Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 18.116.69.240 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Sob 25 Maj, 2013 19:41
Ratujmy Rudego !!!
Autor Wiadomość
*Edyta Nowacka
Bulomaniak
Sunin Team :)



Pomogła: 5 razy
Posty: 1430
Piwa: 286/109
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 20 Gru, 2012 13:19  Ratujmy Rudego !!!


Rudy potrzebuje pomocy!
Jak sobie schronisko z problemami które ma ze względu na traktowanie zwierząt poradzi- ich sprawa. Mam nadzieje że ktoś się za to weźmie i zrobi z nimi wkrótce porządek.

W skrócie i bez wdawania się w szczegóły- psa wyciągnąć trzeba inaczej może się w powietrzu rozpłynąć.


Może ktos chciałby na święta zrobic dobry uczynek i dorzucic sie do uratowania tego wspaniałego zwierza. Koszt hotelu na miesiąc to 450 złotych i ta kwote trzeba jak najszybciej zebrac. Mysle ze najsensowniej na konto do dziewczyn. Dzis bede rozmawiac z prezeska fundacji i dowiem sie co i jak. Bez nas niestety czeka tego psa piach.


RATUJMY RUDEGO!!!!!!





Ostatnio zmieniony przez Edyta Nowacka Pią 28 Gru, 2012 21:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
    
#sziiisza
Stały Bywalec



Posty: 170
Piwa: 46/21
Skąd: Grodzisk Wlkp.
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 20 Gru, 2012 15:13  


Mam nadzieję, że uda się go wyciągnąć do końca grudnia, to wtedy zapraszam do lecznicy i kontrole się zrobi! Finansowo nie pomogę, ale chociaż przebadamy Juniora :) .

Poza tym wiem, jak bardzo Ci zależy na Rudym i liczę na to, że uda się go szybko ulokować gdzieś na stałe ;) .

Warto się zebrać i coś dla dzieciaka zrobić..
 
    
*Czarna_
Bulomaniak


Pomogła: 4 razy
Posty: 1411
Piwa: 352/389
Skąd: Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Czw 20 Gru, 2012 18:38  


U mnie cinko z kaską, ale wiesz, że dołożę ile będę mogła, ale na chwilę obecną nie wiem ile.
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
 
 
    
*Edyta Nowacka
Bulomaniak
Sunin Team :)



Pomogła: 5 razy
Posty: 1430
Piwa: 286/109
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 21 Gru, 2012 21:38  


lasu rak ni ma ale mam nadzieje ze jak pojdzie na ogolne i zrobimy wydarzenie na facebooku to sie jakos zbierze na hotelik dla chlopaka
jedzie po swietach i do fajnych dziewczyn :lol: a ze kobitki kocha to mysle ze trafi do raju dla przystojnych pit bulli 8-)
Szyszka- no o nikim innym w kwestii badan nie myslalam jak o Tobie :mrgreen: wzdłuz i wszerz sobie go przejrzymy co by dziewczyny nie martwily sie wetem juz

to do po swietach i zdrowych spokojnych wszystkim. a ty Rudy czekaj- jeszcze pare chwil
 
 
    
*Edyta Nowacka
Bulomaniak
Sunin Team :)



Pomogła: 5 razy
Posty: 1430
Piwa: 286/109
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 28 Gru, 2012 21:12  


Poproszę o przesunięcie tematu na główny :)

Junior już od jakiegoś czasu u mnie.
Nie spodziewałam się, że tak świetny będzie to pies.
Myślałam, że będzie bardziej niespokojny, zajmujący, upierdliwy.
Tymczasem do samochodu wsiadł ochoczo (one wszystkie zresztą ze schronu i od złych właścicieli dość chętnie wsiadają ;) ) jechał średnio ładnie (szelki i pas klik klik będą raczej konieczne) bo łaził i wszędzie go było pełno, często się przytulał i trochę pogadał "ze jak tak długo czekać można &&^%$$ jego mac", wysiadł, wlazł do mieszkania, zaczaił gdzie są miski z wodą, dostał ringo które żuł pól godziny i się cieszył, potem się zrzygał wodą (pięknie pokazał, że będzie rzygać i zlazł mi z łóżka, poszedł ze sprawa na linoleum) wrócił do ringo, potem dał się spokojnie wykąpać (jest teraz kokosowym pit bullem), wyczyścić uszy, przeglądnąć, po czym dostał ringo w nagrodę, które po chwili zostawił na rzecz przytulania do człowieka.
Jak poszedł Tomek to pożegnał go ślicznie i ładnie został na miejscu na komendę, sprawdził tylko czy wyszedł, wleciał na chwile do kuchni wtrząchnąć odrobinę karmy, po czym wlazł na kanapę, zażądał wyraźnie żeby go przykryć i poszedł spać. Sen przerwało mu rzyganie (znów pięknie zszedł z kanapy i poszedł na linoleum- moje własne psy obrzygały by mi mebel raczej) zwrócił karmę którą zjadł niedawno i resztki schroniskowego jedzenia- nie chcielibyście tego widzieć ;) Potem wrócił na kanapę, zagrzebał się w śpiwór stękając i jęcząc dopóki nie wstałam i nie poprawiłam i nie przykryłam porządnie pieseczka.
Krzątałam się na mieszkaniu, spał, od czasu do czasu tylko wygrzebywał głowę ale jak dałam buziaka i powiedziałam że nigdzie nie pójdę, wzdychał i szedł spać dalej :D
Na spacerach ok. Po początkowym podnieceni wycisza się. Ładnie reaguje na ludzi. Byli znajomi, współlokatorzy- pięknie się wita i mnóstwo w nim miłości do człowieków.

Dziwota zaprawdę, że takie psy muszą siedzieć w schronisku blisko rok i jeszcze zagląda im groźba realnej śmierci w oczy

Gdybym nie miała psa to nigdzie by już raczej nie jechał.
I żal mi dupę ściska że to nie ja go adoptuje- jest tak uroczy i tak kochany.
Jak na pita wyważony i spokojny, potrafi odpocząć i wyluzować. Jednocześnie łupowość i chęć do pracy na zabawki ma ogromną przez co będzie można łatwo wytrenować sobie naprawdę superowego i posłusznego psa.
Żarcie na trening działa u niego słabo. Zresztą trzeba go teraz ze dwa-trzy kilo odchudzić bo zapasł się na syfnym żarciu i braku ruchu.
Zdecydowanie był kiedyś psem domowym- wie co to miski, kanapa, kocyk i dom.
Szczęście miał i mocną psychikę, że nikt go nie zniszczył. nie ma żadnych strachów (średnio lubi dym papierosowy- robi wtedy taką minę że aż człowiekowi wstyd że jara ;) ), nie ma nadwrażliwości dotykowych, ładnie daje ze sobą zrobić wszystko, brak u niego agresji terytorialnej, zaborczości o zabawki, z kawałkiem suchego chleba, który znalazł trochę się zgarbił i poszedł zjeść w spokoju (hm delicje) ale po schronie i tym co psy jedzą i w jakich warunkach żyją nie ma się co dziwić dlatego nie naciskam i uważam, że raczej przy takim psie ważne jest najpierw dawanie i spokój jedzenia, niż zabieranie na siłę i udowadnianie czegokolwiek psu przy żarciu.
Chrapie ;) Momentami dość głośno :P Nie wiem czy będzie to stałe, bo zauważyłam, że te ze schronu pierwsze parę dni jak śpią w ludzkich warunkach straszliwie chrapią- chyba ze szczęścia. ale w razie czego ostrzegałam.. :P
Z minusów to ciągnie na smyczy i zdarza mu się za nią ciągnąć zębami. Wtedy przytrzymuje za obrożę aż się uspokoi. Rzecz jest łatwa do wykorzeniania u psa. A u Juniora wynika z popędu ciągnięcia, łupowania i niewyżycia po prostu. A ciągnie, łupuje i skacze elegancko :)
poddaje się korekcie jednak dość łatwo i kwestia miesiąca myślę jak będzie chodził jak w zegarku.

Zdrowotnie- ze trzy razy w schronie zaobserwowano jak się na trzy sekundy wywrócił i biegł leżąc- co zakwalifikowano jako padaczkę- po konsultacji raczej poczekamy- może to minąć i raczej na padaczkę nie wygląda. Rzecz jest do obserwacji. tak samo rzepka- czasem wypada- ostatnie dni dostawał glukozaminę i znacznie się poprawiło. Myślę że podwójna dawka glukozaminy i chondroityny wzmocni staw i uniknie się operacji.
A tak- okaz zdrowia. Skóra, uszy, oczy i reszta elegancka.

Wspaniały pies, Naprawdę, Idealne wyważenie miedzy domowa przytulanką a sportowym zwierzakiem. I do tego piękny jak marzenie po prostu. Po kąpieli nabrał miodowo piaskowej barwy, i ta głowa, i te uszy. ech. Aż wam zazdroszczę dziewczyny.

Jutro jedzie do Szczecina do dziewczyn z fundacji.
Bardzo dziękuje Tomkowi za pomoc w wyciągnięciu go, współpracę i odratowanie przed strasznym losem.
Asi za agitowanie u dziewczyn i pomoc w szkoleniu psa na miejscu. Marcie oraz dziewczynom za to ze się zdecydowały go uratować. Zobaczycie ze jest naprawdę wart zachodu.
I Aldonie, która go ze mną jutro zawiezie w bezpieczne miejsce.

Bon Voyage schronisko :P

Junior zbiera teraz na swoje utrzymanie:
hotel-450
karma-150
zapas leku na stawy- 100

Mamy miesiąc na zebranie dla niego pieniążków i intensywne szukanie domku. Jak ktoś ma ochotę i dobre serduszko cokolwiek mu dorzucić do skarpetki będzie wdzięczny :) Na dniach zrobię mu wydarzenie na facebooku i mam nadzieję że uzbiera chłopak na godne życie i że znajdzie szybko domek :D
Kasę można wpłacać do dziewczyn z dopiskiem "Rudy Junior":
http://ttbszczecin.wordpress.com/

A tu już Junior w pieleszach jak dog should :)











 
 
    
*Czarna_
Bulomaniak


Pomogła: 4 razy
Posty: 1411
Piwa: 352/389
Skąd: Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 11:36  


Piękny jest, niema co a jak jest u dziewczyn to będę chłopaka ogłaszać i cosik się do utrzymania dorzucę jak obiecałam :-D
_____________________________
Na świecie nie ma lepszego psychiatry od szczeniaka liżącego cię po twarzy
 
 
    
*Edyta Nowacka
Bulomaniak
Sunin Team :)



Pomogła: 5 razy
Posty: 1430
Piwa: 286/109
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 30 Gru, 2012 12:32  


ano piękny. jest juz u dziewczyn. Aldona z Bartkiem pruli ze mną wczoraj w te i wewte z rudym na pace. serdecznie wam dziękuje kochani ;-)
Jest już bezpieczny i warunki ma super. Marcin sie nim tam opiekuje :mrgreen:

przez ostatnie lata przewineło mi sie troche piesków ale takiego jak ten żebym zastrzeżenia miała tak małe nigdy nie spotkałam. I mocno mnie dotknął fakt że muszę go oddać :lol:

W domu spał w wyrze jakby tam mieszkał od lat, na mieszkaniu też był u siebie. A grzeczny jak jasna cholera ;-) Pieknie trzyma czystość. Poszlismy nawet w piatek wieczór na stare miasto- zachowywał sie elegancko.
Dwie rzeczy które u niego trzeba naprostowac to chodzenie na smyczy i zwracanie uwagi na człowieka bo troche z niego rozjebek i skakanie na ludzi z radości- outuje ludzi z główki :evil:
Asia sobie z tym raz dwa poradzi.

To ja sie teraz biorę za wydarzenie na facebooku i zbiórkę kaski.

Powodzenia przystojniaku 8-) Cieszę się że udało nam sie ciebie uratować. Jesteś wart każdej sekundy włożonego w to wysiłku





 
 
    
*Edyta Nowacka
Bulomaniak
Sunin Team :)



Pomogła: 5 razy
Posty: 1430
Piwa: 286/109
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 06 Sty, 2013 22:33  


https://www.facebook.com/...ukaDomku?ref=hl
 
 
    
Stajenka
Bywalec
Hustler vel Niuń



Posty: 85
Piwa: 58/27
Skąd: Zabrze
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Nie 06 Sty, 2013 23:11  


Udostępnione :) Mam nadzieję, że wszystko pójdzie po dobrej myśli.
 
    
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Inne psy, które znalazły domy
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów UZI pilnie szuka domu! Ratujmy przed ...
dragonh3art Bulteriery już w swoich domach 7 Pią 20 Cze, 2014 18:45
DieselMacZimms



 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0,21 sekundy. Zapytań do SQL: 30
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności