 18:13  


z tym "głośny" bywa różnie...
jak ma człowieka w zasiegu wzroku jest cichutko, kładzie się gdzieś w kąciku i obserwuje, jednak gdy człowiek znika mu z pola widzenia zaczyna szczekać, jakby nawołując... absolutnie nic nie niszczy w domu, czasami wypoczywa na legowisku innym razem wchodzi do otwartego kennela.
Luciano jest kapitalny !!!
 
    
#bull-gang
Stały Bywalec
Gabi, Zuzia i iwa grozna


Pomogła: 8 razy
Posty: 250
Piwa: 41/60
Skąd: SZCZECIN
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 15 Wrz, 2012 18:56  


Lucek poszedl do adopcji :lol: prosimy o przeniesienie do innego dzialu zeby tutaj nie robil temat zamieszania ;-)
dziekujemy
_____________________________
www.bull-gang.pl
www.happy-dog.pl

 
 
 
    
^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna



Pomogła: 11 razy
Posty: 2192
Piwa: 541/1238
Skąd: z drugiej strony monitora
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012 20:55  


bull-gang napisał/a:
Lucek poszedl do adopcji :lol: prosimy o przeniesienie do innego dzialu zeby tutaj nie robil temat zamieszania ;-)
dziekujemy


OK, przenoszę,
a czemu ja, albo ktoś, a sama nie możesz? przecież masz uprawnienia moderatora, zeby to zrobić samodzielnie
_____________________________
"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

 
 
 
    
#bull-gang
Stały Bywalec
Gabi, Zuzia i iwa grozna


Pomogła: 8 razy
Posty: 250
Piwa: 41/60
Skąd: SZCZECIN
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 20 Wrz, 2012 23:11  


a zapomnialam. :mrgreen: :) tak rzadko tu jestem
_____________________________
www.bull-gang.pl
www.happy-dog.pl

 
 
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Inne psy, które znalazły domy
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów red nos szuka domu
Roki- konin
bull-gang Inne psy, które znalazły domy 1 Nie 14 Gru, 2008 13:25
bull-gang
Brak nowych postów AST- ka szuka pilnie domu!!!!!
aguś Inne psy, które znalazły domy 2 Pon 07 Lip, 2008 20:56
aguś
Brak nowych postów Dex ponownie szuka domu
viva Bulteriery już w swoich domach 12 Pon 06 Gru, 2010 13:02
kahaa
Brak nowych postów Lula szuka domu
t.zakrzewski Psy u prywatnych właścicieli 3 Sob 11 Cze, 2016 18:08
t.zakrzewski
Brak nowych postów [Gdynia] Neber szuka domu!!!
Aniuchna Bulteriery już w swoich domach 4 Pon 09 Cze, 2008 14:12
picio26


 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0,13 sekundy. Zapytań do SQL: 29
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności