Adopcje bulterierów, aukcje BULL-BAZAREK
  [ Twoje IP to: 3.133.158.230 ]
  
PolishEnglishCzechFrenchGermanRussian
  
bulteriery do adopcji, kliknij i zobacz
 
 Forum  •  Aukcje  •  Szukaj  •  Rejestracja  •  Kontakt  •  Zaloguj 
bulterier
bulterier, bull terrier, bullterrier

Poprzedni temat «» Następny temat

Przesunięty przez: dragonh3art
Pon 15 Mar, 2010 21:28
Zorka - 3 letnia sunia
Autor Wiadomość
I-H
Bardzo Uzależniony


Posty: 966
Piwa: 64/30
Skąd: L U B I N
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Wto 26 Sty, 2010 14:09  Zorka - 3 letnia sunia


Sunia ma trzy lata. Właśnie przed chwilą właściciel przywiózł ją do Magdy. Jest lękliwą sunią. Została oddana z powodu agresji do dziecka. Umaszczenie: czarna pregowana z białym.

Zdjęcia na dniach.

[ Dodano: Sro 27 Sty, 2010 21:23 ]
W następnym tygodniu pod nasza opieka znajdą się jeszcze dwa pieski. Bardzo prosimy o wpłaty, bazarki, fanty które będziemy mogły sprzedać na bazarku.

[ Dodano: Pon 01 Lut, 2010 11:02 ]
kopiuje:

Cytat:
Na razie nie mam zdjęć. Zorka to urocza sunia, która pilnie potrzebuje domu. Poprzedni straciłą, ponieważ nie potrafiła się pogodzić z przyjściem na świat drugiego dziecka właścicieli. próbowali z psem pracować, ale strach o bezpieczeństwo dziecka był silniejszy. zora jest lękliwa, nie ma problemu z socjalizacją, ona po prostu boi się obych i nie potrafi się przystosować się do nowych warunków. Lęk nie powouje u niej agresji, ale jest bardzo wycofana. Dawno nie widziałąm tak głębokiej depresji u psa. Na szczęście zaczęła pić i jeść, załątwia się wreszcie, bo na początku nie chciała nawet sikać. Łzy cisną się do oczu, kiedy się na nią patrzy. Nie chce wychodzić, ale wyprowadzona jest bardzo grzeczna. Nie można jej spuścić ze smyczy, bo ucieknie szukać swojego pana. Cały czas tęsknie patrzy w stronę bramy i wierzy, że jej pan po nią wróci. Zora jest donrze wychowana, bezproblemowa, ale pilnie potrzebuje nowego domu, który da jej tyle miłości ile tylko można i dom, w którym zapomni o tym, że kiedyś kochała kogoś innego. To nie jest łzawe ogłoszenie. Stan psychiczny Zory jest wstrząsający. Obawiam się, że będę musiała zastosować u niej leki antydepresyjne. Przez chwilę obawiałam się, czy nie skończy się karmieniem dożylnie, ale suka już trochę je, co jest dobrym objawem. Zdjęcia Zory niebawem.



Cytat:
Na razie psy dla niej jakby nie istniały. Z relacji właściciela dominująca ale nieagresywna, choć patrząc na nią w tę tendencję do dominacji ciężko mi uwierzyć. Dziewczyna chce tylko jak najszybciej wrócić z dworu do domu i leży skulona w kąciku- dobrze, że chociaż w pomieszczeniu czuje się bezpiecznie. Wydaje się nawet, że lepiej czuje się w kojcu niż w mieszkaniu. Jak się zdecyduje pogodzić z sytuacją będzie cudnym psem- kiedy wyjdzie z lęku będzie można zobaczyć jej nastawienie na człowieka, była szkolona, zadbana. Z pewnością jej właściciel kochał ja również, ale sytuacja przerosła go. Rzadki przypadek, kiedy żal mi człowieka oddającego psa, ale rozumiem powód oddania Zory.


[ Dodano: Pią 05 Lut, 2010 10:02 ]








[ Dodano: Czw 25 Lut, 2010 18:20 ]










[ Dodano: Czw 25 Lut, 2010 18:20 ]
Poznajecie królewnę?

[ Dodano: Czw 25 Lut, 2010 18:22 ]






 
    
^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna



Pomogła: 11 razy
Posty: 2192
Piwa: 541/1238
Skąd: z drugiej strony monitora
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 26 Lut, 2010 10:11  


co u Zorki słychać? są jacyś chętni?
_____________________________
"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

 
 
 
    
I-H
Bardzo Uzależniony


Posty: 966
Piwa: 64/30
Skąd: L U B I N
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 26 Lut, 2010 15:07  


Tak są chętni :) Sprawdzamy domki :)

[ Dodano: Nie 28 Lut, 2010 12:28 ]
! ZMIENIONY NR TELEFONU !

W sprawie adopcji Arletki, Lusi, Zorki, Cziko oraz Ajry prosze dzwonić:
609 757 920
 
    
^dragonh3art
Administrator
Cerber & Negra & Landryna



Pomogła: 11 razy
Posty: 2192
Piwa: 541/1238
Skąd: z drugiej strony monitora
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pon 15 Mar, 2010 21:27  


I-H napisał/a:
Zorka ma dom..

bardzo prosze o dopisywanie takich wieści w tematach adopcyjnych

super, ze Zorka ma domek :) moze coś więcej napiszecie?
_____________________________
"Najgorszym grzechem nie jest nienawiść, ale obojętność, bo jest nieludzka..."
- George Bernard Shaw

 
 
 
    
I-H
Bardzo Uzależniony


Posty: 966
Piwa: 64/30
Skąd: L U B I N
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 19 Mar, 2010 23:17  


Zorka w nowym domku:







 
 Autor postu otrzymał 1 piw(a)
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 1 piw(a):
^dragonh3art
$Żmija
$Bully Rescue


Pomogła: 1 raz
Posty: 727
Piwa: 535/313
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 19 Mar, 2010 23:30  


Ło matko, jak się panoszy krówka na wyrkach :-)
 
    
NiN
Stały Bywalec
Perú :O)



Pomogła: 6 razy
Posty: 276
Piwa: 76/55
Skąd: Zagórów / Poznań
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Pią 19 Mar, 2010 23:35  


super :!: bul i wyrko to jednak symbioza ;)
_____________________________
Nigdy nie mów, że czegoś nie lubisz, nim tego nie poznasz.
_________________
Galeria Perú - czyli ziemniakiem życie się toczy

 
 
 
    
Vanilla
Zaangażowany
Blanka



Pomogła: 2 razy
Posty: 395
Piwa: 109/14
Skąd: Złote Piaski k.Gdyni
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 20 Mar, 2010 07:49  


Super wiadomość, widać że dziewczyna jest szczęśliwa!
_____________________________
Chilli, pamiętam!
 
 
 
    
I-H
Bardzo Uzależniony


Posty: 966
Piwa: 64/30
Skąd: L U B I N
Aukcje Użytkownika: 0

Wysłany: Sob 17 Kwi, 2010 22:38  


person777 napisał/a:
właśnie przypadkiem znalazłem ten temat :) ... Zorka jest u mnie :) no i rzeczywiście, to nie ten sam pies, który pojawił się dokładnie miesiąc temu :) powoli się przystosowuje, przechodzi jej lękliwość, choć pewnych dziwacznych "przestraszeń" nie udało mi się jeszcze wyeliminować (np. boi się ludzi z parasolami) zdecydowanie jednak nie można mówić o depresji czy chronicznym smutku...pomimo ostrzeżeń o możliwości ucieczek, bulinka już po 2 tygodniach przekonała mnie do ostrożnego spuszczania ze smyczy, co zresztą jest jak się okazało dość bezpieczne, bo jak się czegoś przestraszy to nie leci w pole tylko chowa się za mnie...
ogólnie straszny z niej pieszczoch i leniwiec :) , ostatnio nawet ciężko ją zwlec na poranny spacer ( 5:20 rano!!! - nie dziwię się)...
generalnie, nic lepszego nie mogło mnie spotkać...










person777 napisał/a:
dzięki za dobre słowo :) mam wrażenie, że teraz już będzie coraz lepiej, Zorynka jest już pewna siebie, wesoła i prawdziwa się z niej dama zrobiła :) bardzo miała łądne podejście do Mikiego, samca mojego przyjaciela...białąs jest nastawiony maxymalnie na krycie, a ona go albo ignorowała, albo delikatnie kłapnęłą dziobem żeby go ustawić...dumna i niedostępna panienka :) :)


[ Dodano: Nie 23 Maj, 2010 22:03 ]








 
    
person777
Nowicjusz


Posty: 5
Otrzymał 4 piw(a)
Aukcje Użytkownika: 0

  Wysłany: Wto 13 Lip, 2010 23:04  ...po 4 miesiącach


...no i jutro mijają 4 miesiące, od kiedy Zora jest ze mną...no i cóż, adaptacja przeszłą zupełnie niepostrzeżenie, socjalizacja jakby trochę trudniej, ale pracujemy cały czas i Zora stała się naprawdę grzecznym psem, choć jednego psiego wroga chyba mi się nie uda z niej wyplenić (mała biała kulka mieszkająca 2 piętra wyżej)...Zora jest niewątpliwą indywidualistką i nie przepada za nachalnością ze strony innych psów, więc kilka dostało od niej delikatnie po głowie, sama jednak nie jest agresywna, nie boi się, lubi własną przestrzeń, ale nie przeszkadza jej wspólna zabawa nawet jej ukochanym frisbee...JEST SUPER!!! jak na 4 miesiące poczyniła duże postępy tak w wychowaniu, zwalczaniu lękliwości jak i poszła ładnie w zakresie bulowego wyglądu...nie choruje, weta przy szczepieniach znosi bez kwikniecia, a ludzkie serca podbija w ok. 10-15 sekund :) ...mam wrażenie, że po prostu jest szczęśliwa...








 
 Autor postu otrzymał 4 piw(a)
10 
 
    
Więcej szczegółów
Wystawiono 4 piw(a):
#lukkrecja, #CAIRA, *Edyta Nowacka, #dominika
  Wyświetl posty z ostatnich:     
Odpowiedz do tematu
 
Dodaj temat do:  Temat dla Wykop  Temat dla Facebook  Temat dla Wyczaj.to Temat dla Gwar  Temat dla Delicious  Temat dla Digg  Temat dla Furl  Temat dla Google  Temat dla Magnolia  Temat dla Reddit  Temat dla Simpy  Temat dla Slashdot  Temat dla Technorati  Temat dla YahooMyWeb  Temat dla Nasza Klasa Temat dla Blip  Temat dla MySpace  Temat dla Twitter  Temat dla Flaker  Temat dla Grono.net  Temat dla Gadu-Gadu Live  Temat dla Status GG  Temat dla Poleć  Temat dla Forumowisko 
Zezwolenia Opcje
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Losowo wybrane tematy » Bulteriery już w swoich domach
Jumpbox
Skocz do:  

Podobne Tematy
Temat Autor Forum Odpowiedzi Ostatni post
Brak nowych postów Sunia 8-letnia Ratoszyn - Lubelskie !!
I-H Zaginął bulterier 1 Pią 09 Kwi, 2010 11:57
tufi
Brak nowych postów ROXI 7-letnia sunia w typie AST w sch...
paulaxxxd Terriery typu bull, oraz mixy TTB 0 Czw 27 Lut, 2014 11:53
paulaxxxd
Brak nowych postów 3 letnia bulterierka Borka
dragonh3art Bulteriery już w swoich domach 67 Wto 14 Paź, 2014 14:10
Joanna_wwl
Brak nowych postów 6 letnia rodowodowa Helcia
Ivona Bulteriery już w swoich domach 40 Pon 29 Lip, 2013 19:46
Ivona
Brak nowych postów Rodowodowa 7 letnia amstafka
Gabriela Bulteriery już w swoich domach 1 Nie 15 Cze, 2014 21:09
dragonh3art


 
bulterier, bull terrier, bullterrier
Strona wygenerowana w 0,18 sekundy. Zapytań do SQL: 32
              
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group. Mapa forum BULL-BAZAREK | Polityka Prywatności